Öğrenci Halleri :((( İtirafım Büyük Gardaş:D

---> Öğrenci Halleri :((( İtirafım Büyük Gardaş:D

:)
denersin olur...

aman bir dersim kaldi onu alamiyorum birturlu kafam basmiyor, becerebilsem kopya cekerek alacagm ama beceremiyorum. kopya mopya yeterki o dersi alayim. iki diploma birden alicam ama o ders yuzunden alamiyorum :)

Denicek bişey yok ki bizim hocalar aptal galiba yakalayamıolar :D yarın dil anlatım sınavı var :D

dinimiz imanımız kopya olmustu
bi halta yaramıyo beyler denemeyin
;(

Tarih dersim kıt olduğundan dolayı çok fazla kopya çekmiştim .
Ama diğer derslerde hep en arka sıraya oturup telefondan mesaj yoluyla bildiklerimi tüm sınıfa atardım kopyayı veren oluyordum hep.
Kimi zaman diğer sınıflarlada iletişime geçiyorduk lisedeyken.
Üniversitede bir kere yakalandım 1. sınıftayken .
Oda torpilli olduğumdan bir işlem yapılamadı xD
Rektör Bey sağolsun o_O

Ya Bizim Lisede Öyle Arkadaş Yok Kimsenin Telefon açması yemior ne mutlu size o zaman :D

En mantıklısı Taslaklara Kayded soru cevabları sonr ac bak hoca napıosun dersede arkadas msj atmış ona bakıodum dersın :D

lisede çekmeye başlamışımdır, sadece sözel derslerde çekerdim ezber yapmayı hiç sevmezdim. ha ezber yapmışım ha kopya çekmişim zaten zamanla unutuluyor ezber bilgi :)

bugün halen endoplazmik retikulum, golgi cisimciği vs...vs... nedir biliyorsam kopya yerine çalışma teknigini seçtiğim içindir :) ihtiyaç duydugum zamanlarda olmadı deil :D

Son düzenleme:

Ben bu merete orta 1 de başladım.Çok pişmanım bırakmak istiyorum. :D

ben artık istesemde zor bütün hocalar benim kopya çektiğimi biliyo ayrı kağıt hazırlıyolar bana :D:D

bugün halen endoplazmik retikulum, gorgi cisimciği vs...vs... nedir biliyorsam kopya yerine çalışma teknigini seçtiğim içindir :) ihtiyaç duydugum zamanlarda olmadı deil
Sonuç =
Kopya Çekmek İyi DeğildirARkadaş Öğrendiğini Sanmış :eek:

bende çektim ama keşke çekmeseydim :) matematikti
ama kaç aldığımı hatırlamıyorum

Matematik özürlüsüyüm :)
9. sınıfta full kopyayla geçtim o dersi kalem oynatamıcak durumdayım :D o derecee
neyseki yabancıdil agırlıklı bölüme atlayınca kurtuldum ondan şimdide kopya cekiyorum tarihten filan :D

sayılıdır kopya cektigim..hepte tarih dersi.idi yıllar önce.

Kopya candır :36:
Sayısal okuyan bir insana tarih,edebiyat,coğrafya ve dil anlatım göstermek ve sözel öğrencisine matematikti fizikti gibi dersler göstermek saçmalıktır.Eee çocuk ne yapsın zaten bu gibi dersleri sevmediği için bölümünü ona göre seçmiş.Tabi dönem sonunda o karneyi bir tek kendisi görmiycek evde bekleyen büyüklerde görücek dimi :D

İlk kopyam ortaokulda İnkilap dersinde olmuştu :)
Ve bir sayısalcı olaraktan sayısal derslerden kopya çekmedim :) sadece sözel derslerden birazcık kopya çektim :D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri