Mr.NavyBlue

Mr.NavyBlue

Essalâtü hayrün minen-nev
Kayıtlı Üye

Ad : Yusuf
Takım : Fenerbahçe

Eveeeet,Geldik Artık Kendimizi anlatmaya.8 Kasım 93'te İzmir'de doğdum.Hala İzmir'deyim.Hala da İzmir'de olacağım.Şehir niye Karşıyaka dedim ona da geleyim.Biz Karşıyakalılar hiçbir zaman İzmirliyiz demeyiz.İzmir'de İzmir ve Karşıyaka vardır.Bu yüzden İzmir'in yarısı olduğumuz için 35buçuk diyorlar.Aslında çok güzel bir yerde oturuyorum bunun farkındayım ama belediyemiz biraz eksik sanki.Belediyeden çalışmalar bekliyoruz.Şimdi buraya neden girdin diyeceksiniz bende bilmiyorum öyle konudan daldım içeri neyse.Evet en önemli hususi noktalardan bir tanesi'dir benim için FENERBAHÇE.Hani deli gibi ölümüne seversiniz ya tam işte öyle bir şey deli gibi ölesiye seviyorum FENERBAHÇE'yi.Şimdiden söyliyim ben mi Fenerbahçe mi demeyin.Cevabım kesin.

Ana başlıkları anlattığıma göre biraz hayat felsefemden biraz görüşlerimden bahsetmek istiyorum.Milliyetçi biriyimdir.Çok aşırı derecede.Vatan benim için 1.derece de önemlidir.Bu konuda asla kimseyi affetmem babam dahi olsa.Ülkenin Başbakanına saygı duyarım.

Okul hayatım şuan devam ediyor.Bilgisayar işleri ile uğraşıyorum.Tanıyanlar zaten az çok bilirler.Şuan Üniversite 3.Sınıf öğrencisiyim.Bu arada bölüm İktisat.İnşallah başarıyla bir sıkıntı olmadan bitiririm.Dersler çok ağır diyorlar ama elbet " Çalışan Kazanır " sözüyle kendimi rahatlatıyorum.Çok ders çalışmayı seven biri değilim ama kazanmak içinde çalışmam gerektiğini çok iyi biliyorum.

Foruma gelirsek ise 04-10-2008'te kayıt olduğum bu foruma , 04-10-2016'te 8.seneme gireceğim.Koskoca bir 8 sene geçti burada iyisiyle , kötüsüyle.O kadar iyi insan tanıdım ki şuan hala çok değer verdiğim insanlar var.Hep söylerim her zaman söylerim bir lafım vardır.Daha doğrusu insanlarda bunu söyler.Sevdim mi tam severim sildim mi tam silerim.İnsanları kolay kolay silmem.Ya damarıma dokunmuşlardır ya da kesin birşey olmuştur.Çünkü insan kazanmak , bir arkadaş kazanmak gerçekten zor.Küstüklerimle bile açık kapı bırakmışımdır hep.Sonuçta bir Müslüman en fazla 3 gün küs kalabiliyor.Artık Allah Affetsin diyorum.

Son düzenleme:
---> AZeRHaN

ashli ve Ms.SwoRd_05 çok teşekkür ederim sizlerde öylesiniz...

---> AZeRHaN

Tanıdıgıma memnun oldum dostum & renkdaşım : )

Bı ara sende ayyıldız in bı avatarı vardı onlardanmısın snde :M

---> AZeRHaN

Kayıtlı değilim ama birçok grubunda faceden hep onlarlayım allah yollarını açık etsin...

Sana tavsiye artık onlarla takılma .
cogu bılır ya bende onlardandım hemde zırveye cıktıgı donemlerde .
Cogu ayrıldı ordan sebebı reklam dıye .
sımdı bıle o ATAKAN ********i orda burda atar yapıp duruyor .
Kendısı hackin " h " sini anLamaz .

---> AZeRHaN

hoşgeldin kendini tanıtığın için tşkler

---> AZeRHaN

Sana tavsiye artık onlarla takılma .
cogu bılır ya bende onlardandım hemde zırveye cıktıgı donemlerde .
Cogu ayrıldı ordan sebebı reklam dıye .
sımdı bıle o ATAKAN ********i orda burda atar yapıp duruyor .
Kendısı hackin " h " sini anLamaz .

Bilemem ama öyle birşeyin olması çok saçma...O kadar site hackliyorlar ki israilli amerikalı hemde link vererek gösteriyorlar...Allah yollarını açık etsin reklam olsaydı çok farklı şeyler uygulardı... xD

---> AZeRHaN

Bilemem ama öyle birşeyin olması çok saçma...O kadar site hackliyorlar ki israilli amerikalı hemde link vererek gösteriyorlar...Allah yollarını açık etsin reklam olsaydı çok farklı şeyler uygulardı... xD

Uygulamadığını nerden biliyorsun :)
O İshak telli medyatik br adam bız ne desek anında bızı banlıyor ve arkamızdan saydırıyor .
Orda Para korkusu dıye seslendıgı bızız .
Bundan 4 Sene önce banladı bizi .
Adamın verdıgı lınklere bak hep 3-4 sene oncekı operasyonlar belkıde 2 sene yanı yenı operasyonları yok : )
54 yada 57 personeli gönderdi öyle veya boyle hepsınıde tanıyorum ve biliyorum .
O Yuzden ayyıldız tim sureklı hacklenır ;)

---> AZeRHaN

Uygulamadığını nerden biliyorsun :)
O İshak telli medyatik br adam bız ne desek anında bızı banlıyor ve arkamızdan saydırıyor .
Orda Para korkusu dıye seslendıgı bızız .
Bundan 4 Sene önce banladı bizi .
Adamın verdıgı lınklere bak hep 3-4 sene oncekı operasyonlar belkıde 2 sene yanı yenı operasyonları yok : )
54 yada 57 personeli gönderdi öyle veya boyle hepsınıde tanıyorum ve biliyorum .
O Yuzden ayyıldız tim sureklı hacklenır ;)

Çok garipp ama sen içinde olduğun için daha iyi bilirsin tabii ki ama gene de düşünmen gerek...

---> AZeRHaN

Çok garipp ama sen içinde olduğun için daha iyi bilirsin tabii ki ama gene de düşünmen gerek...

elbette yaptıkları dünyada 1 numaraydı ama dedım ya bundan 3-4 sene oncesınde =) ondan sonra ishak bey paşaların domaınlerını aldı yıne gundeme geldı baskada gelemez zaten .

---> AZeRHaN

en basitinden 1 milyon üyemiz var dıyorlar

kolpa.jpg

ahanda uye sayısı xD

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri