!!!Neye Dokunduysam Kirildi!!!!

~~~SeNa~~

Bayan Üye

Anlatacaklarım kesinlikle alıntı değildir! Hepsini kendim yaşadım!

Hazırsak anlatmaya balıyorum;

Ben 12-13 yaşında falandım.O zamanlar annemlebabam boşanmıştı.Ben yaz ayında anneme bir aylık gitme hakkım vardı.O hakkımı kullanıyordum.Annemin yanındaki bir akşam aklıma bir fikir geldi.Fikrim; Gözlük yapıpetrafımızdaki görünmeyen varlıkları görmek için gerekli bir tasarım çizmiştim.Çizdiğim o kadar gerçekçiydi ki.Buna ve onla birlikte gelen hikayeye o akşamdan sonra herkes inandı.Neyse anneme gidipbak anne bu gözlüğü yaptım dedim.Ona gösterdikten sonra sanki bir şeyler olmuştu bana ve anneme...Annem sürehiye dokunduğu anda sürahi patladı.Ben plastik bir bardağa bakmıştım ve o da ortadan ikiye doğru çok hızlı bir biçim de yarıldı.Gözlerime inanamıyordum.Biri bana sanki o çizimi yapmamalıydınbu işlerle uğraşma der gibiydi.Annem hepsi bu senin icatların yüzünden diyerek.Benim çizimimi aldı ve koltuğun altındaki boşluğa attı.Korkmuştumtir tir titriyor idim.Annem de be3lli etmiyordu ama o da korkuyordu.Birden üstüne tuz bibermiş gibi elektrikler gitti.Uyumaktan başka bir çare yoktu.Annemle ben 3 kuluvallah 1 elham okuudk yattık.3 Saatte zor uyudum sabahleyin kalktığımda kırılma olayları devam etti.İcadıma bir kez daha baktım ve şimdi hala o icadımı saklıyorum bir anı olarak gerçekleşltirmeye hiç bir zaman kalkışamayacağım heralde.O günden sonra 1 hafta öyle sürdü sonra olaylar kesildi günlük olaylara devam ettim.....

---> !!!Neye Dokunduysam Kirildi!!!!

Çok güzel Ağazım açık kaldı şahsen inanmak güç olsada yalan söylediğini düşünmüyorum çok ilginç

AYY çok korkunç bende gece beyaz bişilrr görüom gerçek

fatoss arkadaşımız. Oyle şeyler psikolojik şeylerdir. Aklına hayalet veya 3 harfliler gelirse psikolojik olarak öyle şeyler gorebilirsin

Batıl inancım olmadığı için pek etkilenmedim, ama gerçekte olabilir..

vay be ilginç

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri