offfffffffff lütfen bir bakının arkadaşlar

Bence Senİn GÖzÜnde ArkadaŞ Olarak Kalab
İlecek İle Çikma DİĞerİ İle Çik Yoksa SonuÇlarina Katlanirsin

ben olsam zaten sana bakmam aşkta yamuk olmaz sen birinden geçemiyosun sen hiç aşkı için kendinden geçeni gördünmü gördümdeme görseydin bu konuyu açmazdın bile senin amacın dikkat çekmek

walla bendede aynı durum var ama sen ikisinede yüz verme bak benimkiler kavga ettiler iyiki bulaşmadım sakın yaklasma bence onlara

bence ilk olarak 2 si arkadaşmı onu araştır arkadaşsa salla gitsin yoksa onların arasını bozmuş olursun :D arkadaşıma demem lazım şuan sana dediim tawsiyeyi :D çocuk 5-6 tane kızla urasıo nası oynatıo anlamadım oynatma kolayda ne war onda :D amaan bende kız yok ama önemli diil buda benim tipim ben kızları dikizlemem oynatmam aşık olmam bırak onlar beni sevsin izmir çocuğuyum sonuçta butlaka birini bulurum :D

Hangisi sana daha yakın geliyosa onunla mutlu olmayı dene, ama yakınlık duyduğun isimler değilse hiç zaman harcama bence. Çünkü boşa vakit kaybetmiş olursun

vaLLa Hanqisi SaNa yaKınsa ve seNinde hoşuna qiyosa KararıNı ver...a oLmazsa 2 siNende çıK hehe:D

vaLLa Hanqisi SaNa yaKınsa ve seNinde hoşuna qiyosa KararıNı ver...a oLmazsa 2 siNende çıK hehe:D

ıkısylede cık ama haberlerı olmasın yakalanma ..

duruma gore bak hangısı senı mutlu edıyor

onla kal

sevdıgıne ver rol dıgerıne ver roL ;)

YA ARKADAŞLAR BU KIZIN SORDUGU SORU ÇOK SAÇMA DEĞİLMİ ALLAH AŞKINA YA neymiş efendim oınu seven 2 kişi varmış hangisini sevmesi gerekiyormuş..LÜTFEN SAÇMALAMAYIN FORUMUN neşesi kaçmasın ::::::.....Ok....::::::

ikisinden birine karşı sevgin yoksa ikisinide salla bnce=)) ama aralarında daha bi yaknlık hissettiin varsa onu sec tabe=)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri