Neden Benim Avatarımda Olmuyor.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

waLL~é

Bayan Üye
Ya sorun bendemi anlamıyorum avatrıma gif yuklemeye calsıyorum olmuyor
tamam ilkten dedik rütbe meselesi ama arkadaşım [MENTION=157467]Jophiel[/MENTION] arkadaşımızda prenses üye benim gibi ve bunun gıbı bır kac arkadas daha vardı
ama gifli avatar kullanabiliyorlar.
ve ayrıca gifli avatar kullanmasamda dıger yuklediğim avatarların boyutları hep ufak kalıyor adminler düzeltiyor bu tek bende oluyor galiba yada bılmıyorum
bana bırı yardımcı olabılırmı bir bilgi alsam yeter bana ya xD

sen bana yardımcı ol yavrum ya
[MENTION=142525]Nymphadora[/MENTION]​

---> Neden Benim Avatarımda Olmuyor.

Ben şimdi istediğin avatarı gene koyarım da Semih kalıcı bir çözüm bulur olmadı özkan'a söyleriz. Ama [MENTION=4428]sEmih[/MENTION] yapar sanıyorum. Malesef kalıcı olarak benim düzeltebileceğim bir şey değil kuzum. :(
Aslınınkini sanırım bir kırmızı düzeltmişti. :/

[MENTION=119637]waLL~é[/MENTION] Bence boyutunu ve KBsini az tutun o zaman olabilir.: )

Güzel Bir Konuya Değinmissin [MENTION=119637]waLL~é[/MENTION]

Bununla İlgili Askerden Geldiğimden Beri Şikayetler Alıyorum.

Lakin Şöyle Bir Durum Var

Bizim Yöneticilerimiz Moderatör Panelinden Sevdikleri Arkadaşlarının Avatarlarını Düzenleyebiliyorlar

Ben Askere Gidince Kurallar Yoksayılmış Ve Herkez Kafasına Göre Avatar Değişmiş.

Bu Yasaktı Zaten Defalarcada Uyarılarım Var.

Onun Gerekli Uyarılarını Ben Yapacağım.

Şimdi Gelelim Sana

Herkesin Avatar Boyutları Standart

Senin Bunun farklı Diye Birşey Yok

Sen Prenses Rütbesindesin Oda

Nasıl Bir Farklılık Olabilir?

Tamamen Senin Yüklediğin Resimle Alakalı Problemin Var Anlayacağın.

Birde kullandığın tema onemli canım en yeni temamizi kullanirsan farklı olabilir yani daha büyük :)

Temayla Alakası Yok.

fσяυм ρяєηѕєѕ

Rütbesine Verilen İzinler O Yönde

evet banada sorulmuştu bilgim yok diye cevap verememiştim bu konuya...normal üyeler gif ekleyemiyor yani avatara öyle mi

Merhaba ,
Hemen Aydınlatayım...

- Sizin Üye Grubunuz Aynı görünse bile. FARKLI. siz özel forum prenses rütbesindesiniz..

nedir özel prenses. bır ara bayan arkadaşlar cıvıtmadan once yasaklanan BAYANLARA ÖZEL SOHBET bolumu vardır. kaldırıldı oraya sadece ozel secılen uyeler gırebılıyorlardı bu sebepten ozel uye grubu olusturulmustu adıda ozel forum prensestı sız o gruptasınız

- Jophiel ıse normal forum prenseste ve bu ıkı grup arasında fark normal forum prenseste gıf avatara ızın verılmıs dıgerınde gozden kacmıs..

- Sımdı ıkısınıde esıtlıyorum bu yorumu gordukten sonra içinizden 100e kadar sayın ve artık yükleyebilirsiniz..

Güzel Bir Konuya Değinmissin [MENTION=119637]waLL~é[/MENTION]

Bununla İlgili Askerden Geldiğimden Beri Şikayetler Alıyorum.

Lakin Şöyle Bir Durum Var

Bizim Yöneticilerimiz Moderatör Panelinden Sevdikleri Arkadaşlarının Avatarlarını Düzenleyebiliyorlar

Ben Askere Gidince Kurallar Yoksayılmış Ve Herkez Kafasına Göre Avatar Değişmiş.

Bu Yasaktı Zaten Defalarcada Uyarılarım Var.

Onun Gerekli Uyarılarını Ben Yapacağım.

Şimdi Gelelim Sana

Herkesin Avatar Boyutları Standart

Senin Bunun farklı Diye Birşey Yok

Sen Prenses Rütbesindesin Oda

Nasıl Bir Farklılık Olabilir?

Tamamen Senin Yüklediğin Resimle Alakalı Problemin Var Anlayacağın.
teşekkur ettim :)
Birde kullandığın tema onemli canım en yeni temamizi kullanirsan farklı olabilir yani daha büyük :)
ben temamı değiştirmem ki onunlada alaksı yokmuş benım temam ben bu foruma uye oldugumdan berı aynıdır acık mavimmmm :R
ama sagol :)
Merhaba ,
Hemen Aydınlatayım...

- Sizin Üye Grubunuz Aynı görünse bile. FARKLI. siz özel forum prenses rütbesindesiniz..

nedir özel prenses. bır ara bayan arkadaşlar cıvıtmadan once yasaklanan BAYANLARA ÖZEL SOHBET bolumu vardır. kaldırıldı oraya sadece ozel secılen uyeler gırebılıyorlardı bu sebepten ozel uye grubu olusturulmustu adıda ozel forum prensestı sız o gruptasınız

- Jophiel ıse normal forum prenseste ve bu ıkı grup arasında fark normal forum prenseste gıf avatara ızın verılmıs dıgerınde gozden kacmıs..

- Sımdı ıkısınıde esıtlıyorum bu yorumu gordukten sonra içinizden 100e kadar sayın ve artık yükleyebilirsiniz..

anladım teşekkürler özkan :)
bu arada o bölümde açılsa ya artıkın akıllandık yani akıllanılmıştır heralde :pp

Avatar Yapmak İstedğin Resmi Paylaş Bakalım Burada Birde Biz Bakalım Değil mi Semih ?

Avatar Yapmak İstedğin Resmi Paylaş Bakalım Burada Birde Biz Bakalım Değil mi Semih ?

özkan halletti canım ayarlarda gözden kaçan birşey varmış...şimdi herkes yükleyebilecek...hemen haber verelim herkese

konu halledildiyse kapatalım bu arada ?

yok ya yıne olmuyor
başka gifler yuklemeye calıstım hatta mervenın konusundan aldım yok yıne olmuyor yıne düzelmemiş :D

kullanmıyorum ya gif felan bu ne benı buluyor galıba :D
tumblr_mdnoooPNmB1rdio5so5_250.gif

bunun harıcınde kullanamıyorum ya :/

[MENTION=1]-oZKan-[/MENTION] [MENTION=4428]sEmih[/MENTION] sorun çözülmemiş tekrar ilgilenirmisiniz

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri