Nasıl ölmek istersin?:D

Nasıl ölmek istersin?:D

• Yanarak

Oy: 1 2.9%
  • Boğularak

Oy: 3 8.6%
  • Elektirk çarpılarak

• Trenin altında ezilerek

• Bıçaklanarak

Oy: 10 28.6%
  • İntihar ederek

Oy: 19 54.3%

• Kullanılan toplam oy
    35
  • Anket kapatılmış .
Madem mevzu bu kadar derin bende yazayım dirilmek allahın emri ölmek te onun hikmeti hikmetinden sual olunmaz der, azrail demiş allahım senin verdiğin canı ben nasıl alayım,rabbim demiş ya azrail sen canları bedenden al ben sebep dogururum bizde sebeplere bakıp kendimizce yorum yaparız allahın dediği olur o her şeyi bilir yani senin yazdıgın sebepler hikaye allahın emriyle şahadet getirerek hayırlı ölemeyi nasip eder inşallah cemil cümleye

önce bir tır çarpsın ben uçayım o arada havaya ateş eden bi magandanın kurşunu kafama gelsin düşerkende kazığa giriyim :D

Madem mevzu bu kadar derin bende yazayım dirilmek allahın emri ölmek te onun hikmeti hikmetinden sual olunmaz der, azrail demiş allahım senin verdiğin canı ben nasıl alayım,rabbim demiş ya azrail sen canları bedenden al ben sebep dogururum bizde sebeplere bakıp kendimizce yorum yaparız allahın dediği olur o her şeyi bilir yani senin yazdıgın sebepler hikaye allahın emriyle şahadet getirerek hayırlı ölemeyi nasip eder inşallah cemil cümleye

bu cvb süper ya içimden geçenleri yazmşsın arkadaşmm amin diorum başkada bişi demiorum ya

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri