Montaj yok herşey gerçek - uyan türk

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Montaj yok herşey gerçek - uyan türk

Dinledin sandım bir yorum bekliyorum panpa senden dinle önce :D

yaaa aman o kadar boş işlere ayıracak vaktim yokyaa :D çalmışlardır çalmayanmı var sanki biraz daha çalsınlar ben yine oyumu atcam :D makarna patates önemli besinler benim için :D

bakın işte ilk konuyu açarken yazdıklarım gerçek oldu . insanlar dinlemeden bilmeden hala bu adamın arkasında duruyorlar . Dinleyin kardeşim . Dinleyin . Ben 6 yıldır Prodüksiyon montaj işleri yapıyorum ama bunların montaj olmadığını anlamak için sadece kulak lazım . yok olan bir konuşmayı kimse var yapamaz

[MENTION=152507]Stinko[/MENTION] ekmek veriyolar mı senin için önemli olan o olmalı :D

Anladım zaten küçük olduğunu . onun için fazla üstüne düşmüyorum . daha çok küçüksün . Ama şunu bil stinko kardeş . Oyunu satanlar vatan hainidir . Patates e oyunu satarsan kömüre oyunu satarsan seni de başkasına satarlar . SENİ MUHTAÇ EDEN SONRA SANA SEÇİM ZAMANI GETİREN KARATERSİZLERE OY VERİYORSAN HEM MANTIK OLARAK HEM KARAKTER OLARAK KORKARIM . Nokta

:D Allah Allah 16 yasıda oy kullanılmıyor diye biliyorum ben :D

Anladım zaten küçük olduğunu . onun için fazla üstüne düşmüyorum . daha çok küçüksün . Ama şunu bil stinko kardeş . Oyunu satanlar vatan hainidir . Patates e oyunu satarsan kömüre oyunu satarsan seni de başkasına satarlar . SENİ MUHTAÇ EDEN SONRA SANA SEÇİM ZAMANI GETİREN KARATERSİZLERE OY VERİYORSAN HEM MANTIK OLARAK HEM KARAKTER OLARAK KORKARIM . Nokta

bak genç seni ilgilendirmez kime oy atacağım beni tanımıyorsun abuk sabuk yorum yapıyorsun benim siyasetle boş muhabbetlerle işim olmaz eğleniyoruz şurda abartma hem dediğim gibi seni İLGİLENDİRMEZ oke hadi canım bay :D

:D :D :D [MENTION=152507]Stinko[/MENTION] alacak intikamı mı varmış babanın senden :D

ciddi konuların altında boş muhabbet yapmayın . Parka gidin orda oynayın

Gerçekleri bilmeyen çok olduğu gibi umursamayan da çok.
Bunlardaki sorgulamadan yapılan körü körüne bir savunma. Hükumet kanalıyla zengin olan para kazananlar bir çıkar sağlayanlar savunuyor zaten dikkat edersen. Parayı gerçeklere, zulme takas edenlerin uyanması bir şey ifade etmez. Bunlardaki ucuz ruh ne kadar yücelebilir ki..

+rep

Turkiyede basortunun serbedtse eger bu R.T.Erdogan sayesinde. madem oyle niye boyle birsey yapsin.Turkiye Erdogan sayesinde kalkindi bunlari gormeyecek kadar kör olamayiz saygilar:hi:

Kalkınmak mı :)
Yaa ülkenin devletin resmi kurumları bile özelleşti . Herşey yabancılara satıldı . Yabancılarda yaptı da yaptı . Para kazanıyor çünkü .

1 - YOL YAPTI
2 - PARK YAPTI
3 - TOKİ YAPTI

BUNLARI BİZDEN ALDIĞI VERGİLERLE YAPTI . .

ÜLKEYİ BİRLEŞTİRMEYE ÇALIŞTI DAHA DA BÖLDÜ . ŞUNU HİÇ UNUTMAM . EN SONKİ EUROVİSİON ŞARKI YARIŞMASINDA ÜLKELER OY VERİYOR . AZERBAYCAN BİZE HİÇ OY VERMEMİŞTİ . DÜŞÜN ARTIK . .
GEÇEN HAFTA GÖRDÜK ÜLKENİN HALİNİ SAĞ SOL ALEVİ DİYE BÖLÜNDÜ
HALA DEVAM EDİYOR . . BAŞÖRTÜSÜ HEPİMİZİN BAŞIMIZIN TACIDIR ZATEN . ONU İNKAR EDEN KESİMİ BİLİYORUZ HEPİMİZ .

YOLSUZLUKLARDAKİ RÜŞVETLERDEKİ PARALARLA YÜZLERCE 3. BOĞAZ KÖPRÜSÜ YÜZLERCE MARMARAY YÜZLERCE HAVALİMANI YAPILABİLECEĞİ GERÇEKKEN . . . . . . HALA NEDİR BU İNSANLARIN ARKASINDA DURMAK . ŞİMDİ YENİ İDDAA ORTAYA ATILDI . MUHSİN YAZICIOĞLUNUN HELİKOPTERİNİ ZORUNLU İNİŞ YAPTIRDILAR ARKASINDAN HELİKOPTER GÖNDERDİLER ÖLDÜRDÜLER . MUHSİN YAZICIOĞLU DA DURUMU ANLADI VE 2 REKAT NAMAZ KILMAK İSTEMİŞ . BUNLAR SÖYLENİYOR AMA SADECE İDDAA. ŞİMDİLİK İSPATLANMADI AMA TELEFON KAYITLARI YAKINDA AÇIKLANACAKMIŞ . HERGÜN BİRŞEYLERİ ÇIKIYOR .

gora filmindeki bir sahne geldi aklıma heee gördük montajı diyordu ya onun hesap olmuş eline sağlık arkadaşım sağol!

[MENTION=163966]kdrgrsy37[/MENTION] rica ederim . ben teşekkür ederim .

İktidar partisini savunan arkadaşlar , konuda yazdığım kayıtları dinlemişler mi ?

Kuran'la dalga geçildiğini küfür edildiğini duymuşlar mı ?
Sadece bizim bildiğimiz 5 kişiyi televizyon ve gazetelerden kovdurduğunu duymuş mu

Altın kaçakçısı reza sarraf ın başbakanla bakanlarla yaptığı rüşvet konuşmalarını dinlemişler mi ?

Bilal erdoğan'ın fatih saraçla konuşup 1.000.000 TL rüşveti nereye getireceğini duymuş mu

Televizyonlarda yapılan haberleri kestirdiklerini duymuşlar mı ?

Birçok yalan haber yaptırdıklarını duymuşlar mı ?

DAHA BİR SÜRÜ ŞEY

BAK BUGÜN HTS 17 ARALIKTA RECEP TAYYİP ERDOĞAN'IN OĞLU BİLAL LE VE KIZI SÜMEYYEYLE KONUŞTUĞU KONUŞMALARI AÇIKLADI . OKU BAKALIM NE DİYOSUN .

BUNLARIN HEPSİ KAYITLARDA VAR DEĞERLİ ARKADAŞIM .

DİNLEYİN . DİNLEMEDEN HALA SAVUNUYORSUNUZ .

Gerçekleri bilmeyen çok olduğu gibi umursamayan da çok.
Bunlardaki sorgulamadan yapılan körü körüne bir savunma. Hükumet kanalıyla zengin olan para kazananlar bir çıkar sağlayanlar savunuyor zaten dikkat edersen. Parayı gerçeklere, zulme takas edenlerin uyanması bir şey ifade etmez. Bunlardaki ucuz ruh ne kadar yücelebilir ki..

Tamam

Evet evet montaj yok zaten bu adamlar gerizekalı hem dinlendiklerini bilecekler hem de para mevzuuna girecekler.

Haklısınız.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri