nasıl birisin?

sarışınım .180 boyundayım 75 kilo ela gözlüyüm :D aslen göçmenim ( R ) leri söyliyemem ist. oturuyorum biraz sinirliyim ama espirili biriyimdir haksızlıgı ve yalanı sevmem hele oyunda hile yapanalra acıkcası içinden çok şeyler söyliyorum bilmiş olun ( emege saygı ) göstermiolar başka başka BjK liyim hımmm başka ronaldinho yu severim dişlek mişlek ama onun gibi futbolcu ol*** isterdim saygılar....

ben çok espirili çok komik birisiyim:D
hiç bir zaman Hiç bir yerde kuralcı deilimdir..! sınır Tanımam...!
gerektigi zman cıvık cıvık komik birisi olurum yeri geldiginde görebileceginiz en ciddi kişi olurum ...YAni ortamına göreyim ;) ortam nasılsa ben öyleyim..! VE çapkınımdır :D Sevdimmi tam severim ..!sevmezsem uumursamam bile ve kızlarla oynamayı sevmem....onlarında bi gruru var arkadaşlar ( ne kadar inanamasakda ehehehe :D)

bazı arkadaşlarıma ben ayak uydururum....!

Bazende bırak onlar sana ayak uydursun derim kendi kendime :D
:160:

kısaca esrarengiz birisiyim öyle herkesle konusmam herseyın yerını ve zamanını beklerım yerınde konusmayı severım gayet ciddi mert yerıne göre ise komık köyde doğmuş şehirde büyümüş kendı ayakları üzerinde durmaya çalısan bir delikanlıyım yeter mi :D

Yerine göre en komiğim. Yerine göre en ciddi.:cool::) 1 kaç dostum vardır. Arkadaş edinmeyi pek sevmem. Ama arkadaşım dediğimide herkesten üstün tutarım. 1 kez aşık oldum. Onda da eşekten baş üstü düşsem daha iyiydi heralde. :) Mertimdir. Verdiğim sözü tutarım. Bu kadar yeter heralde.

evt bi ben kalmışım yaa yazmamış

Gencim güzelim adam olmayanı üzerim :p mantıklıyım sevecenim sıcak kanlıyım herkesi olduğu gibi kabullenirim değiştirmeye çalışmam. Hobim YAŞAMAK tır :) Hayatı sevenlerdenim.dOLu Dolu yAŞamayı severim.Şirinimdir kendimi sevdirmesini iyi bilirim.Kin tutmam sadece yapılanı unutmam :p Herşeyin bi karşılığı olduna inanıyorum.Müziksiz asla yapamam.Daha çok şey var aslında zamanla onlarıda yazarım

SaBırlı , Komix , Yeri Geldiğinde Çoq Sinirli olurum , ama O Sinirlilik Peq Fazla Olmaz Yakın Arkadaşlarıma Düşkün onları Üzmemek İçin Elimden GElenim Yaparım (sanal hayat/gerçek hayat)KuralCı Değil Kurallar Uymayı Ama Bazen Onları Çiğnemeyi SEven Çılgın Biriyim İşte Ben Buyum... Baska Yoq .;)

ya ben çok ii insanım :D kankalarım bazen bozuluyo ama bakmayın yerıne göre uyuzlaşır dımı herkes :D :D

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri