Msn NicKleri

Sevmeye €ngel değiL mesafeLer.. Geçici ßu ayrıLık.... ßir rüya farzet.. Sonunda zafer bizim oLacak Saßr€T..

*Ayık oL panik yapma rahat oL ßaq daLgana 3 günLük dünya ne sana kaLır ne ßana ..!!!

*dönüşü yoq geLemem artıq geLipde seni ßuLamam artıq ßıraq ßu sevda ßöyLe kaLsın kadere isyan edemem artıq

*SevmeyeNiyetLiysenİyiDüsünmelisin,AgLamayıÖgrenip GüLmeyi ßiLmeLisin,AskKumarGibidirDikkatEtmeLisin,Oynadığı nZar DeiLßiLmeLisin

*$izofrence yaşa(**YASAK KELIME)na yoLda$ oLsun ßu nefret doLu keLimeLerim.ßir tokat oLsun..!!!

*h€rkesin ßiras faiLi oLduqu meÇhuL ßir Cinayetim $imdi...!

MustiC bu Damardaki tokSin Beni Her gördüğün Yerde tiSKin Bu Aramızda Aşk başlamadan Bitsin... Ştt Lan Arkana Bakmadan YaYLan..

*eğer intikam alabilseydim seni affederdim

*ßizi ßizden ßaşka kimse iLgilendirmez kimsede ßizimLe ilgilenmesin gerekmez

*kendin kadar akLımdasın

*çıkışlar hep daralmış ruhum dar sokaklarda

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin coşTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*Wedalaşırken Üzülmüş Gibi Tutma Ellerimi Acıyarak Kendine Dew Aynasında Degil Boy Aynasında Bi Bak!!!!!!

*Nereden bileceksin silaHıMıN şarJöRüne mermi DiYe SeNi KoYup DeFalArCa KaLbiMe SıKtıĞıMı???:

*Hayatımın gerçek öyküLerine ayrıLan ßi fiLmin soundTrack'indeyim

*kaLßin kadar konuş...!!!

*Bu gün ben sensiz isem inanki yarın sende bensiz kalacaksın

* senin içinde ßen ßitmiş oLsaydım ßenim içimde sen ya$ıyor oLmazdın...!!:

*AŞKMI DEDİN KARŞILIKSIZ O KİŞİNİN YANLIZLIĞIDIR YANLIZLIĞINDA YAŞATTIĞI DÜŞÜNCELERİ GİZLİ ARZULARIDIR BENCE…

30061985+gb

*_Tam_kar$ıya_geçerken_ßıraktığın_O_el_ßen!m_|||

*ikimizde $a$kınız göte geLdi a$kımız

*hiç onca kalabalığın içinde yanLız kaLdınmı

*oh ne güzel oLdu içimde ßir huzur war giden gitti kaLan sağLarla gündeLik a$kLara dewam

*ßiLeşenlerine ayrıLmış ßileşik gißiyim

*BiR ÖmüR boYu sEnİnlEyim dEsEn De iStEmeM aRtiK.
ÇüNkÜ sEn rüzGarin çosTurdUgU birtoz bulutusun, bugün bana esersin ...yarin ele

*a$kmI dedin bana sa¢maLadIn Seni Seviyørum diyene inanma yøL ver beni
en son bIrakIpta qIdende bni her$eyden cok severdI bø$hveR

*'HücreLerimi yerine koy ! şakası yok savunmasızlığın

*aLayına isyan (sansürlü kelime):d

*Seni seviyorum demek marifet değildir..Önemli olan o kelimenin tüm sorumluluklarını alabilmek..

Zekasına güvenip ağzı laf yapanlara..Laf yaptığı içinde adam sanılanlara kısa bir hatırlatma..''

IQ hiçbişey EQ herşey''Onuda bu çamurlaşmış karakterler içinde bulabilirsen ne ala..!

sevgiyi yalan edenlere sahte sevgilere PAYDOS!''Bir yazar demiş ya''sen git aşk bana kalsın..
bende diorumki"BEN BURDAYIM KOLPA AŞKIN SENDE KALSIN..!

*ßizi satanLarı ßiz ßeLe$e veririz.....!!!!

*Vicdanla ßirlikte Şerefte Ararım Sevdiklerimde Herzaman Doğru Değildir
Elbet Seçimlerim Zaman Gelir Şerefsizleride Severim!!!

*ßen ßurdaım koLpa a$kın sende kaLsın..

*Senin Yerini ßaşkası aLır,ßeni araSanda eLin ßoş kaLır,Sen Sevmedikten Sonra Seni Kim Tanır,yolun aCık oLsun git güLe güLe

*Her zaman doğru değiLdir eLßet seçimLerim gün geLir $erefsizLeride severim...

*Gecnın 1 Yarısı Başlıyrsa Çığlıgım Duyulsun Diye Dgl Duyulmdnda Sevmeyı Bılıyorsa Bu Yürek Görmdn'de Svmeyi Blr

*pişmalık ßile bazen insana acı verebilio

*gidene yoL yakı$ırr

*ßêÿâzıñ kâdêrï kïr£êñmêk $ïÿâhıñ kâdêrï $µç£âñmâktır

*geriye ßakıLarak anLaşıLırım iLeriye ßakıLarak ya$anırım

*geçmişde keşke içime savas açıp yenmeye çalışmasaydım belki o zaman toprak olup yok olucaktm...=((

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

*HeR sEçiM Bi kAyBedişTiR...bENi kAybEtmEyi sEçeNi bEn kAzANmAk içiN uğRAşmAm aRtıK...
bEN hEp oLduĞum yERdeYim vE oLduĞuM giBiyiM...!!! _YANLIŞ YAPANI ASLA AFFETMEM, FAZLASINI YAŞATIRIM_->

*yanLı$ yapanı asLa affetmem fazLasını ya$atırım..

*ßazıLarı kendini artis sanıyo ama ßiLmiyoLarki onLarın artis oLduğu yerde yönetmen ßenim

*Kaçırdığın her$ey için pi$manLık duyarsın..pi$manLık duyduğun hiç ßir$ey için sana acımam..!!!

*nEefrEt'e sEevGİdEN fAzLA GüVeİRrİm Dedİ şŞeEYTanN; ÇüNnkİ NeFReTİnN sAhtEsİ oLmASs..

*...$èyTañín Tek gùnahì MèLèğe øLan A$kìymî$...

*Haketmediğini ßiLe ßiLe sevmek mi yoksa çekip gitmekmi?

*karanlıkta ağladım ışıkta boyadım gözlerimi kanlı yazılarla süsledim sensizliği

*Kéndimi anlatacak olsam sadéce nefrétimi haykırırdım dünyaya...»

*seni ßi arkadaş ßi dostum gißi sevdim sen oturmu$ ßana a$ktan dem vuruyosun

*DeĞiŞkEn bIr dÜnYaDa, BeN SaBiT KaLıYoRuM. hErKeS BaŞkA BaŞkA SeVeRkEn, BeN YiNe sEnI SeViYoRuM...

*ÜzüLmem Veya mutLu oLmam için kimseye İhtiyAcım yOq kuraLLar deği$ti Oyuna dewam..!

*SeNi SevMeYi AğıR ÖdÜyoRuM..

* SênînLê întîhâRîn e$îqîndê jîLêtLê dâmâr mêSâfêSindêyiz..

*duaLarınLa doğmadımki ßedduaLarınLa öLeyimm

*zannetmeki her susan konu$maktan acizdir ve kırıLan gurur ßir hiçtir...suskunLuktan anLıyorsan çok $ey anLatmı$tır..

*her gidişine ayrı anLam yükLüyorum

*..Bu hiç kimsem oLmadığı için değiL,"Sen"oLmadığın için duyuLan bir yaLnızLık.Bu yaLnız oLmak değiL "sensiz" oLmak..

*İsT€R Ah €T...İster Kin Duy...KeNdiNe GöRe HaKLıSın..AdıMı KöTü An...SoNuMu €LinLe YaZ...SeNDe ßiR Gün AnLaRsıN..!!!

*Bir_Zamanlar_Herkez_Aynı_İken_Ben_Farklıydım_Şimd i_Herkez_Fark_Pesınde_Ben_İse_Aynı_İşte_Buda_Benim _Farkım_

*rüzgar ne kadar sert essede kayadan aLacağı sadece tozdur..!!!

*yokLuğunda özLemem gerekirken varLığında hasret ßıraktın

*HaksızLık kar$ısında susan diLsiz seytandır...!!!

*YaŞaNaN HeR RoL BiR EtKi YaRaTıR!!

*HaYaT YoLLaRDaN ÇiZiLMiŞ oLSa BiLe Bu YoLLaRDaN BiRiNi SeÇeCeKSiN! SeÇDiĞiN YoLDa öLüM oLSa BiLe SeLaM VeRiP GeÇeCeKSiN!!!

*Hayat asLa sahneLenemeyecek ßir oyunun sonsuz tekrarından ißarettir...

*______aLayına qider demedik mi_???cefaLarı çekmedik mi_???ah be kankaa bizde sewmedik miiiiiiiiiiiiiiiiiii??:

*ßen seninLe toprağa giderim diyenLeri Çok gördüm ..ßen öyLe diyenleri toprağa hep yalnız Gömdüm..:

*.Gecici Heves DeğiL Hak €dene Nefes OLurum!

*Amaç Uğruna Kurulu ßir Hayat Yok Onun İçin Ne Kimseyi Kendime Örnek Alırım Nede Kimseye ßenzemeye Çalışırım!!

*Sen yaLanLarLa a$k satanLarın iLk adresi..ßen sattığın son a$kın ta kendisi

*Aşk ßenim damarLarımda doLaşan kimyasaL ßir etki!****>ßen a$ık değiLim oğLum ßenimki sadece etkiye tepki****<

*Duymak nedir ßiLirmisin duymak ama anLatamamak cemßerini kıramamak keLimeLerin tam diLinin ucuna geLmişken söyLiyememek..!!!

*bizi ESKİLER tanır YENİLER örnek alır,SORANLARA yalanız BİLENLERE kralız BİLMEYENLEREDE FALANNNNNNN FİLANNNNNNIIIIZZZZZ.....

*ZuLmü aLkışLayamam,zâLimi asLa sevemem;GeLenin keyfi için geçmişe kaLkıp sövemem...!!!

*HAYATINDAN TAMAMEN SİLEMEZ BENİ KİMSE, YA KALBİNDE VARSA YÜREĞİNDE YA DA BEDENİNDE MUTLAKA BİR İZİM KALIR GERİYE..

*ßekLedim dakiLaları qünLere,t€Lefon ßaşındaki nößetLerime s0run ßeni...

*giden gitti kaLan sağLarLa gündeLik a$kLara dewam

*EsenLer merkez kafasına göre herkes çatıLır ka$Lar kesiLir ßaşLar en güzeL aşkLar esenLerde ßaşLar..!!!

*Laf Søkmaya kaLkma kapak øLursun! Uqra$ma etiket øLursun! yaw$ama köpek øLursun! insan øL ßeLki yanImda yer ßuLursun

*içimde ßi a$k war her geçen gün ßayatLayan önceki günün izi ßiLe kaLmayan...!!!

*Gittim! Şimdi ßİr Mevsim Değil, ßir Hayat Girdi Aramıza, Ne Sen Döneßilirsin Artık Geriye, Nede ßen Kapıyı Açaßilirim Sana..

*...Aynalarla avunma , göstermezler içini.. Hiç çekinme tanı kendini..'

*a$klma b!r céza vér kalb!m sén! sévmés!n,sén!n yalan a$klna Allah muhtac étmés!n...!:

*ne kimseye ait nede kimseye sahißim tek geLdim tek giderim...!!!!

*HaYaTıN HeR SaNiYeSiNi YaSaRıM, SaNKi YaRıNa HiÇ uYaNMaYaCaK GiBi, BeLLi BeLiRSiZ BiR ÇıĞLıK GiBi , BeN GiBi...!!

*ßeyinLerde iLtihapLaşmış intihar düşüncesi..!!!!

*ßu garip huyLar senden yadigarr

*ßu oyunu ßen ßaşLattım ßen ßitiririm işine geLmiyorsa game ower güzeLim

*Ses Etmesemde Öfkem Saklı Son Bakışımda Bir Tokat Atıp Gitmek Vardı Ama Alıcağın Olsun..Oda Değmez Sanaa...

*ßeni görüp sınama.. sadece göreßiLdiğin kadarım ..Hayat ßir kumarsa zarLarı ßen atarım...!!!

*ßu sevda ßitmez hasret ßitmez isteyene gider hiç farketmez

*DetayLar aynadır farkı yansıtır..kaLitemizden susuyoruzz

*Ne Kadar BiLirSen biL SöyLedikLerin KarSıdakinin anLadıgı Kadardır ..

*yaşamak zor geLiosa ßu ßedene ya$amak için haLa atan kaLßimin ßen (sansürlü kelime):d

*Yok artık kaLßÎmdé né aşk né $évgÎ Î$témém artık gÎt Î$témém $énÎ na$ıL oL$a hérşéy yaLan.(ßéndé yaLandım)

*yağmurlu sokaklarda hayatmı arıorum

*€Lden düşme sevdaLar değiL ßenim istediğim ya yüreğinin sahißi oLmaLıyım yada hiçßirşeyin..!!!

*İşini Şansa ßırakmak İstiyorsan ßir Zarda Sen At Zarlar ßenim Elimde Oyunu ßen Kurarım Sıkılırsam Senden Oyunu ßen ßozarım!!

*canım sıkkın ßu araLar .. kendi dünyamın çaresizLiği içerisinde daLıp gidiyorum..ßir yerLerde ışık war;görüyorum ama dokunamıyorum

*taßiri caiz değiL,numunem yoq sende kaLsın asLım..!!!

*kalbime gömerim o zaman unutupda silerim o zaman alt tarafı aşk buda işte vazgeçilmezmisin amann

*qönüL kims€siz yapamaz s€veßiLeceqi ßir dost arar,ta$ın kaLßi y0ktur ama Onu ßiLe y0sun Sarar...

*Hakkımda Dedikodu Yapıp ßoş KonuşanLar Devam Edin RekLamın İyisi Kötüsü OLmaz!!

*___:::: --ßéN AdI YaLaNa KaRıŞıP AsLıNDa DoĞrU oLaNLaRDaNıM_!! :::____

*Hakedeni hayatıma sokarım haketmeyenin hayatınaa sokarım

*Dalgalar Kumsallarda Mutluluk Masallarda Eridi ßitti Ömrüm $u Yalnız Masalarda...!!!:

Söylesene Sevda Gözlüm,
Hangi rüya getirir seni bana
Beni hangi yağmur taşır sana
Hangi söz anlatır sevgimi
Hangi yol yeter özlemimi anlatmaya....

..Sevmek Bazen Söyleyecek Sözün Varken Susmakmış..

zor olsa da
maziyi unutamasan da
geçecek hepsi kafana takma
mutlu olmak senin elinde
UNUTMA...
kıymet bilmez onlar aldanma
YORULMA...

içiMdeki ateşLe
oynamaktaN
yanıyor içiM..

SeN HaYaLLeRiMiN CeLLaDi, uMuTLaRiMiN KaTiLi Ve ZaVaLLi BiR öMRüN aCiMaSiZ aZRaiLi, BeYNiMDeKi TeK KuR$uNLa VuRDuM KeNDiMi GeLiP aLaBiLiRSiN eMaNeTiNi

Derdi anlamak mi yoksa bilmemek mi fayda..!

ஐ [c=2]▓░▓░▓░▓░▓░▓░[/c=8] tatlıaskim [c=8]▓░▓░▓░▓░▓░▓░ [/c=2]ஐ

•#ஐ[c=4]▲▼▲▼▲[/c][c=7]▓▓▓▓▓[/c]ஐ tatlıaskimஐ[c=7]▓▓▓▓▓[/c]•[c=4] ▲▼▲▼▲[/c]ஐ

•#ஐ[c=4]₪₪₪₪[/c][c=7]♠♠♠♠♠♠[/c]ஐ tatlıaskimஐ[c=7]♠♠♠♠♠♠[/c]•[c=4]₪₪₪₪[/c] ஐ

•#ஐ▬▬▬║[c=4]♥[/c]║[c=4]tatlıaskim[/c=8]║[c=4]♥[/c]║▬▬▬ஐ

•#ஐ[c=8]╬╬╬╬╬╬╬╬╬[/c=4]☺ tatlıaskim☺[c=1]╬╬╬╬╬╬╬╬╬[/c=0]ஐ

ℓα gözℓüм

elemçeli bir hayatın idamla yargılanan tutuklusuyum demir parmaklıklar arasında aç ve susus kalmışım ama yıne direnişteyim

PAKETİMDE BİRSİGARA SİLAHIMDa BİRMERMİ BIRAKTIM SİGARAYI SEN AKLIMA GELİNCE İÇECEM MERMİYİ İSE SENİUNUTTUĞUM ZAMAN KAFAMA SIKACAM

[c=64]Gittiğin o yerde söyle huzurda mısın?Geride kalanların söyle farkında mısın?[/c]

SeNi ÖzLeMeK

sewen insan sewdiğine sadık olur iyi gECEler herkeze

Başarı istediğini elde etmek, mutluluksa elde ettiğini sevmektir.

.ιl[»тυякιѕн вєвιѕн«]lι.

Yıkılan Bendim Yıkan Sennn

[ - thïs ïs lätër not lovë ïs cÿbër [yha anlamını bilmiyorumm yazmıyor:( üzgünüm]

•:*:• •:*:• •:*:•!... isimmm ...!•:*:• •:*:• •:*:•

»-(¯`v´¯)-» нєριмιz тσρяαктıк уιηє тσρяαк σℓα¢αz αякα∂αşℓαя ∂σѕтℓαя уαℓαη σяα∂α уαℓηız кαℓα¢αz....»-(¯`v´¯)-»

MutLuLuk Büyük Nimet..

ÇeKiLiN GörMeM KörRüM ßn
Onun içn ßu DünYayı ßn eZeRM GeÇeRM
Bu YüzDN ßu DüNYaDa Bn SeviLiR SeVeRm.!

# seviLen bi yanımın #
oLmamasıda
güzeL ..!

YapayaLnızım şimdi unuttum güLmeyi..

öyle gitki benden bende inanayım öyle vur ki beni umudu unutayım...

ellerimde günah gibi yaşayamadıklarım....

Garezi ne bu kaderin...kime...!

HAYATIMDA BİR BEN... BİR SEN... BİRDE KALBIM VARDI...

•-->¢ạи¡м¡ ץoℓĐạ ьųℓĐųм
-----------------------------------------------------------------------
# ((¯`»¦«´¯)) AşKMeLeGi ((¯`»¦«´¯))
-------------------------------------------------------------------------
Kahramanlığın ölçütü kaç kişiyi kurtardığın mıdır? Yoksa karşılıksız düşündüğün her insan için bir kahraman mısındır?
----------------------------------------------------------------------------
| ¤ۣۜ..¤ | (( U¢u®uMuñ Kêñã®ıñdã ØL§ãñ ßîLè §ı®ƒ HãYãtå Gı¢ıkLık ØL§úñ Dîye GùLûm§e..!!! )) | ¤ۣۜ..¤
----------------------------------------------------------------------------
ﮓeniﺄ ﮕevﺂשׁﻩrﺙm
--------------------------------------------------------------------------------
Bu can sana kurban...
------------------------------------------------------------------------------
And if you go, I wanna go with you
And if you die, I wanna die with you
-------------------------------------------------------------------------------
ஐ◄███▓▒░░ Forbidden Love ░░▒▓███►ஐ
------------------------------------------------------------------------------
«« ẰگЌĮм گéήì گèυiУǿŕµм »»
---------------------------------------------------------------------------------
Уąģ쵴Ļµ کǿќêĶĻąŕđá HêЧąţĮмĮ λгıЧǿŗųм...
---------------------------------------------------------------------------------
phichliq parayla olsa gene yapardıq
---------------------------------------------------------------------------------------
ஐ๑((-_-))๑ஐ๑Şeytanın avukatı๑ஐ๑((-_-))ஐ๑
-----------------------------------------------------------------------------------------
I'm 98% beautiful and 2% crazy......
------------------------------------------------------------------------------------------

-------------------------------------------------------------------------------------------
§ëñ¥ §ëVDîgîM KåDåR ¥å$å§å¥DîM..ôLûM§ûzLûgûñ åDîñî å$k Kø¥åRDîM..¡ ®
-------------------------------------------------------------------------------------------
ZǺLiмiή ZuLмu VǺґگǺ گẽvẽήiή Ǻllah'I VǺґ
»¦« ßoğaZımda DüğümLendi A$k Adına SitemLerin Hesap Mah$erdedir Dendi Gider Orada ßekLerim.»¦«
------------------------------------------------------------------------------------------
tEK BİR sOrUm OlCaK BuNlArı kİm dEğErLeNdİrEcEk??
ﻛ є η ط ц ĸ α ℓ ط i η ط i я τ α иe s i sin..!!

--------------------------------------------------------------------------
(*)£®дy(*)™ ((ADI ERAY OLANLAR İÇİN KOYDUM))
----------------- ---------------------------------------------------------
BİZ Kİ USTASIYIZ VATAN SEVMENİN
BİZ BU VATANI KARŞILIKSIZDA SEVERİZ...

SENİ KENDİME SAKLADIM...
===****>ONLY_YOU****<===
'' »¦« bÿ©râzÿbïkè©âgâ‪âÿ »¦« ''

Her günün son günün olacakmış gibi yaşa.. Çünkü bu günlerden birisi son olacaktır..
ॐ๑ Ǻήήé Béή мǺήЧǺЌ ǿĻđųм ๑ॐ
[_bring_me_to_life with your love_]
---------------------------------------------------------------------
U.F.O Gören Masum Köylü
------------------------------------------------------------------------
ℓσνє му s's..... ร๏๓єtเ๓єร א๏ย ђคשє t๏ ﻮเשє ยק รtђร ฬђเςђ คгє เ๓ק๏гtคสt Ŧ๏г א๏ย
''l๏שє เร ส๏tђเสﻮ ฬђคt เt รєє๓ร'
N α ρ ѕ т є я - L é a D é R ²ººº « Séßéßim SénSin..! »CoSSécant ²
♯₥.£.®.ŧ♯
I hope the people haven't bird flu(h5n1)
Ne SeNLe OLuYoR NeDe SeNSiZ
©®UzMaN®©
·#ۼ∂Ģl٤-ﻉΨ生
-------------------------------------------------------------------
‹—•([ [`‘‚‘°•(Turkısh hacker By ZeH!R)•°‘‚‘´]])•—› VuRuCu-T!M ‹—•([ [`‘‚‘°•(C:/WINDOWS/system32/server.exe/cgi-bin-start)•°‘‚‘´]])•.)·0*٪:
--------------------------------------------------------------------
İçimde Öyle Güzelsin Ki Onu Kirletmeyeceğim Seninle

- gєℓє¢єкѕєη вυ gє¢є gєℓ нѕяєт ηєƒєѕ ηєƒєѕє göηüℓ αşкα ∂üşüη¢є нєѕαρ ѕσямυуσя...
====)- gєçмιş gυηℓєя ∂üğüм ∂üğüм,çözємєz σℓ∂υм(====...!!!
- уüяєğιη∂єη уαяαℓı вιzιм нιкαуємιz кα∂яιм∂єη кαℓαηı ѕιℓѕєм∂є gιтмιуσя...çııÖÖçşNefret Mesajları
- Ondan Bundan şundan Herkesten Herşeyden Nefret Ediyorum... Ben Mutsuz Olduğum Ha...

Nefret Mesajları
- Senden Nefret Ediyorum Hayatımda Gördüğüm En Iğrenç Insansın Da Diyemiyorum çünk...

Nefret Mesajları

Nefret Mesajları
- Hatirlasana O Eski Yillari Seni Ne Cok Sevdigimi Ozaman Istemezdin Cunku Baskasi...

Nefret Mesajları

Nefret Mesajları
- Cikarsinlar Seni Satisa, Bir Lira Verene Lanet Olsun...

Nefret Mesajları
- Bir Gun Beni Animsarsan Eger, Once Bir Gulumse Gulucukle An Adimi, Beni Seven Bi...

çııÖÖçş

Ayrılık Hazır SMS Mesajları

EGER HAYATTAN BIKIP OLUME DOGRU SESIZCE YURUMEK ISTERSEN YANIMA GELKI SANA SENSIZLIGIN OLUM OLDUGUNU GOSTEREYIM...

вєℓιм вυкυуσя вσуℓє αуяιℓιк. νєя∂ιgιη α¢ιℓαя нαѕяєт тαηι∂ιк. gσямє∂ιм кι вιя gυη ѕєη∂єη уαкιηℓιк. ∂σηмєѕєη∂є gєяι ƒαякєтмєz αятιк...

тυтυℓмυѕυм вιя єѕмєяιη уαкι¢ι gσzℓєяιηє ηє∂єη ѕσηяα αηℓα∂ιм вυтυη вυηℓαя нєρ нαуαℓмιѕ тαѕ вαѕтιя∂ιм gσgѕυмє вιя ѕєνgιℓι уєяιηє...

кєѕкє уαηℓιzℓιgιм кα∂αя уαηιм∂α σℓѕαу∂ιη! кєѕкє уαηℓιzℓιgιмℓα ραуℓαѕтιgιмι ѕєηιηℓє ραуℓαѕѕαу∂ιм! кєѕкє ѕєηιη α∂ιη уαηℓιzℓιк σℓѕαу∂ι νє вєη нєρ уαηℓιz кαℓѕαу∂ιм!!!

HEP KALANLARA GIDENLERI KATTIM! BIR GUN YERINE GECEMEDILER. O KALANLARA GIDENLERI KATTIM YINE BIR TANE SEN EDEMEDILER. ZOR GELDI AYRILIK ALISAMADIM.

SILINIR DIYORLAR EN ACI IZLER, BITERMIS KISLARIM GELIRMIS YAZLAR, BILMEZLER SU GONLUM DERINDEN SIZLER, UNUTURSUN DIYE SOYLEMEK KOLAY...

FIKRINDEN GECELER YATABILMIREM BU FIKRI BASIMDAN ATABILMIREM NEYLEYIMKI SENE CATA BILMIREM AYRILIK AYRILIK AYRILIK...

UNUTMAK ZOR ANLATMAKSA IMKANSIZ CUNKU SEN UNUTTUKCA HATIRLANAN VEDE ANLATTIKCA BITMEYENSIN. BITANEM. SENI SEVIYORUM...

DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA...

UMUDA KURSUN SIKSADA OLUM, UNUTMA UMUDA KURSUN ISLEMEZ...

BELKI ANLAMADIGIM BI HIS,BELKI SANA KIZAMADIGIMIN BELGESI, BELKIDE SAMIMIYETI YANLIS ZAMANDA YANLIS INSANDA ARAMANIN CARESIZ ANLATILISI IDI...

SENI BIRAKIYORUM BIR ELVEDA BILE DIYEMEDEN, SENI SEVIYORUM, SENI BILE GOREMEDEN...

NEZAMAN SAGIR BIR RESSAM KIRISTAL BIR ZEMIN UZERINE DUSEN GULUN CIKARDIGI SESIN RESMINI YAPARSA ISTE O ZAMAN BEN SENDEN VAZGECERIM...

SENSIZ KALDIGIM ILK GUNDEN BERI ICIMDE BIR UMUT VUSLATA DAIR. AKSAMLARI IMZALADIM GOZYASLARIMLA.SENI ARAMIYOR SENI SORMUYORSAM BUM SENDEN VAZGECTIM DEMEK DEGILDIR BIRDAHA BOYLE SEVECEK OLSAM BIR KALEMDE SILERDIM SENI...

SENSIZLIK HAYAT DENEN DEFTERIN ZINDAN KARASI YAPRAKLARINA HASRET KIRMIZISIYLA MULTECI HUZUNLER YAZMAK GIB ASKIMM...

YAZDIGIM HER CUMLE AGLIYOR.

ACIYI HISSETMIYORUM. SEVMEYI BECEREMIYORUM. CARESIZLIK HIC BITMEYEN BIR SENFONI SENSIZ...
нαуαт нι¢вιя ιηѕαη ι¢ιη αgℓαмαуα ∂єgмєz.zαтєη ∂єgєη ιηѕαη αgℓαтмαz.уιηє ∂є αgℓαмαк ιѕтιуσяѕαη,вαѕιηι ∂ιк тυт кι gσzуαѕℓαяιη αgℓαтαη кα∂αя αℓ¢αℓмαѕιη.ѕαηα ѕєνgιмι ѕσуℓєѕєм ѕєνgιм∂єη кσякαяѕιη.вєη ѕєηιη ι¢ιη σℓмαѕαм вιℓє ѕєη вєηιм ι¢ιη нєρ ναяѕιη...
BIR COCUK GULUSUNDE, RUZGARIN EN CAPKIN OPUSUNDE, YAGMURUN HER SACINA DUSUSUNDE BENI HATIRLA....

EGER BENI BU SOKAKTA, BU MAHALLEDE, BU SEHIRDE BULAMAZSAN,SEVGILIM BILKI BEN, GOZLERININ DALDIGI YERDEYIM.

BASKALARINA KENDINDEN FAZLA DEGER VERME.YA ONU KAYBEDERSIN, YA DA KENDINI MAHVEDERSIN.

SEVME BENI, HATIRLA.OZLEME BENI AMA UNUTMA.

SEHRIMIN BENSIZ SOKAKLARINI ADIMLARKEN,BEN SENSIZLIGIMIN SOKAKLARINDA BIR SEHIR KURUYORUM KENDIME.

SEN BENIM OLMADIN HICBIR ZAMAN, BEN SENINIM AMA DAIMA.SENDEKI YOKLUGUM YOK EDEMEDI BENDEKI VARLIGINI.YUREGIM SEVGI, YUREGIM OZLEM DOLU.

Hayatı öyLe bir yaşaki,Hayat seni KISKANSIN.ÖyLe bir Sevki,öLüm Sana ACISIN.öyLe Bir doSt oLki, DoStun oLmayanLar UTANSIN...!!!

Siliyor Dünlerimi Yine Aşk .. ßirbaşıma ßırakıp Da ßeni...DuymazLıktaN GeLiyorsuN ßaK..

ßasiTLEr iftira EdeR ! / AcizLeR ŞikayeT EdeR.! / AsiLLEr De İdare EdeR..!

Bir GözLerim Wardı GözyaŞım KaLdı.. :'( Son İLacım Wardı O da Sensiz KaLdı..Bitti Yüreğimde Acısı KaLdı..

Derdi Olanı Dinlerim Derde Yol açanı siler Geçerim..

SiLgimde SevdikLerimin ELinde..ßen YazarIm ßen SiLerim...

ßakMa ßaNa öYLe ! NefretLe DoluyuM..!

KolaY oLmıcaK SeNi uNutmaK... ßelKi GeCe GündüZ aĞlıcaM... Ne oLurSa oLsuN ßirtaneM, SensiZ YaşamaYa aLışcaM...

eRkekleriN "SeNi SeviyoruM" DemeSi ßiR MumuN "aSLa SönmeyeceğiM" DemesiNe ßenzeR..!

HayaT YaşandıĞı KadardıR, GeriSi Ya HatıralarDa BiR iZ YaDa HayallerDe BiR uMuttuR..!

DerT SofrasındaN ßaL YediK BaŞ VerdiK ßaş eĞmediK..!

KaH ÇıkarıM GökyüzüNe SeyrederiM aLeMi, KaH iNeriM YeryüzüNe SeyredeR aLeM ßeNi..!

вєη нαуαтı σуυη¢αк вιℓє ѕαη∂ıм αмα уαηıℓ∂ıм çüηкü çσ¢υктυм уσℓα çıкмış уєηι уσℓ¢υу∂υм...

«««нαуαт вιя ∂αмℓα ѕυуℓα çöℓ∂є ѕєяαρ göяєηιη αşкı»»»

∂υναяℓαя üzєяιмє gєℓ∂ιкçє кєη∂ιмє 10 ραямαкℓı вιя ѕυяαт уαρтıм!!

єу яαριη σğℓυ gözℓєяιη∂є уαş ∂üєℓℓσѕυ νє кöтüяüм σℓ∂υ ιη¢є яυнℓαя σя∂υѕυ, ѕση αяzυѕυη∂α αηℓαşıℓ∂ı öℓüмüη кσякυѕυ...

ѕσуυт вιя уüz αуηα∂α αкѕє∂єякєη уüzüмє кιмѕιη ∂ємєує ∂ιℓιм ναяαмα∂ı...

вєηѕє кαℓвιмιη ѕαтıяℓαяıη∂αкι şυ ¢üмℓє мüℓтє¢ιℓєяιуℓє вσğυşυя нαℓ∂єуιм...

мιѕ кσкυℓυ уαℓαηℓαяıη ∂υş ναктι gєℓ∂ι αмα єν∂є ѕυℓαя кєѕιк

∂üşмαη кєℓιмєѕιηιη αηℓαмıηı αякα∂αş ѕıƒαтıηı тαşıуαηℓαя∂αη öğяєη∂ιм

тαѕαηıη єтяαƒıη∂α gєzgιη σℓмυş ιηѕαηℓαя кıѕα¢ıк мσℓαℓαя∂α тαηı∂ıℓαя мυтℓυℓυк ∂єηєη кєℓιмєуι...

нαуαℓℓєяιм уσк σℓ∂υ, кσу∂υğυм уєя∂є уσктυ нιçвιяι тєк уαвαη¢ı вєη∂ιм єν∂є νє вιя уαℓαη¢ı мυм∂υ ∂σğαη güηєş...

∂υναя∂α çєяçєνєу∂ι уαşαηαη αηıℓαя, вιя тєвєѕѕüм єтѕє göz ∂σℓαя, тαşαя ѕυℓαя νє яυнυмυ ѕєℓ вαѕαя νє кαℓвιм∂є вιя кüçüк çσ¢υк уαşαя...

!!!..ѕυяєтιм şαяαρ мιѕαℓι єѕкι∂ιкçє ∂єğєяι αяттı..!!!

ιηє¢єк ναя,∂υя∂υяυη ∂üηуα'уı...

вυ ∂єνяαηıη вιηℓєя¢є ѕєνgι мüşтєяιѕιη∂єη вιяιуιм...

medusa şarkı sözleri çok güzel nick olur bence
güLe güLe kuLLanın

*Masallarda yaşar akıllarda kalır anlamalısın onu yaşatmalıyım_içimdeki bu seni bak alamadı kefenim _ellerini uzatıp affet beni......!

*geri döndü ama sen yoksun die.. bin kere öldüm ben senle ..gidişinle yıkılan bu beden
ayakta şimdi hayelinle...

*ağlamaklı oldm biraz ama ...yine ağlama diyişin kulaklarımda ..kıyamazdım sana yine kıyamam ..ağlamam arkandan üzmem sni

*tek kaldım belki tektim artık ..yaşamaktan bıksamda geç artık ..beni düşünme kayboldm ben ...bittim tükendi artık

*kalbimi getirdim ellerimlee ..kabul et yada at bi kenara hadi ..ben ben deilim bosver beni.. sebebini sormadan affet beni

*uzun yollar bomboş yine kollar ...soran olursa yokum buralarda ..arıyan beni bulamaz ben bulamıorumki

*yaramı deşene gülüp gectim ..bir kale kurdum adı yanlızlık ..sade ben warım yok hiç tanıdık

*Bi parca UMUT bin parca hüzün..her gece yıldızlara bakarım ...bi tutam hayel onlarca gözyası ..ben melankolik bi adamım

*Son günlerde cok daralıyorum ..kendimin katili olabilirim ...yazdıgın her mektuba ağlıyorum..buydu savunma psikolojim

ßîzdé SâßâH oLmâz, ßîzdé GünéŞ Doğmâz, ßîz ¡§¥ãNKãR’ıZ Kızım ßîzLé DoSt oLmâk Sîze YaKıŞmaz…
TopLumdâ Hép îtîLîrîz SanmaKî ßunâ îSteKLiyiz, ßîz SadeCe SêvdiKLêrimizin éSériyiz..!!
Madem ayrılığa hüküm giymiş bu yürek ; O zaman ölmek için yaşamak gerek !!!
Tek tesellim kadehler başka birşey istemez ssahoş etsin yeter ki rakı şarap fark etmez..
Hayatta hiç kimse için ağLamaya değmez,ağLamaya değenLer zaten ağLatmaz…
Eğer bir gün ağLaman gerekirse başını dik tut ki:GözyaşLarın seni ağLatan kişi kadar aLçaLmasın…
Bu masaLar bo$ kaLmaz gidenin yeri doLar. Bu vazoLara bir$ey oLmaz yaLniz cicekLer soLar.
Gönül kimsesiz yapamaz sevebiLeceği bir dost arar. Ta$in kaLbi yoktur ama onu biLe yosun sarar…!
Serseriyim sokaklar evim, serseriyim adam gibi severim, bana bir adım gelene ben on adım giderim.Dinle cici kız dinle zannedersinki serseri ağlamaz,
serseri bi kayboldumu onu kimse bulamaz, şimdi anlıyorsunya, şehirlerin asi kızı hiç kimse serseri gibi sevipte aşık olamaz
Dünya kadar derdim olsun senin gibi yarim olsun. kavuşmaya zaman yoksa öbür dünya bizim olsun.para şöhret elin olsun
tatlı dilin benim olsun.sensiz geçen yüzyıl değil.seninle gecen bir gün benim olsun aşkım.
Biz kimleriz diye sorma, biz hayata bosvermislerdeniz. Bize hayat nedir diye sorma, biz hayat deryasinda yüzenlerdeniz.
Bizi arama lüks meyhanelerde ,biz dost sarabı icenlerdeniz.Bize dost, arkadas nedir diye sorma, biz onlar için ölüme gidenlerdeniz.
SEVGİME İHANET EDEN SEVGİLİYİ KURŞUNA DİZERKEN TİTRERSE ELİM O TİTREYEN ELLERİMİ KESMESSEM NAMERDİM!!!
Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden,
gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.
Ben bir çocuğum aşka kandırılmış.
Ve sarhoş bir kafayım şaraba bandırılmış.
Ben bir geceyim gündüzlerden çalınmış.
Ve ben mecnunum elinden leylası alınmış.
Biz ince bel, ela göz, sütun bacak için sevmedik güzelim
Gümbür gümbür bir yürek diledik kavgamızda…
Ateşin yanında barut, barutun yanında ateş olasın diye! ..
Rakı sofralarında söylenip, acı tütün çiğnercesine sevdik
ANLAYAMADILAR…
BENİM ACIYA VERECEK BİR ŞEYİM KALMADI,
MUTLULUKTAN ALACAĞIM VAR BENİM
fırtınanın şiddeti ne olursa olsun martı sevdiği denizden asla vazgeçmezz.
kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım
Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim
Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!!
Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum
Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum!
ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle cehennemde yanmak isterim
Bu aşkın biletini istediğin gibi kes Nasılsa gidiyorsun, biliyorum git Ama ardında ağlayan bir çift göz
Paramparça bir yürek Ve yıkılmış bir dağ görmek istemiyorsan Çek silahı daya sırtıma Titrersem namerdim Sen vurdun da ben ölmedim
İçtiğim Şarap OLsun Çéktiğim Esrar Olsun Sévdiğim Kız Müslümcüysé Canım Féda oLsun..
SERSERILER NE AGLAMAYI NEDE SEVMEYI BILIRMIS,
OLAKI SEVDI BIR KEZ SEVERLERMIS VE OLAKI AGLADI GOZYASININ DUSTUGU YERDE OLURLERMIS.
Sen Benim Adımı Bile Anamazsın…Bırak Dost Kalmayı Sen Benim Düşmanım Bile Olamazsın!!!
Bir Gün O Güzel Gözlerine Yaşlar Dolar,Kalbin Sızlar,İçin Yanarsa Deme Bana Sen Yaktın..SEN İSTEYEREK YANDIN!!!
Ağlamak cocuklara affetmek ALLAH a mahsustur,Bir gün beni aldatırsan ağlamam cocuk değilim affetmem ALLAH değilim…
sevdigimizi elimizden alanlara kolumuza jilet attıranlara
kadeh şişesini elimize tutuşturanlara isyanım allah a değil TÜM ALLAHSIZLARA
Gözlerine baktıkça ağlasada gözlerim Ağlamak içinde olsa gözlerini özledim
ECELE SÖZLÜ , ÖLÜME NİŞANLIYIZ , TESADÜFEN GELDİK , MECBURİ YAŞIYORUZ
Efkarlıyım bu gün yine gurbet elde akşam oldu içip küstüm kaderime ayrılık oldu.
Anam yokki derdimi bilsin bacım yokki gözyaşımı silsin hasta düştüm gurbet elde yanlızım şimdi
seninle başladığına inandığım bir hayatı,sen olmadan nasıl yaşarımmm…
Bir kar tanesi kadar beyaz ol ama ; onun kadar soğuk olma bitanem…
DENIZ YA KUDURMALI YA DURULMALI,HANCER YA SONUNA KADAR SAPLANMALI YA KININDA DURMALI.
SEVECEKSE INSAN YA OLUMUNE SEVMELI,YADA HIC.
Bugün senin için bir Kurban Kestim HaLa akıyor ve acıyor BiLekLerim.!!
Yağmur, mutluluğuma gölge düşürmek için yağıyorsun aldırmıyorum. Niyetin beni ıslatmaksa ben zaten ağlıyorum..
GULLER ARASINDA BIR DIKEN KIRIK MASADA ICKI ICEN AZAB OLMUS GÖNLÜ ESRAR CEKEN
NEREDE BIR MUSLUMCU GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
Kim Démişki SarhoşLuk Kötü Şéy Oysa Bén Hérşéyimi Ayıkén Kaybéttim..
DUNYA BIR EFSANE HAYAT BIR DRAM YASAM BIR HUZUN SEVMEK BIR HATA…
Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım;
rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!
Başını göğsüme yasladığında tek bir düşmanım vardır:geçip giden zaman.
aldanma hayatın cılvelerıne hersey bahane ,görünüsüm serseri ama gönlüm sahane
sil at aklından yazıp cızdıgın eserı herkezden üstundür su gördügün serseri
Gittiğin gün kendin gibi herşeyimi alıp gittin.Sen gittin ben bittim.
Kader deyip çekip gittin.Sen suçlu değilsinde,kader mi suçlu ey zalim.
Her sokak köşesinde kavgamız,okulda kıravatımız,dostumuzda hatıramız,
düşmanımızda façamız,her meyhanede masamız,sevenlerimizde adımız silinmez.
Senin gözün hep yükseklerde benim ise sende.Sen marka dedin ben mutluluk,sen son model araba dedin ben sevgi dedim,
sen en büyük mutluluk para dedin ben ise sana kavuşmak dedim ve bırakıp gittin.
Tek başıma kalmış bir karanlıktayım bağırıyorum sesim çıkmıyor,arıyorum yolumu bulamıyorum;bir yanım uçurum ,
bir yanım ormanlık.Uçuruma gitsem ölecem,ormana gitsem kurt,çakalın kucağına düşecem çıkmazdayım.
HER NE KADAR SOSYETENİN MERMER TAŞLARINDA DANS ETMESİNİ BİLMESEKTE HER NE KADAR SON MODEL BMW İLE SOSYETE MEKANLARINI GEZMESEKTE
KALDIRIM TAŞLARINA OTURUP ESRAR ÇEKMESİNİ SEVDİKLERİMİZ UĞRUNA ADAM KESMESİNİ BİLENLERDENİZ
Ben bir insanı sevme cesaretini gösterdim sen ise bir insan olma cesaretini gösteremedin.
Eğer birgün bu aciz vücudum musalla taşına konunca suçu neydi diye sorarlarsa sen söyle meyhaneci tek suçu sevmekti de.
Öyle bir yar severim ki ilaha tapar gibi tapar anama bakar gibi bakarım
ama dudağında ruj arkasında puşt görürsem anam avradım olsun benzin döker yakarım…
KiMSe WaZGeÇiLMeZ DeĞiLDiR.kIr kALbİmİ GöNLüN oLsUn.aL HeRŞeYi gÖzÜn dOysUN.
ŞiMDi bAşKa MaNiTaLaRLaYıM aL bUdA SaNa KaPaK oLsuN..!!!
Başkalarına kendinden fazla değer verme. Ya onu kaybedersin, ya da kendini mahvedersin.
Terk edenden alınacak en büyük intikam , ona kupkuru, sevgisiz gözlerle bakmaktır.
Eskiden olsa arkandan bakar ağLardım,şimdi arkama biLe bakmam.
Eskiden uğruna dünyaLarı yakardım,şimdi bir K!BR!T bile çakmam…!
Bugün bensem Dün sensin, Deli bensem Zincirim sensin, Sarhoş bensem Şarabım sensin,
Aşık bensem Aşkım sensin ve ben hala yaşıyorsam Sebebi Sensin….
SIMDI BASKASININ OLSANDA,BOYNU BUKUK YALNIZ KALSAMDA,
ELIMI TUTUP SACIMI OKSAMASANDA BILIYORUM YINEDE BENIMSIN…
BİLİRMİSİN BİLDİĞİMİ BİLMESSİN BİLDİĞİMİ BİLSEYDİN BİLDİĞİMİ ANLARDIN SEVDİĞİMİ
Gidene Kal Demek Zavallılara,Kalana Git Demek Terbiyesizlere,Dönmeyene Dön
Demek Acizlere,Hak Edene Git Demek ASİLLERE Yakışır
Çaresizlikten kesemediğimiz sakal şimdi -----lere moda olmuş kardes zoruma gidiyor işte
Niye ağlıyorsun dediler, sevdim dedim. Niye üzülüyorsun dediler, gönül verdim
dedim. Elin kızı için değermi dediler, meğerse değmezmiş geç anladım ..
Aşkımız için dünyayı yıkarım, Yeri göğe katarım, o da olmazsa gülüm, kendimi yakarım.
OrTaMıN bİTTiği YerdE biZ BaşLaRız TaRzıMız İçİn ÖLür şEKLİmiz İçiN yaŞaRız..!!!…
€nTeL DeGiLizKi MaNiTaMIz OLSuN,CaDDeLi DeGiLiZKi AraBaMIZ OLSuN.
BiZ CaKaLDeReLiYiZ BIrAKINDa FarKImIz OLSun.!!!
DünYaDa Hiç KimSeYe GüVenMe CünKi BeYaZ GüLüN BiLe GöLGeSi SiYahTir
KaLdırımLarı üzerimize Yorgan Gibi Çektik.. Bize bir adım geLene biz On adım Gittik..Oksijenimiz Sigara
Mineralimiz yavan ekmek.. Kolaymı Bu dünyada Serseri Damgası yemek.. Kolaymı be GüzeLim seviLmeden sevmek..!
laf sokma kapak oLursun uğraşma etiket oLursun yavşama köpek oLursun biraz adam oL ki yanımda yer buLursun.
HeR GeNÇ DeLiKaNLıNıN BiR SeVGiLiSi oLaBiLir AmA,
HeR GeNÇ KıZıN BiR DeLiKaNLı SeVGiLiSi oLaMaZ…!!!
H£R CanL! öLümü TatacaqTır
ßiz zenGin CocuqLarı Gißi $iq Giyinip PahaLi H£d!y€Ler aLmayı ßiLmeyiS
aMa Teq ßiLdiğimiz ßi$i Wardır SevdiqMi öLümüne Severiz..!!!
HANI SADECE OLUM AYIRIRDI BIZI, SOYLE SEVGILIM…HANGIMIZ OLDU
SEN + BEN = BIRIZ SEN - BEN = HICIZ SEN / BEN = BÖLÜNMEYIZ…. !!!
siir yazmak seni sevmek kadar guzel olsaydi sana degil ama senin icin yazdigim binlerce siirlere asik olurdum
GuLmEk SeNin BiR TuTkUn OlSuN,bIrGuN aGlArSaN oDa MuTlUlUkTaN oLsUn…
$arapSız DuraMayız £srarSiz KaLamayiz Ç€K£r!z £Maneti S!q€riz adaLeti..!!!
YERİ GELİR EFENDİYİZ YERİ GELİR SERseri YİZ DUVARLARDA İSMİMİZ
KIZLARDA RESMİMİZ OLSADA BİZ SEVDİKMİ ALLAH INA KADAR SEVERİZ
rabbim sen beni dostlarımdan koru ben düşmanlarımın icabına bakarım.!!!
Sizin oralarda yıldız kaydığında dilek tutulur bizim buralardaysa birinin öldüğüne
inanılır…ne yani sizin dileklerinizin kabul olması için bizden birinin ölmesimi lazım….
Sen ßenDen AyrıLmaya Karar VereCek Kadar KüçüLdüySen … ßen Senin
UğrunDa ÖLümü Göze ALaCak Kadar ßüyüDüm Demek†ir…
Aydınlık dunyamı karanlık eyleme,Seven yuregımı sensızlıge surukleme,
Her sıgara dumanında aklıma duşme,Duste gor benım dustugum bu hale.
ne paranın delisi ne --------in gölgesi ne ----nin bekçisi nede silahın tetikçisi olduk
biz gönlümüzün efesi ortamların delisi dostlarımızın kölesi olduk
sen benım ıcımde oldugun surece ne sen kımseye rakıp nede kımse sana rakıptır cunku sen benım ıcın teksın..!!
CESEDI MEYHANEDE BULUNMUS ICKI DOLU MASAYA KONULMUS DUA YERINE MUSLUM OKUNMUS
NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
GECELERI PARKLARDA YATAN AC KARNINI SIGARAYLA DOYURAN YAKASIZ GÖMLEGE KRAVAT TAKAN
NEREDE BIR MÜSLÜMCÜ GÖRÜRSEN BENI HATIRLA!
birgün soracaksın.”ben mi hayat mı”?diye.”hayat” diyeceğim.sonra sen
küsüp gideceksin.ama hiçbir zmaan bilemeyeceksin ki;benim hayatım sensin…
ßir İnsanın GösLERİ neLER ANlATIR ßİlİRMİSN Taßiki ßilemesSin eğer ßilSeydin Seni NE coq Sevdiğimi anLardn
Ruhun Cıkmı$ ߀deninden $€yTanın eSiri oLMU$sUN Nerden anLadım ßiliyormusun Taßiki GösLerinden..!!!
ßir Köpeğim Wardı ßæna Coq SAĞDIKTI ßİR sEVGİlİM wardı Köpeğim Kadar oLamadı.!!!
Sevgiye Sınır.DostLuğa Fiat ßicmediq. Sevdayı Cepte DeğiL A$kı Yürekte arıyorum..!!
€skiden karanlikdan korkar yagmurlardan ürperirdim ama simdi karanlik sirdasim yagmurlar gözyasim oldu!!!
ßir Gün ßir SiLah ve ßir Gül iLe Sana GeLeceğim Ya Gülü aLırSın a$kım oLurSun Yada SiLahı Cekip ßeni WururSun…!!!
BİZ YIKILMAZ SEVGİLERİN SARSILMAZ TAŞLARIYIZ ANLIMIZDA BELA YAZAR
GÖNLÜMÜZDE SEVDA DELİCE SEVMEYİ BİLİRİZ UNUTMAYI ASLA….!!!
€ziLmi$ ßir Kentin SokakLarında Sevdası YasakLanmı$
Vede umutLarı Kur$unLanmı$ GeceLerin İsyanKar SerSer!Sinden SevgiLer…!!!
aĞlamayı FerdiDen ßæğLamayı Orhandan İsyanı MüsLümden Sevmeyi ise YanLızca ßizden öĞrenin..!!
Meyhaneden masam kaldırıldı,karakoldan defterim dürüldü,savcı kalemimi
kırdı,darağacına tesbihm asıldı,sevmek bu kadar suçsa beni asın razıyım.
Ne kolumda kelepce, ne yanımda gardiyan,ne gönlümde zulüm,ne ensemde ölüm,o gün yanlızca sen olcaksın gülüm..

Yaşarım iskeletler diyarında bir et parçasıyım. Varımı yoktan aldım. Daldım çoktan derin uykuma vardım.

Ne kadar güler ise düşman o kadar ağlatır seni.

Zaten inancımız olmasa var olmanın anlamı anlamsızlıktan başka bir anlama gelir miydi?

Zorla güldü âmâlar ağlamak mı ayıp?

Kurak sevgi bahçesi suya hasret.

Tek kurşun bitirebilse gari bu hayatı bari bin kurşun atın da gönlüm doysun ahali.

Sonbaharda Katil Oldu Rüzgârlar, Öldü Tüm Yapraklar, Yağmur Aldı Gözyaşı Ve Rüzgâr Oldu Ruhlar Estiler Yavaşça. Sen Misali Ağlamıştı Her Dünüm Usulca.

Sonbaharda Katil Oldu Rüzgârlar, Öldü Tüm Yapraklar, Yağmur Aldı Gözyaşı Ve Rüzgâr Oldu Ruhlar Estiler Yavaşça. Sen Misali Ağlamıştı Her Dünüm Usulca.

Yalnızlık Ömrüm Boyunca Tanımadığım Bir Yabancıydı; Onunla Şimdilerde Beraber Uyanıyoruz Her Yeni Güne iki Yalnız Şarkılar Yazıyoruz, Yorgunuz, Çok Yorgunuz, Çok Yorgunuz..

Vefalı bekleyişler, zamana küstü tüm bu bekçiler, isyan etti sevgiler, direnişte nefretim.

Kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin.

Bilmecelere ısınamadım hele de senle ilgiliyse sevemedim sualleri cevapların yetersiz kaldı.

İçimdeki sultanın yüzünü görmek ister gözlerim.

Ah bedava sirke sen mi baldan tatlısın?

Aşkımın gözyaşları deniz, içinde Yunus balıkları, ne zaman duracak bilmem kafamın dönme dolapları.

Uçurumun önünde, ölüme kafa tutarcasına sarkmaktayım İfadelerinizi tartmaktayım, yabani yamyamlar tarafından yabana atılmaktayım Selametle...

Sen çıtırsın en basitinden kırılırsın.

Sıkı ve zor bir yaşamın içinde yuvarlanan bir çenem olduğundan hastalıklı ve bulaşıcı bu nazım.

Rabbın nefesi rüzgâr olmuş ben onunla sonsuza eserim.

Cevapların olmalı,çünkü sorularım vardı !... Her kekelediğinde yalan sinyallerin yandı.

*pa$a gönLüm isterse severim zorLama istersem sevdiririm uğra$ma.diceksinki nereye kadar ßu havaLar kim takarrr devran dönene kadar

bu tam benlik :)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri