♥¸.•Ǻ$k Diyé ßir Séy Yok Fan CLuß•.¸♥

heheeee senn o evde kalan kızlar fan clubını kuran kızsın :D

böyle dersen hem evde kalırsın hem o fan cluba tek üye sen kalırsın :D

bencedee ewde kalın kriterlerinizi tümüne sahip birini bulana kadar ewde kalın kıslar yok ölee hoş idare eder falan karizmatik olacakk huyu suyu güzel olacak kusursuzz olacakk...!(tabi bölee biri bulunamayacagı için heb ewde kaljez kanımca:D:D)

fAllAii yf..
buquNe kDr ADam qiiBii aDam JHıqmAdıı Kar$ıımmaa..
Nerrrrdeeeeeeee...
BiisDe bU qüHseLLiq WarkEn..
bide yemN edrm Dikkatimi chOq ceKti...
ERKEKLER CİRKİN KIZLARA BAKIIOOOOO....ANAjM o Kdr qüHseLLiiS..bAkAn yOq :D ZUHAha $aka 1 yAnA...qerCekTn AmA cHoq TiipSizLer vbU erkekLer..
öseLLikLe bNmm iJeN YakıŞıkLıı oLucAq aNd yaNIMA yaKIŞıcAq : )

fAllAii yf..
buquNe kDr ADam qiiBii aDam JHıqmAdıı Kar$ıımmaa..
Nerrrrdeeeeeeee...
BiisDe bU qüHseLLiq WarkEn..
bide yemN edrm Dikkatimi chOq ceKti...
ERKEKLER CİRKİN KIZLARA BAKIIOOOOO....ANAjM o Kdr qüHseLLiiS..bAkAn yOq :D ZUHAha $aka 1 yAnA...qerCekTn AmA cHoq TiipSizLer vbU erkekLer..
öseLLikLe bNmm iJeN YakıŞıkLıı oLucAq aNd yaNIMA yaKIŞıcAq : )

wallaha yahuu şölee yanınaa aldınmıı sefgilinii karizmasındann herkesin agzı acık kalcak bizedee bu yakısır yanii :D :10:

Eee YaNe... : )
Yoqq bebeeqmm yOq..yAnıma ŞÖLEEE GARISSSMAAA 1 ERKEK :D
yanaRm yAnArM onA yAnArM : ) ))) ZUHAHAH

ayh cicim karizmatiq erkek qıtlıgı war memlekette biz ewde kalmayalımdaa kim kalsın:D:Dwallahi bendee yanarım yanarımdaa onaa yanarım:D:D:D:D

Ya ask gusel seydir arkadaslar neden boyle ediyosunuz :p tabiiki bir sure sonra ask biter sevgiye verir yerini ama yinede guzel bir duyguDur... :)

ben bu yeri daha yeni gördüm evet gerçekten aşk bazılarına hiç uğramıyo ama yine de bekarlık sultanlıktır diye düşünüyorum sevgilisiz de yaşanır hayat
üzmeyin kendinizi ben çok rahatım

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri