Muhteşem Yüzyıl Dizisi Yayından Kaldırılsın mı ?

Muhteşem Yüzyıl Dizisi Yayından Kaldırılsın mı ?

• Evet, Gerçekleri Yansıtmıyor Kaldırılsın.

Oy: 14 53.8%
  • Hayır, Kaldırılmasını İstemiyorum.

Oy: 8 30.8%
  • İlgilenmiyorum.

Oy: 4 15.4%

• Kullanılan toplam oy
    26
---> Muhteşem Yüzyıl Dizisi Yayından Kaldırılsın mı ?

Devletın gıdıp de ozel TV'lerde yayınlanan dızılerı kaldırtmaya kalkmasının amacını anlayamıyorum.
Onun tarıhten esınlenmıs bır kurgu oldugunu acık acık yazıyorlar,hala 'AA Kanunı cıdden hep karı kızlaymıs.' dıye sananlar var mı,bılemıyorum.
Ha ben ızlemem,orası ayrı.
Ama zevkle ızleyen kıtlelerın elınden de zorla alınması gayet komık ve sacma.

Telefon açıp kapatılmasını istedim. Aramanız daha mantıklı. Adam gibi kadınlara para vereceklerine o parayla savaş sahnesi çekmeleri daha mantıklı. bugun çocuklar tv başından kalkmıyor bu dengesiz heriflerden koskoca KANUNİ SULTAN SÜLEYMAN ı yanlış tanıyor.
kaldı ki ilber hoca noktayı koyuyor.

"Osmanlı tarihi ister kalemle, ister fırçayla ya da şimdiki zamanda sinemayla olsun;
bilgisiz ve safdil adamların amiyane yorumlarıyla doludur."
İlber Ortaylı

Adam gibi kadın yazdım :) adam gibi savaş sahnesi çeksinler :)

teşekkürler [MENTION=42805]HaDeS[/MENTION] eğer kaldırılırsa tarihte hangi padişahlar neler yapmış dizisi çekerim onların yerinde olsam.. anlarsın ya tarihe uygun olsun diyorlar ya o bakımdanxD

Son düzenleme:

hiç izlemedim ben İlgilenmiyorum. :)

http://sebastiyan.mynet.com/birbak-magazin-izle-muhtesem-yuzyil-ekrana-veda-ediyor-vid-1831560/
Başbakan Erdoğan'ın eleştirileriyle son günlerin tartışma konusu olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde sona geliniyor. Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Uyan Türkiyem programının bugünkü konuğu AK Parti İstanbul Milletvekili Oktay Saral'dı. AK Partili Saral, "2013 yılında Muhteşem Yüzyıl yayından kalkacak" dedi.
:rpat::1a9:kitap okumayan ve okutulmayan bir ülkede kurgu bile yasak herşey yasak düşünmek yasak zevk yasak renk yasak oturmak yasak kalkmak yasak sağa bak yasak sola bak yasak Allah beş parmağın beşini bir mi yaratmışta tespih gibi bir ipe dizmeye çalışılıyor herkes!!!!!!sözde gittikleri yerlerde anne babalara çocukları diyormuş ki süleyman böyle miydi sevmiyoruz o zaman falan gibi ve ebeveynlere düşen görevleri kimler gerçekleştiriyor dışarıdan olan kişiler.. Ne acı Ne aciz anne babalardan doğuyorlar demek ki bu çocuklar...Suç sadece çocuklarımın mı şimdi? ......Diziyi izleyipte acaba bu süleyman neler yapmış deyipte kendileri merak edip neden araştırma okuma olayına giremiyorlarda anne babadan da ayrıca bekliyorlar birşeyler demelerini?Hemde teknolojinin bu kadar önde olduğu bir dönemde!!!!Atam Sen gittin halimize bak...............:uzgunkiz::uzgunkiz::uzgunkiz: 2013 ocak ayında Muhteşem Yüzyıl sona eriyormuş:(Özgürlüğün olmadığı yerde birgün herşey olur................Her gelişin bir gidişi Her çıkışın bir İnişi vardır..........Sultan Süleymana da Kalmadı Dünya............
Not:Bu arkadaşlar gidince değiştirilen veya çıkartılan bazı saçma yasaları ve yasak getirilen bazı yasaları yeniden değiştirmek ne kadar vakit alır acaba?Çok işleri olur herhalde...Allah'ın yarattığı herşeye müdehale var Köpek bu doğası korumak adına veya uyarmak adına ısırmakta olacak köpek bu.Sahiplerine Hapis Cezası da koymuşlar para cezası da...Kuş ötmesin köpek havlamasın ısırmasın kedi tırmıklamasın insanların yatak odalarına bile karışıldı daha ne cezalar çıkartırlar kimbilir..........boş işlerle çok iş yapılıyor gerçekten....anca gündem değiştirin........:128::177::59: bizi böyle mi yapmak hedefleri.................:839475d7556153fc47d tapınacak mıyız?koyun muyuz?

Son düzenleme:

gerçekleri öğrenmek istenlere tarih kitaplarını, belgesellerini öneririm. gerçeği yanıstma gibi zorunlulukları yok dizilerin. muhafazakarlıgı alemi yok

Diziyi izliyordum fakat dizide harem daha çok geçince izlemeyi bıraktım.Çünkü hareme Harem ağası ve valideden başkası giremez ve de yaklaşamaz.Sonu bostancılarda biter..:)

Evet Gerçekleri Yansıtmıyor Kaldırılsın.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri