neydi o günler . . ve şarkıları . . .

harakiri

Kayıtlı Üye
Forumdaki yaş ortalamasını göz önünde bulundurarak böyle bir başlığın yararlı olabileceğini düşünüyorum. Buraya girenler belli gerçi..
Çoğu arkadaşımız geyik ve oyunlar bölümlerinde takılmakta xD

Maksat şu; eskiden severek dinlediğimiz uzun süredir kendimizin de dinlemediği grup veya şarkıları zihnimize getirip hem hatırlamak hem de bilmeyenlere
tanıtmak. (gibi birşey olsun işte fena mı olur maksatlı ^^ )
Valla benim açımdan durup düşünmek güzel olucaktır ya neydi o günler diye..

İlk aklıma gelenlerden başlıyorum. İlk defa bir radyoda dinleyip peşine
düştüğüm zar zor bi yerlerden bulduğum bir şarkı idi..

Grizu - Bira ve Kahve

Tabi o zamanlar internet böyle yaygın değildi her aradığını kolaylıkla bulamazdın. Şarkının 'beyaz pantolonunu okşamak için tokadını bile yiyebilirdim'
kısmına takılmıştım. Ne güzel sözler diye xD

Dinleyin siz de takılın.. Hoşa gidebilesiii...

Hadi bakalım gececiler için gelsin dün geceki dostum yine bira ve kahve xD

---> neydi o günler . . ve şarkıları . . .

ahh ne iyi ettin.. ne dinlerdim..
aklıma geldikçe yazarım elbet.. önce bira ve kahvenin tadına bir kez daha bakayım .)

Sıradaki şarkı ne olsun.. Bir iki şarkı geliyopr aklıma ama..
İiçimden biz bu yollara baş koyduk demek geliyor.
Evet Baş Koyduk ve Ogün Sanlısoy..

Abi seviyodum heralde bu şarkıyı napiyim.. (=

Şarkı sözlerini sonradan sonradan kavradığım şarkılar katagorisinin başlarında yer alan şarkılardan biri..
Meğer 'biz bu yollara baş koyduk az yedik ama çok doyduk' diyormuş.. Sonradan idrak ettim.. Kim bilir ne saçmalıyodum o kısım için sölerken.. xD

Her neyse Ogün beyimiz eskiden nadide grubumuz pentagram üyelerindendi ve bu ilk solo albümünden çektiği tek klip şarkısıdır..
Bunları bilen bilir ama kimimizin AAA diyebileceği ilginçlikte..
Ogün Pencere ile müzik hayatına atılmadı yani..

Neyse bu baş koyduk.un madencilerle çekilmiş bir videosu vardı. Çok hoşuma giderdi tekrar izlemekten mutlu oldum adeta.. (=
Bence hala çekilmiş en iyi kliplerimizdendir.. ^_^

Neyse geçelim artık şarkımıza..

Ayy sölemeden edemicem.. Şarkıyı söleyiş tarzıyla, bıyıklarla ve kamera açılarıyla Ogün, Korn vokali J.Davis gibi durmamış mı yaw.. özellikle yapılmış sanırım.. biraz özentilik var sanki.. en azından klip yönetmeninde :D
o zamanlar öyle çeşitlilik bol değil tabii.. ne kadar gençmiş ama yaw.. gençliğine veriyor beğeniyle izliyorz tekrar.. ^_^

Ayy sölemeden edemicem.. Şarkıyı söleyiş tarzıyla, bıyıklarla ve kamera açılarıyla Ogün, Korn vokali J.Davis gibi durmamış mı yaw.. özellikle yapılmış sanırım.. biraz özentilik var sanki.. en azından klip yönetmeninde :D
o zamanlar öyle çeşitlilik bol değil tabii.. ne kadar gençmiş ama yaw.. gençliğine veriyor beğeniyle izliyorz tekrar.. ^_^

pek dinlemez idim ogün lakin şimdi izleyince farkettim evet haklısın .) benziyo cidden .)

Sıradaki parçamız.. Nerede bu adamlar yahu dedirtecek kalitede..

Mavi Sakal - İki Yol

Harbiden nerede bu adamlar.. son zamanlarda piyasayı takib edemiorum ama yeni albüm fln diyorlardı 3-4 sene önce ne oldu haber alan var mı ? '_'

Bu şarkının olduğu albüm hatırlıyorum da baştan sonra güzel bişiydi. çok güzel şarkılar barındıryordu.. bulursam o kaseti ve tabi bir kaset çalar takıp ta dinleyim bari (=

Sölenicek çok bir şey yok.. şimdilik.. işte şarkı..

pek dinlemez idim ogün lakin şimdi izleyince farkettim evet haklısın .) benziyo cidden .)

yıl '99 idi zaten o zamanlar.. muhtemelen o zamanlar elleri kolları kıınalı bebek dinleniyordu..
senin yetişmen zor gibi.. kaçlısın bakim sen.. xD

şaka yapıorum tabi.. umarım alıngan bir anında değilizdir..
zira ben öyleyim.. dikkat.. ^^

yıl '99 idi zaten o zamanlar.. muhtemelen o zamanlar elleri kolları kıınalı bebek dinleniyordu..
senin yetişmen zor gibi.. kaçlısın bakim sen.. xD

şaka yapıorum tabi.. umarım alıngan bir anında değilizdir..
zira ben öyleyim.. dikkat.. ^^

haha e zor tabi ellerim tutmaz kulaklarım duymaz idi o zamanlar.. .)
nice eli kolu kınalı bebek büyüdü kucağımda ey gidi .)

haha e zor tabi ellerim tutmaz kulaklarım duymaz idi o zamanlar.. .)
nice eli kolu kınalı bebek büyüdü kucağımda ey gidi .)

he h ee he..
Büyüdün ah artık uyan a bebek o zaman.. ^_^

ufak anektot:
ya bu kahkahayı bitişik yazamıoruz hemen başka bişi çıkıyo.. 15 yaşında birinin msninden yazıyo gibi hissediyorum kendimi xD

evet kötü bişey o ya bende hehhe yazıyorum o yüzden.. .)

e büyüdük iyiceyiz bulunduğumuz durumdan mütevellit .) kulağımıza fısıldayanlar sağlam hiç değilse.. .)

e ne kadar büyüksün sen? hangi yüzyıldan? .)

Unutanlar ve yeniden hatırlamak isteyenler için eski
Şebnem Ferah - Durma

Söylenecek pek bir söz yok.
aslında var ama nse şimdilik..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri