Namus'u etek boyunda Zannedenler Var

---> Namus'u etek boyunda Zannedenler Var

Hoppalaa
Opusurken iyi , onu bunu yaparken iyi , bi zar illeti delinip gecince mi namussuz olunuyor?
Bakire anlayisiniz bu mu?
Bana sakin nisanlinizla opusmediginizi falan soylemeyin, imanilir bi olgu degil.
Onu gectim dine gore degwrlendirmissin oyleyse dine gore elin ele degmesi de gunah, neden bunu yapiyosun oyleyse?
Dine karsi gelip bi seuler yasamak.namussuzluksa bu da namussuzluk.
Bakire anlayisiniz dinin emirlerine uymaksa opusen de bakire degil.

Arti hicbirine katilmiyorum, namus iki bacam arasinda degil.
Ne etek boyu, ne cinsel iliski, ne baska bi sey.

Iyide o saydiklarinin gunah olmadigini nerede yazdim gosterirmisin?

Onlaarda namussuzluksa namussuzluktur..

Bukadar basit.

Yapiyosun ediyosundiyorum sozum sadece sana degil, boyle soyleyen tum zihniyete
Senin yasantini sorgulamak etmek bana dusmez, ayip olur.
Senin bahsettigin insanlari namussuz olarak.nitelendirmen gibi.

O zaman hepimiz namussuzuz,
Inkar ediyo musun?

Ne yapmaya calisiyorsun? Kendi adina konus.. ha be i kast ediyorsan benim nikahim var canimmm

Kendin kendine yakistiriyorsan benim diyecek birseyim.yok unitmaki zinaninda kidemleri var.

Namussuzluk bir tek iliskiye girmekle bitmiyor. Hirsizlik, kacakcilik, dolandiricilikta namsuzsuzluk.

Elbet namus orada aranmaz ama mahremini tüm erkeklere göstermek bence doğru değil..Sonuçta ona tahrik olan insanlar var bunu kimse inkar etmesin..Ben eşime mini etek giydirmem ama giyene de mani olmam..Sonuçta özgür bir ülkedeyiz..Başörtüsüne özgürlük istediğimiz gibi bu konuda özgürlük isteyenlere de saygılı olmalıyız..

Ne yapmaya calisiyorsun? Kendi adina konus.. ha be i kast ediyorsan benim nikahim var canimmm

Kendin kendine yakistiriyorsan benim diyecek birseyim.yok unitmaki zinaninda kidemleri var.

Namussuzluk bir tek iliskiye girmekle bitmiyor. Hirsizlik, kacakcilik, dolandiricilikta namsuzsuzluk.

Nikahlanmadan once hic elele tutusmadin?
Saygi duyaim oyleyse ama asla inanmami beklemesin kimse uzgunum

Hah iste ben o dediklerini namussuzluk vs olarak nitelendiriyorum, benim yasadigim bi baskasinin hayatini etkilemiyosa buna takilacak bi sifat yoktur.
Ha kotu seyler yapiyosam, ki bu iliskiye girmek vs degil, o da karaktersizliktir.

Gozde canin SIKKINsa girt baskasiyla ugras.

Evet kardedim.varmi bi diyecegin evkenmeden once iliskiye girmek adi namussuzlukmudir zinamidir nedir ondan iste. Aksini ispat et.
Herkes basima dertmidir nedir kardesim. Benim dusuncem bu ozaman alinti yapip cevap yazmayin muhatrap olmayin ALLAH ALLAH

Namus beyindeymiste bacak arasinda degilmiste..
Ne klise bir laf. Buda yapilanin kilifi okuyor herhalde.

Beyinde olup bacak arasinda olmamasi nasil birsey. Beyinde aldatmayi bile namassuzluk olarak goren bir kisi bacak arasinda nasil gormez hayret...

Nikahlanmadan once hic elele tutusmadin?
Saygi duyaim oyleyse ama asla inanmami beklemesin kimse uzgunum

Hah iste ben o dediklerini namussuzluk vs olarak nitelendiriyorum, benim yasadigim bi baskasinin hayatini etkilemiyosa buna takilacak bi sifat yoktur.
Ha kotu seyler yapiyosam, ki bu iliskiye girmek vs degil, o da karaktersizliktir.

Yazdiklarimi sildim.
Neyse...

Zaten o soruyu sordugum.kisi buyuk ihtimal okudi.. ve cevap yazmadi belliki cevabi "hayir" di tabikide emin olamam.. yoksa yoo evlenirim diye yazardi..

Ben tartismak istemiyorum.herkes gibi fikrimi yazdim. Benimsemek yada katilmak zorunda değilsin.

Elbet namus orada aranmaz ama mahremini tüm erkeklere göstermek bence doğru değil..Sonuçta ona tahrik olan insanlar var bunu kimse inkar etmesin..Ben eşime mini etek giydirmem ama giyene de mani olmam..Sonuçta özgür bir ülkedeyiz..Başörtüsüne özgürlük istediğimiz gibi bu konuda özgürlük isteyenlere de saygılı olmalıyız..

Ben basortusunun sernest olmasini her zaman destekledim
Ben sacimi istedigim sekile getirip okula gelebiliyosam o da o sekilde gelebilir, gelmeli.
Gec oldu, iyi oldu.
Ama dedigin gibi, ne ben basortuluye baksana sunun kafaaina ne bicim yapmis.diyeyim, ne o bana baksana sunun etegine vs desin.
Ama olmuyor iste, turkiyee yanlis giden bi zihniyet var
Bakiyolrlar, fisildasiyorlar, yetmiyor laf atiyor veya tacize kalkisiyorlar.
O da yetmiyor tecavuze kadar yolu oluyor, tabii bu derece yoksun insanlar basortulusune de ortusuzune de yaslisina da bebegine de saldiriyo o isin ayri boyutu

Gozde canin SIKKINsa girt baskasiyla ugras.

Evet kardedim.varmi bi diyecegin evkenmeden once iliskiye girmek adi namussuzlukmudir zinamidir nedir ondan iste. Aksini ispat et.
Herkes basima dertmidir nedir kardesim. Benim dusuncem bu ozaman alinti yapip cevap yazmayin muhatrap olmayin ALLAH ALLAH

Namus beyindeymiste bacak arasinda degilmiste..
Ne klise bir laf. Buda yapilanin kilifi okuyor herhalde.

Beyinde olup bacak arasinda olmamasi nasil birsey. Beyinde aldatmayi bile namassuzluk olarak goren bir kisi bacak arasinda nasil gormez hayret...

Hayir canim sikkin degil, zihniyetine sasirdim ve yorum yapmadan duramadim

Neyi sildigini bilmiyorum, anlamadim da, fakat yanlis bi sey soyledigimi dusunmuyorum bi tartisma icin.
Gorusunu soyledin goeusumu soyledim, keyifli forumlar

[MENTION=153980]Gözde'[/MENTION]
[MENTION=27228]YanıLsama[/MENTION]
Allahın adını veriyorum gidin deveye hendek atlatın kuğu balesi yaptırın başka bişe yapın da lütfen uzatmayın su tartısmayı.

Ve bu konuda "dogru, yanlis" yargilari kullanilmamali bnce

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Ablacım sürekli insanlara benim görüşüm bu saygı duyun bilmem ne yapmayın diyorsun ama sen insanların görüşlerine saygı duymadan çok ağır eleştirilerde bulunuyorsun. Ortada bir adaletsizlik var kanımca. Biraz daha hafifletsen yorumlarını iyi edersin gibi geliyor. Benim haddime değil bunu söylemek biliyorum ama rahatsız edici...

Allahın adını veriyorum gidin deveye hendek atlatın kuğu balesi yaptırın başka bişe yapın da lütfen uzatmayın su tartısmayı.
Yemin ediyorum ben tartismak istemiyorum.
En son tartismak istemedigimi yazdim zaten. Gercektende istemiyorum. Niye uzatiyorlar anlamiyoeum.
Bundam sonra kim ne alinti yaparsa yapsin yorumlarima cevap yazmayacagim :((
Dusundigumu yazip cikacagim kimsenin alintisina cevap yazmayacagim..
Huzur bozdugum.icin istemeyerek ozur dilerim

[MENTION=151958]yesil83[/MENTION] Ablacım sürekli insanlara benim görüşüm bu saygı duyun bilmem ne yapmayın diyorsun ama sen insanların görüşlerine saygı duymadan çok ağır eleştirilerde bulunuyorsun. Ortada bir adaletsizlik var kanımca. Biraz daha hafifletsen yorumlarını iyi edersin gibi geliyor. Benim haddime değil bunu söylemek biliyorum ama rahatsız edici...

Olur kardesimde. Ben bana saygi duysunlar demiyorum. Benim dusuncem bu diyorum. Kimsenin dusuncesinede karismiyorum

Dusundugumu yazip cikiyorum alinti yapiyorlar.
Ama dikkat ederim kardesim.

Ben basortusunun sernest olmasini her zaman destekledim
Ben sacimi istedigim sekile getirip okula gelebiliyosam o da o sekilde gelebilir, gelmeli.
Gec oldu, iyi oldu.
Ama dedigin gibi, ne ben basortuluye baksana sunun kafaaina ne bicim yapmis.diyeyim, ne o bana baksana sunun etegine vs desin.
Ama olmuyor iste, turkiyee yanlis giden bi zihniyet var
Bakiyolrlar, fisildasiyorlar, yetmiyor laf atiyor veya tacize kalkisiyorlar.
O da yetmiyor tecavuze kadar yolu oluyor, tabii bu derece yoksun insanlar basortulusune de ortusuzune de yaslisina da bebegine de saldiriyo o isin ayri boyutu

Ben kendi açımdan değerlendirdim o yüzden bence doğru değil dedim.Yine de derim doğru değil bence..Ama isteyen giysin beni ilgilendirmez..

Türkiyede yanlış bir zihniyet var evet doğru ama pek düzeleceğe de benzemiyor.. :)

Ben kendi açımdan değerlendirdim o yüzden bence doğru değil dedim.Yine de derim doğru değil bence..Ama isteyen giysin beni ilgilendirmez..

Türkiyede yanlış bir zihniyet var evet doğru ama pek düzeleceğe de benzemiyor.. :)

Benzemez tabii, bunu zaten beklemiyorum kimse beklemez, "sasirmiyorum gayet dogal isterse ciplak gezsin" vs veya baska bi konu ici bi seyler soyleyenler samimi degil
Ben dahi kiz halimle bakiyorum sasiriyorum, bazen cesaretlerine hayran kaliyorum
Aslinda ne sasirilacak ne cesaretlik bi durum var ortada
Ama bu zihniyet, degistiremeyiz
Fakat sifatlandirma? Buna hak yok, ve gercekten kisiligi olsun fakirligi zenginligi olsun baska bi seyi olsun asla yansitmiyor giyim sekli, yasanmisliklar vs.

Neyse ben uzak olsam da baskasina saygim var Allah'in adi anildi, sussam iyi olacak keyifli forumlar

Benzemez tabii, bunu zaten beklemiyorum kimse beklemez, "sasirmiyorum gayet dogal isterse ciplak gezsin" vs veya baska bi konu ici bi seyler soyleyenler samimi degil
Ben dahi kiz halimle bakiyorum sasiriyorum, bazen cesaretlerine hayran kaliyorum
Aslinda ne sasirilacak ne cesaretlik bi durum var ortada
Ama bu zihniyet, degistiremeyiz
Fakat sifatlandirma? Buna hak yok, ve gercekten kisiligi olsun fakirligi zenginligi olsun baska bi seyi olsun asla yansitmiyor giyim sekli, yasanmisliklar vs.

Neyse ben uzak olsam da baskasina saygim var Allah'in adi anildi, sussam iyi olacak keyifli forumlar

Diyecek pek söz yok aslında,sonumuz hayır olur inşallah...

Size de keyifli forumlar..

bizim burdaki pasifik okyanusunda bir cok adalar var,tahiti somao yeni zellanda,fiji,bu ulkelerin erkekleri hep etek giyorlar napicaz simdi.

Ben daha uzatamamıştım :(

Bi sürü de mis gibi cevabım vardı tüh .p
Neyse koke bilgilendirmesi hatrına susayım :girl_to_take_umbrag

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri