Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

---> Neden Emo ? Neden Emo Olmayi Tercİh Ettİnİz?

Ya bırak satanistleri anlıyorum ve saygım var. Onların inancı ve ibadetleri. Kedi kesmek yasakmı?? değil. Ama bu emoların derdi ne? bide emo diyorlarya onada gıcık oluyorum. Punk de arkadaşım. Tabi diyemezler... Rhuku$h...

---> Neden Emo ? Neden Emo Olmayi TercI?h EttI?nI?z?

Ya bırak satanistleri anlıyorum ve saygım var. Onların inancı ve ibadetleri. Kedi kesmek yasakmı?? deg?il. Ama bu emoların derdi ne? bide emo diyorlarya onada gıcık oluyorum. Punk de arkadas¸ım. Tabi diyemezler... Rhuku$h...

biraz susmayı denermisin yolda görsen komaya sokarmıssın sanada bu yakısır zaten .elalemin derdi seni mi gerdi .senn gibi dövmek koma faln olmaktan daha iyi.bizde türküz dinimiz inancımız var .giyim ve saç sekli degisik die böle konusman çok saçma .bu bir tarz tamm kabul bazılarının konnusmaları türkçe olamayabilir(arada özentiler var çünkü).ama kurunun yanında yasında yanmasına izin vermem.okadar ...

ben yeni üye oldum bu konu açılalı baya olmus galiba sölemek istediim bikaç sey var.neden emo olamayı tercih ettim.söle söliyim felsefesi çok hosuma gitti kendimdn bisiler buldum ve yöneldim suanda çok mutluyum .bazı kiislerin düsüncesi ise bazen kırıcı oluo geçen gün yolda giderken bi çocuk gördüm çok tatlıydı yanına gidip sevmeye basladım.annesi birden bagırmaya basladı bırak çocuumu satanist seni kedi kesen dinsizler falan gibi aslayıcı laflar söledi .çok kötü oldum .aslında böle degil bu tür düsüncelere çok karsıyım.emo kendini ifade etme biçimidir.tamam kabul biraz duygusalız .vb.seyler olabilir insanız yha allam yarabbim sen hiç mi aglamadım kendisi kusursuzmus gibi gel bide bize laf söle .emo olmak isteyenler varsa isiniz zor diyim(yani çevrenizden gelicek tepkiler ) yani ben böle düsünüyorum sölediklerimin konuyla alakası yoksa kusura bakmayın.

bence alakalı .haklısın katılıyorum sana bazı kendini bilmezler konusup duruo iste .söle anltyım sze hatlrsnız uzun zmn oldda nese 2 kız kayblmustu 16 yslarında(kübra büsra olmalı isimleri) fln onlarda öznti emlardr.nese o ve onn gibi öznti emolar yüznden böle admız çıktı.kulaktan dyma laflara inanıldı .ve toplumda kötü gbi bisey olarak algılandık.emolara saygı gösteren kisiler ise görüldgü gbi azdır...

Bas¸tan sona alakasız bir yazı. :8:

Emo olmadım. Allah'ıma bin s¸ükürler olsun ki Ag?ladıg?ım zamanlar olur. emolar gibi saçlarımı uzatıp öne atıp göz yas¸larımı saklamam... O gözyas¸larımı kuytu bir kös¸ede... Gizli saklı akıtırım. Allah'ıma s¸ükürler olsun! içim keder dolu. Fakat ne hikmetse gidip marka giyinip isyanlara bag?lamam. Ben Anadolu çocug?uyum.
Tek bas¸ımayım. Kendine emo deyip kahırlanan aciz serserilerin soyunu kurutacak kis¸ilerdenim.

buda alakasız bir yazı :91:

he bak iste diosunki gözyaslarımı gizli saklı akıtırımkuytu kösede falan .ayrıca emolar hakkında hiçbirsey gerçkten bilmiyosun.sunu unutma emo olmanın bilmem kacıncı kuralı :Asla yeni birsey gyme dir.bizde insanız müslümanız .son sözüm su:iyi oku bilmedigin konular hakkında ÇOK konusuyosun yani buna çok konusmak denio bilmem anladınmı. :DxD

Emo'ları ikiye ayırıyorum.
1.grup: O yaşam tarzını kendisi için uygun görmüş,benimsemiş ve istedikleri sadece onlara hayvanmış gibi bakılmadan yaşamak.
2.grup: Bu yaşam tarzını çok başka noktalara taşıyan gruptur.Türkçe'yi mahvedenler.Bu artık yaşam tarzı olmanın ötesindedir.Türkiye'deyiz,anadilimiz Türkçe,Türkçe konuşuyoruz.Ama bu grup Türkçe konuşmaktan uzak..Merak ediyorum neden bu çaba?Anlayabildiğim söylenemeyecek olan grup.

Ayrıca 1.gruptaki şahıslar da, en az bu iki grubun dışında kalan şahıslar kadar 2.grubu sevmemektedirler.Çünkü 2.grubun yapmış olduklarından dolayı onlar da yanlış anlaşılmaktadırlar.
1.gruba dahil olan şahıslar Türkçe'yi ya da ülkelerinde hangi dil konuşuluyorsa o dili sevip,saymakta ve düzgün bir biçimde kullanmaktadırlar.

Günümüzde 2. gruptaki şahıslara çok sık rastlarken , 1.gruba dahil olanlar nadirdir.
Sadece şunu istiyorum.Eğer birilerini örnek alacak , başka bir deyişle de özenecekseniz; o grup
1. grup olmalı.Çünkü 1.grup asıl iken 2. grup özenti topluluğu olmuştur.

Bunlar benim görüşlerim,doğru olduğuna inandıklarım..İsteyen katılır,istemeyen sonuna kadar inkar eder.

Emo'ları ikiye ayırıyorum.
1.grup: O yas¸am tarzını kendisi için uygun görmüs¸,benimsemis¸ ve istedikleri sadece onlara hayvanmıs¸ gibi bakılmadan yas¸amak.
2.grup: Bu yas¸am tarzını çok bas¸ka noktalara tas¸ıyan gruptur.Türkçe'yi mahvedenler.Bu artık yas¸am tarzı olmanın ötesindedir.Türkiye'deyiz,anadilimiz Türkçe,Türkçe konus¸uyoruz.Ama bu grup Türkçe konus¸maktan uzak..Merak ediyorum neden bu çaba?Anlayabildig?im söylenemeyecek olan grup.

Ayrıca 1.gruptaki s¸ahıslar da, en az bu iki grubun dıs¸ında kalan s¸ahıslar kadar 2.grubu sevmemektedirler.Çünkü 2.grubun yapmıs¸ olduklarından dolayı onlar da yanlıs¸ anlas¸ılmaktadırlar.
1.gruba dahil olan s¸ahıslar Türkçe'yi ya da ülkelerinde hangi dil konus¸uluyorsa o dili sevip,saymakta ve düzgün bir biçimde kullanmaktadırlar.

Günümüzde 2. gruptaki s¸ahıslara çok sık rastlarken , 1.gruba dahil olanlar nadirdir.
Sadece s¸unu istiyorum.Eg?er birilerini örnek alacak , bas¸ka bir deyis¸le de özenecekseniz; o grup
1. grup olmalı.Çünkü 1.grup asıl iken 2. grup özenti toplulug?u olmus¸tur.

Bunlar benim görüs¸lerim,dog?ru oldug?una inandıklarım..I?steyen katılır,istemeyen sonuna kadar inkar eder.
katılıyorm sana tesekkrler cnm

Şu yazı şekilleri neden abuk subuk şekilde yazılıyor merak ediyorum ? Görüntü açısından dahamı güzel yoksa ayrı bişeymi duyuyorsunuz onu yazarken ?.

Emoca takılın eğlenin ama türkçeyi düzgün kullanın.Emin olunki o yazı şekli dışarıdan çoğu insana hiç hoş gelmiyor.

Her emoya saygım var ama bunu delirmişçesine abartıya kaçanlar var.Sözüm onlara.

Emo ne :d neyse Bence çok gereksiz bisedir emo :d emo olunca nolusa artık :d

Moderatör tarafında düzenlendi:

ya bu emo davasına türkce batırıyosunuz bu ne sacmalktır tarzına lafım yok ama düzgün konus sen hiç bir ingilizin good diye gooth yazdıyını gördun mu

Emo falan değilim haa cevap dikkatimi çekti hihihi çok doğru bir cümle kurdun emo olmaları Türkçe'mizi batırmalarını gerektirmiyor.!!

Emo oLmam Emoları Sevmem Bukadar. Saygılar
:)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri