Münir Şahin İlaç

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
nir Şahin İlaç Sanayi, uzun yıllara dayanan deneyimini, dünyada gelişen standartlarla birleştirip yeni yatırımlarla güçlenmiştir.

Vizyonumuz, ilaç sektöründe saygın, beğenilen, güvenilir, içinde yer aldığımız tedavi alanlarında etik ilkeler doğrultusunda çalışan ve daima ileriyi hedefleyen lider şirket olmaktır. Biz bu hedefimize erişebilmek için insanlarımıza yüksek kaliteli ve uygun maliyetli ürünler sunmaya devam edeceğiz. Eşdeğer ürünlerin üretiminde, geleneksel kalıpların dışında pazarda yenilikçi teknolojileri kullanarak, eşdeğer ilaç pazarında önemli bir farklılık yaratacağız. Pazarda en üstün performansa ulaşarak sektörde öncü olamaya çalışacağız.

Misyonumuz, yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak insan sağlığına değer katmaktır.
Bunu yüksek performans göstererek, müşteri ihtiyaçlarına, çalışan gelişimi ve memnuniyetine odaklanarak başarmaktayız.

Hedefimiz, ürünlerimiz ve hizmetlerimizle hastalıkların önlenmesine, teşhisine ve tedavisine yardımcı olarak, insanlığın sağlık ve yaşam kalitesini yükseltmektir.

Bu amaçla, sorumluluk bilincimizle ve etik anlayışımızla çalışıyoruz.

Münir Şahin İlaç Sanayi içinde bulunduğu sektörü ilgilendiren tüm yasa, yönetmelik ve kurallara titizlikle uymaktadır.

Yaklaşık 150 çalışanımızla,
Fabrikamızda üretilen yaklaşık 60 çeşit ilacımızla,
Sosyal sorumluluk bilincimizle,
Etik anlayışımızla
aralıksız olarak Türk tıbbının hizmetine yenilikçi ilaçlar sunmayı ve insanlarımızın daha sağlıklı hayatlar yaşamalarına katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.

Temel İş Etkinliği Politikamız:

Yasalara uygunluk ve etik davranış biçimiyle yönetmek
Çıkar çatışmalarına izin vermemek
Ticari ilişkilerimizde iş ahlakına uygun davranmak
Müşterilerimizin ticari menfaatlerine zarar vermemek
İstihdam politikalarımızı daima yükseklerde tutmak
İstihdam Politikalarımız:

İnsana ve çalışanımıza karşı saygılı olmak
Fırsat eşitliği yaratmak
Ayrımcılığa ve tacize izin vermemek
Sağlık ve güvenlik kurallarına uymak
Her görüşe açık olmaktır.
Şu anda Avrupa Birliği ve GMP kurallarına uygun bir üretim yerinde, Tablet, Film Tablet, Granül, Şurup, Süspansiyon, Pomad ve jel formlarında olmak üzere, yılda 10 milyon kutu ilaç üretimi gerçekleştirip, 20 milyon üretim kapasitesine sahiptir.

Kalitenin üretimde yaratıldığının bilincini taşıyan Münir Şahin İlaç Sanayi, sürekli gelişme ilkesinden hareketle üretim tekniklerini Kalite güvence sistemine uygun olarak devamlı yenilemekte, bunu yaparken "Çevreye" ve "İnsana" en az zarar kuralını benimsemektedir.

Üretimde GMP'ye bağlı olarak belirlenmiş kurallar, bu kuralları eksiksiz uygulamayı sağlayan, bina, insan, ekipman ve tüm bunları GLP'ye uygun kontrollerde destekleyen Kalite Kontrol Laboratuarı ile Münir Şahin İlaç Sanayi, "Kalite"de standartlarını hep ileriye taşımayı hedef olarak belirlemiştir.

Münir Şahin İlaç Sanayi'nde üretim yerinin ve ürünlerin kalite standartlarına ve spesifikasyonlara uygunluğu, en ileri teknolojiye sahip cihazlarla donatılmış olan Kalite kontrol Laboratuarında, GLP'ye bağlı kalınarak kontrol edilir ve onaylanır. GMP kurallarına uygun modern üretim bölümlerine, geniş depolara ve sosyal tesislere yer verecek, tecrübesini teknolojisi ile birleştirip, ileriye yönelik ciddi yatırımlar yapmıştır.

Kalite güvence sisteminde önemli bir yeri olan Kalite Kontrol Laboratuarları, üretim departmanının en iyiyi yaratmasında en büyük yardımcısıdır.

Münir Şahin İlaç Sanayi 1997 yılında tamamladığı ek tesisleri ile toplam 5500 m²'ye ulaşan kapalı alanda faaliyetine devam etmektedir.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri