offfffffffff lütfen bir bakının arkadaşlar

ejderha_7

Kayıtlı Üye
arkadaşlar lütfen yardım ben kızım ve beni seven iki erkek var ne yapmalıyım sizce:49: bundan sadece birini sevmeliyim

hangısını kendıne yakın goruyorsan onunla cık derdırım dıgerınlede sadece arkadas kalabıleceqını soqle derdım bılmem bırınden bırını secmek sana kalmıs ama bence ben dedıgım gıbı yapardım zor bı secım gercekten..!!

eğer sen bu 2 erkeğin ikisinide sevmiyosan bence seçim yapmaya çalışma ikisiylede sadece arkadaş kal... ama zaten bunlardan birinden hoşlanıyosan seçim yapmaya çalışmanada gerek kalmaz... bence yani..

bence sen sefmiosun anlatma şeklin onu hissettiri bana sewsen bu soru olmas ztn hangisi sefiyim olmas gene benim düşüncem karar senin :)

ßence 2 side değil;)
Çünkü sen kararını verememişsin biLe uzun oLmaz bu ilişkileRin 2 side Günlük HaftaLık istiyosann İDeaL;)

Öyle Bi Konusmussunki Sanki Dünyada 2 Tane Erkek Var :D Eger o 2 Kisi Arkadassa Hic Biriyle Cikma Hem Senin Aran Bozulur Hemde o 2 Arkadasin Arasi Bozulur. Sen Baskasini Sev Veya En iyisi Hic Kimseyi Sevme Hayatini ya$a ;)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri