Nasıl kız ayarlanır

34kerem

Banned
Merhaba arkadaslar ben çok fazla yakışıklı degilim.97 dogumluyum yüzümde biraz sivilce izleri var ben bi kızla nasıl cıkabilirim yani kızlar benden hoslanmıyorlar yakısıklı degilim diye ben bi kızı nasıl ayarlayabilirim

---> Nasıl kız ayarlanır

gorsellık bı yere kadar kalbını kanıtla dıcem de bu devırde ona deger veren nerde :s

---> Nasıl kız ayarlanır

::::::DDDDDDDDDDDDDHGGGGFFFFDDDDDDDDDDDDDFF
O kizdan hayır gelmez dostum

---> Nasıl kız ayarlanır

bu zamanda tipten ziyade cebe bakılıyor,derslerine çalış doktor ol avukat ol hakim ol para kazan arkadaşım

---> Nasıl kız ayarlanır

Ayarlayamayacak ne var la hayal ettiklerini gerçekleştirmek için gidip konuşacaksın tabiki. Ama 97lisin daha ergensin şimdi senin hayal ettiklerinde sakat olabilir o yüzden biraz daha bekle bence hahaha

---> Nasıl kız ayarlanır

Bence yanılıyorsunuz. Asıl olan kalp ilk başta dış görünüş para gibi gelsede onlar olupta iğrenç bir kişiliği varsa karşındakinin yürümez o ilişki

e zaten bende gorunus bır yere kadar demısım. kalbını goster demısım yanlıs yazmadım sanırım yanlıs okunuz.

---> Nasıl kız ayarlanır

Cildiyeye Gidip Yüzünde ki Sivilceler İçin Tedavi Olabilirsin.

Ayrıca Ergenlik Döneminde Olan Bir Genç Olarak Yüzünde Sivilce Olması Gayet Doğal.

Eğer Yüz Güzelli İçin Sevileceksen Hiç Sevilme Daha İyi..

Senin Kişilik Özelliklerini Seven Kişilerde Vardır..

Görselliğine Bakarak Seni Değerlendiren Kızlardan Uzak Dur Derim..

Ve Yaşın Daha Geç , Aceleci Olma .. Karşına Daha Bir Çok Kişi Çıkar ..

Çünkü Bunun Üniversitesi de var..

Son düzenleme:
---> Nasıl kız ayarlanır

Olum kötü ol kötü kötü adam her türlü kız ayarlar, dalga geç, küfür et, aşağıla. Hanzo ol hanzo. sevme her türlü sende.

---> Nasıl kız ayarlanır

Ayarlamak tabirini kullanıyor olmandan kaybetmişsin her şeyden önce.

---> Nasıl kız ayarlanır

Ayarlamak demenle zaten kaybettin.

Kartaliçe♛

---> Nasıl kız ayarlanır

Tatlı İntikam; Diye Bir Dizi Var Kanal D 'de İzle

Belki Kendinde Birtakım Radikal Kararlar Almanda İlham Olur ;)

Üslup Gibi ;)

Çirkin Erkek Yoktur ! BAKIMSIZ Erkek Vardır. Ki Genel Olarak Türkiye de Erkekler Bakımsız :D :D

---> Nasıl kız ayarlanır

Kız ayarlamak mı ? Hep söylemişimdir yokluğu bu kadar belli etmeyin diye :)

Paraylada olmuyor o işler tiplede .. Nasipte yoksa olmaz ister forum forum gez konu aç ister çık köprüye atla

Son düzenleme:
Eğer birinden hoşlanmıyorsan veya farklı amaçların yoksa neden biriyle sevgili olma ihtiyacı hissedesin ki...:Alvarin_07:

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri