nasıl ölmüş...

alihandro1984

Kayıtlı Üye
şimdi arkadaşlar bi adamı alıp bi odaya kilitliyolarmış ve adamın nefes alacağı büyüklükte bir delik var (gidip ağzını felan oraya dayıyarak nefes almıyor) adamın her zaman su ihtiyacı işte yemek ihtiyacı yapılıyo adam ne zaman susadım deseler su getiriyolar ne zaman acıktım dese yemek getiriyolar ama 1 hafta geçiyo o da ne adam yerde yatıyo vee ölmüşş :üzgün: acaba nasıl öldü bu adam cağız ??

eda nerdesin görelim seni :D:D

evet arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

soruda mı bi tuhaflık war ben mi yanlış okuyom adam nefes alca bi büyük delik war ama adam ordan nefes almıyo yazıyo parantez içinde nası oluyo :S:s nesef almadından mı ay en saçma cvp ben werdim :p

Büyük Bir Deolik Bir İnsanın Popo su olabilir mi:D idrarı su olarak yiyeceği de k*k* olarak yiyodur ama doğrudur inş.

evet soruda bişey var bende ilk okudum imla hatası sandım değilmiş sanırım...:)adam neden gidip nefes almıyo ordan adama sölememişler mi yoksa..:)ya da tuvalat ihtiyacını ordan görüyorsa o zaman odadaki hava bi hafta yeterli gelmiştir heraldeee....

Yaww fazLa karbondioksittendir..Deliğin küçük oLmasından falandır.Azını dayayamıyacak kadar küçüktür:D:D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri