Morpheuses in facebook hayatı :D

sensiz olmaz

Kayıtlı Üye
Morpheuses sin kız arkadaşı dur mus die sevinçten uçuyor :D

1nYZvD.jpg

Ne yapiy y sa artık sevgilisinden ayrılmış Üzgün hali :D
4RLVj7.jpg

terk edildikten Sonra aklını yitirdi bütün şifrelerini unutmuş :D

JEpzlQ.jpg

ve son hali zavallı [MENTION=157835]Morpheuses[/MENTION] son hali aklını yitirdi üzüntüye :I

3R9lqM.jpg

---> Morpheuses in facebook hayatı :D

hahaha var isim gücüm. istr sizi Eğlendir mek şurada birkaç aktif ugrasan arkadaş var onlar la da güzel eğlence olsun diye uğraşıyorum maksat neşeli sohbet ler eğlenceli olsun :D

sende listeme eklendin :D

Ne listesiymis o :D Hayır yani simdi bi çıkarın yok bunlardan bir iki rep dışında :D bi kaç defa yaparsın iyi hos da fazlası abarti olur yani yinede emeğine sağlık:D

aynısını düşündüm bende ne yalan söyleyeyim :D :D

Ne listesiymis o :D Hayır yani simdi bi çıkarın yok bunlardan bir iki rep dışında :D bi kaç defa yaparsın iyi hos da fazlası abarti olur yani yinede emeğine sağlık:D

maksat burda bir kaz kişi var onlar baksın gulelim diye uğraşıyorum rep içi. Diyon ya ben bunu açarken rep hiç aklımda olmuyor çünki konular okunmuyor çok nadir burda bağlan şunlar Eğlen sin ler insanlar diye uğra sim hatta düşler forum gazetesi bile yapmayı düşünüyorum :D bunu sıra burda olan insanlar Eğlen sjn gülsün Üzgün gelenler bakarken yüzleri Gülsün diye

maksat burda bir kaz kişi var onlar baksın gulelim diye uğraşıyorum rep içi. Diyon ya ben bunu açarken rep hiç aklımda olmuyor çünki konular okunuyor çok nadir burda bağlan şunlar Eğlen sin ler insanlar diye uğra sim hatta düşler forum gazetesi bile yapmayı düşünüyorum :D bunu sıra burda olan insanlar Eğlen sjn gülsün Üzgün gelenler bakarken yüzleri Gülsün diye

Rep için demem işin şakası onu dediğime bakma :D başkalarının mutluluğunu düşünen insanlar pek nadir olduğu için garip geliyo alışmamışiz ya :D

Rep için demem işin şakası onu dediğime bakma :D başkalarının mutluluğunu düşünen insanlar pek nadir olduğu için garip geliyo alışmamışiz ya :D

Ben böyle yim istr kendimi hiç düşünmem ama karşı sakin mutlu etmek isterim biraz da yaşlı insanlar la uğraşıyorum hergün onlara sakla balık yapıyorum gülsün ler huzurlu mutlu olsunlar diye yüzden insanları mutlu ediyorum :)

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri