Öğrencilerimden Aldığım Mektuplar :)

---> Öğrencilerimden Aldığım Mektuplar :)

10394634_427138477424202_6934817325090354774_n.jpg

Sizin adiniza o kaadar sevindim ki anlatamam. O mektuplar sanki bana yazilmis gibi okudum ve mutlu oldum. Ne mutlu size ki ogrencilerinize kendini bu kadar cok sevdirmissiniz. Bir kez daha bu meslegi sectigim icin kendimle ve butun ogretmenler adina sizinle de gurur duydum. Mezun olduktan sonra bi an once goreve baslamayi iple cekiyorum. Sizede sosyal ve is hayatinizda hep boyle iyilikler ve guzellikler diliyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sizin adiniza o kaadar sevindim ki anlatamam. O mektuplar sanki bana yazilmis gibi okudum ve mutlu oldum. Ne mutlu size ki ogrencilerinize kendini bu kadar cok sevdirmissiniz. Bir kez daha bu meslegi sectigim icin kendimle ve butun ogretmenler adina sizinle de gurur duydum. Mezun olduktan sonra bi an once goreve baslamayi iple cekiyorum. Sizede sosyal ve is hayatinizda hep boyle iyilikler ve guzellikler diliyorum

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bende guzel dıleklerın ıcın tesekkur ederım :) evet cok guzel duyglar bırakıyor ınsanda..
ınsallah en kısa zamanda gorevıne gelırsın sende yasarsın bu duyguları :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri