ne yapçam hiç bilmiy0rum :S

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

adRasteia

Bayan Üye
Çok kötü hissediyorum kendimi arkadaşlar :( Eski sevgilimden(sinandan) 3 hafta önce ayrıldım.Bide yetmiyomuş gibi çok sewdiğim deniz diye kankam vardı o da sevgilisinden(kaandan) ayrılmıştı.Boşluktaydım kendimi kötü hissediodum.denizin sevgilisiyle konuştuk falan onların aralarını yapmaya çalışırken bi anda kndimi kaanla çıkarken buldum.Deniz beni sildi knşmak bile istemiyor.diğer taraftan eski sevgilim sinan üzülüyo bana gelip neler söledi ofhh:(.bide dün akşam yetmiomuş gibi denizle sinanın çıktığını öğrendim.kaana anlattım önemsemedi.ben çok seviyorum sinananı napçam bn onsuz :S bide denizle çıkıyo başkasıyla çıksa bu kadar üzülmezdim :19:

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> ne yapçam hiç bilmiy0rum :S

Öyle demein apLa yha çok seviyorum bn sinanı. kaanı bile onun yerine koyuyorum dolmuo boşluğu ölcem yha:'( :( :19:

Ay kötü oLmuş.. Karışık..
HyrLısı oLsun Canım ne diyeLim.

Hak etmişSin evet .

Moderatör tarafında düzenlendi:

Erkekler Boşlukta Olan Kızları Kolay Etkileyebilirler.

O Hataya Düşmemek Önemli.

Çok Büyük Yanlış Yapmıssın.

Kötü konuşmak istemiyorum ama haketmişsin bence de :)

Valla yeni geldim buraya ama inan haketmisin... bu durumdan kurtulmak istiyosan hepsini arkanda birakıp yeni asklar arkadaslar bulcan kendine yoksa bu olaylar herzaman yüzüne vurulur... yanlısı basta yapmısın ;)

sen baslatmıssın baskasıyla cıkmasa bu kdar üzülmezdim demeye yüzün olmamalı ve gercekten sevseydin beklerdin umudun olmasa bile..kendni kandırma..

Her zaman bole seyler olur... bence Sınanı ve kaanı sılıp yenı asklara yelken acmalısın.Hak ettıgın ve en iyisini bulmalısın.=)

Eden bulur..
Gercekten hak etmisnn
belkii denizle sinanın cıkması senaryo olabilir siz yaptınz die onlarda yapmıs olabilir..
düsünmelisin ve doğru hareket etmelisin;)

sen kaan ile çıktıgın için sinan da deniz ile çıktı bu kadar basit. Sen ayrıldıktan sonra beklemeyi bilseydin sinan da beklerdi. Sen istemediğin halde biriyle çıkıyosun yha emin ol sinan da o durumdadır :)

Sinanla deniz çıkmıyolarmış oyun oynamışlar bana sonradan öğrendim ama sinanın konuştuğu bi kız varmış, o da kim tanımıyorum. :( kaanla hala çıkıyoruz ve sevmeye başladım gibi bişey :S umarım öledir :)kaan beni hiç üzmüyo ne dersem yapıyo tuhaf ama çok hoşuma gidiyor:R.Sinanıda düşünmemeye çalışıyorum Telefon nosunu msnini fotoğraflarımızı ne var ne yoksa onla ilgili yok ettm.Bide tel.numaramı denizdağıtıyo sanırım arayan arayana noluyo anlamadım hattımı deişmem lazm:mad:

arkadas arkadasn manitasna göz dkmz hala aynı hatada deva edioysn o çıktıgın usaga yazık . hat yayma çok normaldr . hayrlısı neyse o olsn

Üzülme hayırlısı , Allah´tan bunu dile yeter.

Son düzenleme:

Kaandan ayrıldm. Böyle gitmiodu :s.Sinanlada konuşup arkadaş olarak kalmaya karar werdik.Bni kaybetmek istemediğini söyledi ama duyguları eskisi gibi değilmiş bana karşı bişey hissemiomuş sadece değer veriomuş:67: .Olsun onla arkadaş kalmak bile yeter bana :(. kaanla hç konuşmuyorum.Sildi beni tamamen çıkarttı hayatından denize benziosun deyip sinirlerimi bozdu.:91:

enteresan pembe dizi gibi xD geçmiş olsun..
hyrlısı..

Sinanla deniz çıkmıyolarmış oyun oynamışlar bana sonradan öğrendim ama sinanın konuştuğu bi kız varmış, o da kim tanımıyorum. :( kaanla hala çıkıyoruz ve sevmeye başladım gibi bişey :S umarım öledir :)kaan beni hiç üzmüyo ne dersem yapıyo tuhaf ama çok hoşuma gidiyor:R.Sinanıda düşünmemeye çalışıyorum Telefon nosunu msnini fotoğraflarımızı ne var ne yoksa onla ilgili yok ettm.Bide tel.numaramı denizdağıtıyo sanırım arayan arayana noluyo anlamadım hattımı deişmem lazm:mad:

Kaandan ayrıldm. Böyle gitmiodu :s.Sinanlada konuşup arkadaş olarak kalmaya karar werdik.Bni kaybetmek istemediğini söyledi ama duyguları eskisi gibi değilmiş bana karşı bişey hissemiomuş sadece değer veriomuş:67: .Olsun onla arkadaş kalmak bile yeter bana :(. kaanla hç konuşmuyorum.Sildi beni tamamen çıkarttı hayatından denize benziosun deyip sinirlerimi bozdu.:91:

yedik say

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri