O Ses Türkiye

---> o ses türkiye

Gerçekten güzel sesli olan kişilerin elenebildiği ve şakın şakın baktığım program.
Müptelası değilim zaten :D

---> o ses türkiye

Acun Ilicali'nin yaptığı programlar içerisinde survivordan sonra en çok izlenen yarışma kanımca :) güzel sesler var.

---> o ses türkiye

Hadise'nin o iğrenç sesiyle nasıl jüri olabildiğini merak ettiğim güzel sesli insanların yarıştığı program

---> o ses türkiye

İlk turda duelloya çıkarmadıkları adamları direk gönderiyolar . Halbuki alırken ne kadar da ısrarcılar . O yüzden izlemeyi bıraktım adaletsiz yarışma programı.

---> o ses türkiye

O ses olarak çıkanların bi halt olamadığı,elenenlerden çıkan bazı şarkıcıların çektiği kliplerin Jürilerin hepsinin topl******* fazla izlenen klipler çekebildiği,sadece elemelerini izlediğim program.

---> o ses türkiye

Gökhan ve acunun güldüren atışmaları gelir aklıma

---> o ses türkiye

Tv de doğru düzgün başka bişey olmadığı için izlemek zorunda kaldığım ses yarışması.
Emre sertkaya isimli çok güzel bir ses barindirir.
Büyük ihtimalle hakan gökhan in takımının kazanacağı yarismadir.

---> O Ses Türkiye

Dün gece acun efendinin survivorda yaptığı gibi istediğini üst tura taşıdığı program olmuştur. Umarım reyting uğruna tamay i harcamaz.

---> O Ses Türkiye

Televizyonda izlenecek herhangi bir program olmadığı için, genelde elimin gittiği kanaldır. Her programda alkol isteğimi arttırır. Gerçekten nadide sesler mevcuttur.

---> O Ses Türkiye

Daha önceki yıllarda izlemedim önceden de böyle miydi bilmiyorum ama bu yıl çok kaliteli sesler var, piyasada bu işten ekmek yiyen birçok sarkicidan iyi sese sahipler. Umarım ellerinden tutan olur da bu sesleri uzun yıllar dinleyebiliriz

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri