OkuLdan KaÇtıgınIzda Gittiğinz YerLer

GeneLLıkLe bızım Ev Bos oLurdu

Hop kızLarLa Bızım Eve damLardık :D

Omeraga mekandır nargılecımız :p

+

Baska LiseLere veya VapurLa Ksk'ye Gecerız

aLtınkum we yeşiLkent e giderdik bazen de cafeye narqiLe içmeye biz arkadaşLarLa ahh ahh onLar okuLdan kaçıoLar şmdi bn kuaförde çaLışıom anca:D keşke okuLu bıraqmasaydım yhaff :D

ya bende hatirlamiom okuldan falan kactiiimi bi arada bi dersane ve ozel kurs aliom dersanede cok yorulur ozel kursa yarim saat gec giderdim o yarim saatte kantinde yemek yerdim ya bu ne dingil yasam tarzi sanki dunyayi ben kurtaricam bohuuu:(

valla bu sene hiç okula gitmedim daha {gecen hafta sınav var die kapısından ugradım yokmus geri cıktım} okulun karsısındakı cay bahcesine cok kısı olursak eti park manyak oluo- yada marpuc kafe okul kıyafetleriyle almıolar ama girmenın yolunu bilceksin=) ama en guselı okula gidiomus gibi yap az gezin sonra selinlere git okula almadılar sactan de gir kahvaltını yap karanlık odaya gec full uyu sonrada okuldan donuomus gibi eve git haha

her okuldan kacısımda chonlkla kavgaya vea bizim mekana gidip sigara vs icerim :D bska bisy olmz yada ev bossa aşkmı cagırrım :D

1 defa kaçtım ama zorunlu bir kaşıştı özlem beyin amliyatı olmuştu sınıfça kaçmıştık ma pişman deilim okluldan izin aldık ama vermediler bizde firar ettik ama ceza yemedik

ha arkadşımda şu an ii ALLAH bize bağışladı

fazLa kaçmıyom ama kaçtığım zaman da hakkını veriyom..
-hamburger yemeye
-internet cafeye
-sinemaya
-konsere :):)

---> OkuLdan KaÇtıgınIzda Gittiğinz YerLer

elvira ((:) eski mekanmdı (:)
bu sene daha çok zigana oldu :( keskee gene gitsemm
sahileee (:)
sokaklarrr
sinemaa (:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri