Namus'u etek boyunda Zannedenler Var

---> Namus'u etek boyunda Zannedenler Var

çok kız gördüm sadece gözü gözüken nija kablumbaga gibilerdi ama yemin ediyorum altlarında birsey yoktu ben k.marastayım az cok anladınız tutuculugu amma öyle deli kanlı kızlar gördüm cıplak dedigimiz insanlardandı halk dilinde kafir derlerdir amma onlardaki yürek nijalardan fazlaydı...

yıl 2013 hala ,insanlara değil ,üzerlerindekilere takılı kalıyorsak..AB ye kızmaya hakkımız yok sanki..

hocam benim top sakalım var diye sacım uzun diye paramla sigara verilmeyen bir şehirde savas veriyorum

Etek boyunun kisaligina laf edildigi gibi uzunlugunada laf edilmis...

Etek boyu giyimle elbette karekter analiz edilemez ama etek boyunun kisaligina laf edilmesi nekadar yanlissa sadece gozleri gorunen carsaflilara ninja diye hitap etmek okadar yanlis... edepsizce

Carsaf altinda ciplak diyorsunuz. Carsafin altini nasil goruyorsuniz ona hayret ediyorum

Ben carsaf giyor olsam helede aylardan yaz ise.. bende ince ve kisa seyler giyerim altina. Carsaf zaten kapatiypr hertarafini yirac vb gibi biseyi yokki ici gorunsun. O sicakta altima kazak yada uzun kollu giymenin ne gibi bir faydasi olabilir.
Ben carsaf giyiyor olsam (bu cumlemi iyi okuyun) EGER MISAFIRLIGE GITMIYORSAM yani carsi pazar vsm gidiyorsam bende altima bi kisa kollu tsholirt sort giyerim. Neden uzun giyeyim? Carsaf suzmez bir yerin acilmaz.
Icini gorebiliyorsuniz ya sizleri ayakta alkisliyorum.caraafin altinda nasil giyinildigi kimi ne ilgilendirir? Disardan gorunuyormu gorunmuyor mu? Onemli olan o...

Ha biriside etek boyunu kisaltmis bananae. Kimseye ne? Herkes istedigi gibi giyer. Heresin mesuliyeti kendine.
Ama her bu tarz konularda caraaflilarin gunah kecisi olarak secilmesi bayiyor artik.
Bayatladi baska seyler bulun.. etek boyu kisa olanlara saldirildigi kadar verdiginiz orneklerle carsaflilarada bir okadar saldirmis oluyorsunuz saldiriliniyor.
Yorumlar tezat yani... saygi beklerken saygi gostermezsen ancak tezat yorumlar gelir.

Namus Bacak Arasında Değil Beyindedir..

Bacak arasinda degil ya namus.. defalarca birlikte olan bir kozla evlenir.isin?
Dedigimi carpitmayin simdi bu dedigimin etek boyu ile alakasi yok.
Kapali yada acik yada normal herkes icin gecerli.

Bacak arasinda namausu olmadigini dusunen kiz ve erkeler icin gecerli.

İnsanların düşüncelerini değiştirmek çok zor. Deniz kenarındaki yerlerde bunu giymek normal karşılanır ama oralı olan biri başka bir yerde giyince namussuz diyenler olur. Halbuki o kıza kendi memleketinde kimse bir şey demez. Bu olay zihniyetle alakalı. Hiç kimse kimsenin kıyafetine göre yargılamamalı. Yargılayanlar oldukça zaten işimiz zor.

Kimse kimsenin namusundan sorumlu değil.
Bi arkadaş defalarca birlikte olan biriyle olur musun diye sormuş diğerine.
Neden olunmasın?

Kimse kimsenin namusundan sorumlu değil.
Bi arkadaş defalarca birlikte olan biriyle olur musun diye sormuş diğerine.
Neden olunmasın?

Olsun.. bundan banane
Ben onun. Namus bacak arasinda degil dedigine dedim.

Namus kavraminiz nedir merak ettim...
Elbette beni ilgilendirmez.
Ama namuslu ve namusuz ayirt edilir bir sekilde.
NamussuLuk illa fiziksel olarakbirlikte olmaklada bitmiyor.

Olan düşünsun. Ben olsam evlenmem.

Herkes dusuncesini soylediginde birsey yok. Ben soyledigimde suc..

Bana gore bir kizin veya bir erkegin evlenmeden farkli insanlarla ikiskiye girmesi namussuzluk...

Hızınızı alamayıp ikinci bi cevap bile yazmışsınız : )
Evlenmeden cinsel ilişki yaşayanlara karşıtlığınız dini anlamda mı, toplum etiği anlamında mı?
Yani size göre dini nikah şart mı?

Namus kavramıma gelince, sizin pek kabullenebileceğiniz türden bişey değil.

Hızınızı alamayıp ikinci bi cevap bile yazmışsınız : )
Evlenmeden cinsel ilişki yaşayanlara karşıtlığınız dini anlamda mı, toplum etiği anlamında mı?
Yani size göre dini nikah şart mı?

Namus kavramıma gelince, sizin pek kabullenebileceğiniz türden bişey değil.

Hizimi alamadigimdan degil digerini gondermis oldum.
Alinti yada etiketlerseniz bana yazdiginizi anlar yada konuyu kacirmam.

Dine gore namussiz olduktan sonra insanlara gore namuslu olsa ne yazar ki?

Hem dine gore hem bana gore. Resmi nikah daha onemli a dini nikahta sart evetm

Hem dini nikah demedimki.. dini nikah diye nerede yazmissim?

Son düzenleme:

Herkes dusuncesini soylediginde birsey yok. Ben soyledigimde suc..

Bana gore bir kizin veya bir erkegin evlenmeden farkli insanlarla ikiskiye girmesi namussuzluk...
Hoppalaa
Opusurken iyi , onu bunu yaparken iyi , bi zar illeti delinip gecince mi namussuz olunuyor?
Bakire anlayisiniz bu mu?
Bana sakin nisanlinizla opusmediginizi falan soylemeyin, imanilir bi olgu degil.
Onu gectim dine gore degwrlendirmissin oyleyse dine gore elin ele degmesi de gunah, neden bunu yapiyosun ?
Dine karsi gelip bi seuler yasamak.namussuzluksa bu da namussuzluk.
Bakire anlayisiniz dinin emirlerine uymaksa opusen de bakire degil.

Arti hicbirine katilmiyorum, namus iki bacam arasinda degil.
Ne etek boyu, ne cinsel iliski, ne baska bi sey.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri