Ne yapmaliyimmmmm???lutfennn yardimmmmmm

ZAQXSWCDE

Kayıtlı Üye
merhabalar.arkadaslar onerilerinize ihtiyacim var..benim universite yillarindan beri cok iyi anlastigim ve cok cok sevdigim bir kiz arkadasim var..yani normal arkadas gibi basladik ama zaman zaman ona baska duygular besledgimi anladim ama soyleyemedim cunki onun bana yalniz arkadas gibi baktigini zann etdim...zaman zaman bu duygular daha da yogunlasti ve ona asik oldugumu fark etdim aradan bi kac yil boyle gecti simdi artik icimde sakliyamiyorum ama ona da soyletemiyorum cunki nasil tepki verecegini bilmiyorum kac yildir benden boyle bir sey beklemedi...napmaliyim sice?

---> Ne yapmaliyimmmmm???lutfennn yardimmmmmm

Söyle gitsin,kaybedecek birşey yok.
Söylemezsen başkası alır kızı,üzülürsün.

söylemelisin .. olumsuz düşünme derim ben.

bu konu hakkında agzını aramayı denedın mı?
uzun suredır arkads olanların sonradan asık olabıldıklerı hakkında hıc konustunuz mu ? olaya nasıl baktıgını anlamaya calısırsın en azından..
ben olsam dırek solerım cekınmem sende ole yap gec kalmak ıstemıyorsan :)
kolay gelsın bol sanslar

hepinize tesekkur ederim soylemeye caliwacagim...inwallah hayirlisi olur benimcin

Dostlukla başlayıp sonrasında aşka dönüşen birlikteliklerde doğrusu " aşık" olan genelde kaybeder sevgili dostum... Lakin bu durumda onu kaybedeceğim diyerekte tek taraflı duygu yoğunluğunu sürekli o şekilde yaşayamazsın... yüzde bir karşılık verme ihtimalide olsa " ki umarım senin yüzden bu kadar düşük değildir" söylemek daha hayırlı... Aksi halde hergün umut ederek uyandığın günleri ileride çok arayabilirsin... Haddime değil birisine akıl vermek lakin tecrübe ile sabit dostum... Bol şanslar sana...

Aç ağzını yum gözünü :pp bol şans :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri