nod 32 yararları

• Konbuyu başlatan kirçiçeği
  • Başlangıç tarihi
K

kirçiçeği

Guest
• Merkezilestirilmis NOD anti virüs isletimi anti virüs korumasinin verimliligini arttirir ve güvenlik için olan masrafi azaltir.
• Otomatik NOD32 anti virüs programi güncellesmeleri aginizi daha güvenli tutar.
• Gelismis görüntüleyici ve rapor hazirlayan araçlari sayesinde, sizan virüslerin yerlerini hizli bir sekilde belirler, buldugu virüsleri bilgisayarinizdan temizler.
• NOD32 anti virüs sisteminin uzaktan yükleme özelligi ile hizli virüs korunmasi etkinlestirildi.
• Çoklu bölgelerdeki ve sirketinizin bilgisayar aginin LAN'sini virüslerden koruma merkezilestirilmistir.
• Otomatik ve özel rapor üretimi size NOD32 anti virüs sistem aktiviteleri ile ilgili bilgi saglar ve bilgisayar aginizda yüksek seviyede veri bütünlügü saglar.
• Bilgisayar aginizdaki korumasi olmayan bilgisayarlari tarayarak anti virüs korumanizdaki eksikleri tamamlar.
• RA Server yükleme dagitimi ile ölçeklenebilirlik arttirilir.
• Çevrimiçi ve çevrimdisi NOD32 kullanicilari için çoklu uzaktan yükleme metotlari
• Daha iyi bir mobil an ti virüs korumasi için mobil kullanici özellikleri.
• Virüs korumasi stratejinizi gelistirebilmeniz için tutulan geçmis dosyasi.

kaspesky kullanıyorum.Benim kafama takılan soru ise kasper mı daha iyi yoksa nod32 mi bilgilendirirseniz sevinirim.

lisanslı nod32 wardı biraz anlamadım desem yeridir şimdi bitdefender internet sec. 10 kullanıyorum bi ara sitelere http virüsü girdi o zaman avg wardı pcmde bitdefender kurdum tertemiz şimdi :D

nod 32 bilgisayarı kasmaz ve virüs tararken acaip hızlıdır. diğer antivirüsler gibi virüsü bulmak için virüslü dosyayı sonuna kadar indirmenizi beklemez (.zip de dahil)

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri