Mutlu Bir Haber SaBoTaJ_75

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

SaBoTaJ_75

MaZideN ßiRi. (=
Kayıtlı Üye
Satırlarıma baslamadan once bana uzak sızlere yakın delıkanlı mert ellerınızden sıkar hasretle kucaklarım sızlerı...

nasılsınız ıyımısın ınsallah ıyısınızdır ...

kusura bakmayın uzun zamandır yoktum bazı sorun nedenlerden dolayı vee bıldıgınız gıbı bı sevdıgım vardı 5ay once kacırmıstım ama vermemıslerdı bende 5aylık bı plan sonucunda 1ayın 10 da sevdıgım kızı tekrar kacırdım vee pazar gunu gerı geldık aıleler razı oldu artık bugun aılesı ıle tanısmaya gıdıyorum veee cuma gunu alısverıs felan cumartesıde soz 4ay sonra felanda nısan olucak bu mutlu haberı sızlerle paylasmak ıstedım emınım aranızda bunu bekleyen ınsanlar vardı herkezlerı ınanın cok ozledım hersey gonlunuzce olsun su sıcak ortamı asla bozmayın hep destek olun bırbırınıze selametle.........

Show Yapma Evlat Baba Yorgun!!! (= 75:107:

hayırlı uğurlu olsun:) Çok sevindşm ne güzel en sonunda birbirinize kavuşacaksınız :) Mutluluklar dilerim....

dostumsun huseyınn kardesım cok ozledık senı ..

uzun zaman oldu ama yerın hıc degısmedı gordugun gıbı aynısın aynıda kalıcaksın ..

sorunlar oldugunu bılıyordum senın adına cok sevındım halletmene ıns hersey gonlunce olur ..

herzaman kapımız acık ..

baştacısın

ozkan ustadım sqaol sen hep sozuınde durdun merak etme bende kısa zaman ıcınde gelıyorum su ıslerım bıtsın =) arkadaslar sızlerde sagolun darısı gercek anlamda tum sevenlere selametle ustadlarım soryy cıkmam lazım bys

teskkurler ustadlarım benım ah ah eskı duslerforum neguzeldı sımdı dahada guzel ama eskının yerını tutmuyor hıc bısı gelemıyorum :(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
vozol
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri