NickL€R.=)

Dark_GirL

Bayan Üye
Bu şehirden her gidişinde şehri sanki ben uğurluyorum sen benden gideli çok oldu ama ben sana hala el sallıyorum.

ѕєη şιм∂ι кαяα вιя кυşкυѕυη кαℓαвαℓıк şєняιη уιтιкℓєяιη∂є,мανι єℓℓєяιηι∂є ѕιуαнα вσуυуσяυм öуℓє¢є кαℓıуσяѕυη кєη∂ι ¢єнєηηємιη∂є

ŚÁĶıŃ ßÁŃÁ ĎŐĶÚŃМÁ ŤÁş ßÁŚŤıМ ßÁğŔıМÁ ĶÁĎĔĤĹĔŔĔ МĔŔĤÁßÁ ÁşĶıМ ŚÁŃÁ ĔĹVĔĎÁ

∂üηуα уαℓαη ∂є∂ιη уαℓαη ѕöуℓє∂ιη,вєℓкι вιя güη ∂є∂ιη αмα ∂öηмє∂ιм.αятıк ∂öηѕєη∂є ƒαякєтмєz çüηкü ѕєηιη уєяιηι вαşкαѕı αℓ∂ı

"ѕєηι ѕєνιуσяυм" ∂єякєη, αѕℓıη∂α öуℓє υzυη кσηυşυуσя∂υм кι вιя вιℓѕєη..

вσğαzıм∂α кιℓιтℓєηιρ кαℓ∂ığı ιçιη ѕöуℓєηмємιş вιя ѕüяü ѕöz¢üк ναя ιçιм∂є..

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oyna dığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaş----- yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin...

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

ѕυѕ ρυѕ ∂υямαм ѕαкιηℓιğιм∂єη,ιηѕαηıуєтℓє çözмєуı ѕєν∂ıgıм∂єη,ιℓℓє ∂є ѕαναşмαкѕα ηıуєтıη,¢єѕαяєтıη ναя мı уєηιк ∂üşмєує

вσуυη єğмєм αѕℓα ѕαηα уαкѕαη вιℓє вє∂єηιмι вєη ∂σğαяıм кüℓℓєяιм∂єη gü¢üη ναяѕαα ∂υя∂υя вєηι.

Gidrsm dönmem, döneceksem zaten gitmem! Sen gidiorsan eğer çok öslesemde ‘dön’ demem.Ağır geliosa bunlr firar serbest, üstelemem!

Ayrılıkları ayrıntılar incitir

Çok ßıkarsan Hayattan ßir mezarLığa git, öLüLer ii biLir ya$amak güseLdir

Her haLinLe Her haLimdin Gözümden Dü$tün.. Zaten HİÇ ßnm oLmadın Hatta Ödünçtün !!

Bu da sana son sürprizim olsun.Şimdi, seninle yaşanan günleri ateşe veriyorum,beni güzel hatırla.Gidiyorum...!

Y.O.K Artık Sana Ait T€K Zerre ßünyemde..Sen koca ßir HİÇ oldun ßende, €ttiğin T€K cümle ile..

£y İstanßuL ! Sana yeniLdim bir günahkar yüzünden... Verme istemem!.. ßırak!.. Üstü kalsın!.. aLacağım yok senden...

Beni Beyninden Silmiş Olabilirsin Ama Kalbinde Hala Ben Hüküm SÜRÜYORUM..

güℓмєк кιмє уαкıѕıуσя ѕσяυѕυηα мιℓуσηкєяє ¢єναвıмѕıη...

ßαηα уαяıηıη gєтιяє¢єğι кιşι ѕєη ∂єğιℓѕєη єğєя,уαяıη σℓмαѕıη вυgüη вαηα уєтєя...!!

yA değerimi bilseydin yada değerin kaybolmadan gelseydin...

Etikete gerek yok beni bilen biliyo zaten

Asıl Suçlu Seni Kalbine Alandı, Gerçek Sandığımız Aslında Koskoca Bir Yalandı.

Hayatım sana sıradan geLmesin!! ßen kendime yeterim.. Zamanla aLışmayı da bilirim!! Ama unutmayı daha öğrenemedim. .

ßugün Seni Sensiz Yaşamak a$ksa, Seni SeninLe Ya$ayacağım YarınLara kaLdırıorum a$kı.

DağLar önümde diz çökerken kayaLara yaLvaramam...NehirLer ßana akarken ßir damLayLa uğraşamam..

Bes Para Etmez Ruhun wardı..Onuda Seytana Satmıssın...

senin maRqKa oLduqunN yeRde etiKeti ben koyarRımmM !

a$q buNdaN böLé bNm içN qéçiÇi döVMé

wrLıgnLa yokLugn bnde Birdi zatenn

AnLıq Hewsler uqruna yaptıgn haksızLıqLar akLımdayken haLa dönmemem icin yeterLi Bana!.....

Bunun adına ayrıLıq denir o daha büyümemiski ne biLir!...

Hnqi Asq WzGecLmz Demstn Hnqi Ten UnTLmz Bnmqi uNtLmzz AnLayacaqsııınnnn

ALacaımm AqLını Hey MeLeq YüsLümm

ßen Sewdamı kefenLemiŞim öLsemde 1 öLmesemde .

BöyLe GidLmz Büyüq oLmaLı ayrıLıq!.
.
SiLdm Sni Haytmdan diyodum Mqer Haytmı siLmisimm...

AqLaya AqLaya Snden WzGeceMiyorumm

//sönmüor ateşimizz ama alew alewde yanmıorr//ayrılık zor ama beraberkende olmuorrr//

Aşk Kız Arkadaşının Dudağından Öpmek Kadar Ucuzsa Bende O Aşkı Satacak Kadar Şerefsizim :mad:

HyT'Da NoKTa KoYaMaDıĞıM Bi SeN VaRDıN... aRTıK SaNa Da ViRGüL(,) YaKıŞıR,,,,,,,,

ALışma ßana Ne Yapacaım ßeLLi oLmazz ßnm.ßugn varım yarın ßirden yokk oLurm..Dokunma ßana kapanmamşş yaraLarLa doLuyummm

wur yaLnızLıınLa beNi yerdeN yere .. KorkmuyoruM

BeN 1 CüMLeLiK 1 NoktA DiiiLm

kOyVeRdİM hAyAtı…

bütün aynalar seni gösteriyor... ya da sensizlik gördüğüm

ŞşşşTTttt!!! HayaT Seni Her ŞekiLde Yaşarım FaRK eTMez !!!!

SöyLesene kaç kur$un eder senin gözLerin, kaç kur$una bedeL sewgin, kaç şehri yakmaya yeter... Kaç wedaya engeL ? Hiç !!!:

Ne war eLimde kaLan, bu Dünya zaten yaLan..!

'Gitmeye de bilirim. Gitmeyi de bilirim...

‘”ßEn ARtik SeNiNim"!

Km Demı$kı SarhosLuk Kotu ß!rsey Dıye Bn Herseyımı AYIKKEN KAYBETTIM!!

a$k'La SakLanßaç oYnuorm !! En iisi içimdn 9'a kadar saymaK we onu oLduğu Yerde Unutmak...!

€nm Séßéßim SénSin..!

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM

єLiмi †u† ßırαkмα öLєиє ∂єk ßir αи ßiLє

V''^√~√V^√V'^~dιLѕιzdıя ßєиιм ѕєνмєLєяιм...özLєує¢єğιмι ßιLѕємdє ѕєѕѕιzdıя gιdιşLєяιм..V''^√~√V^√V'^~

siLemiyorsan karaLayacaksn!

''Hayatımsın'' cümLesindeki qizLi özne sanmıştım kendimi

ßirßirin€ sarıLmış iki titr€k dudaktan ißar€t d€qiLdir aşk..

en uzun cümlem ol bnm....

¢єнєηηємιη ∂ιвιηє кα∂αя ѕєηιηιм !!!!

4 NâLâ âméL péşNdé dôVûNr HâLdéÎm Vé oLdqM KoNuMLâ bâŞM dîK ôvûNr hâLdéîm,,KmNLé déRdm,kMnLé sOrUnM cVp véRn..!

heRksiN kaLßimde ßi yeRi waRdı ßnm kaLßimdeki yeRi sN işqaL eTTin heRkes işqaLciLere kaRşı çıkaRkN ßn ise kndiMi sNa tesLim eTTimmm..

baNa ßi keZ yaLan söLeme noLursun deLikanLı qißi erkek qißi...

DüNyA BiR FliM AçLır PerDedeN MuTlU SoNdA YoK KaÇaR HeP SeNdeN NeFrEt EdeRiSn SeYiRciLerDEn SaHnEsi GerÇeK TeK OyUn öLüMdÜr ...

ÖnemLi değiL kaç kez yeniLdiğin; önemLi oLan, kaç yeniLgiden sonra yeniden doğruLaßiLdiğin

acıya müpteLa oLmanın ne aLemi war,hayatı hafifLetmek warken..

Hayatı korkarak ya$ıyorsan §adece izLeyeceksin

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM

єLiмi †u† ßırαkмα öLєиє ∂єk ßir αи ßiLє

süperler tşkürler

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol 12000
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri