Mist

Moreas

Bayan Üye
Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

Evet o benim sevgilim olabilir ama sevgili olmadan öncesinde arkadaştık.
Sohbeti mükemmeldi bu arkadaşın. Aralıksız saatlerce filmlerden bahsettiğimizi biliyorum. Film karakterlerinin dedikodusunu az yapmadık. :3dtk4:
Galatasaray konusunda bayağı iyidir bu arkadaş. Şu sıralar takip edemese de o zamanlar futbol muhabbeti çok iyiydi. Benimle muhabbeti çok etmedi ben anlamadığım için ama ortak nokta diye Galatasaray'a az sığınmadık. :D
Başak burcunun tüm iyi kötü huyları mevcuttur kendisinde. Ama o kötü huylar hiç kötü durmaz onda. Bu büyük bir başarı.
Hikayeleri ve yazıları enfestir. O hayal gücü yemin ederim çoğu senaristte yoktur.
Yazmaya kalksa öyle senaryolar Türkiyede yer yerinden oynar. Kurgu falan çok güzel olur. Keşfedin şu adamı. Ülke biraz iyi senaryolar görsün vallaha ya. :utan:
Mükemmel bir Atatürkçüdür. Düşünceleri fikirleri öylesine güzel ki. Çok güzel tespitlerde bulunur her konuda.

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

Filmkolik oluşu seviliyor.
Efendiliği karakteri sevilir.
Beni sevmesi ve her daim yanımda olmasını takdir edenler vardı.
Açtığı konular da seviliyor bildiğim kadarıyla.

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadığın Veya Komik Bir Ortak Anınız Var mı ?

Biz daha yeni yeni sevgili olacakken daha olmamıştık :D Zeynebim bize avatar yapmıştı. İkimizin nickinin olduğu sevgili avatarı. Ben de sevgili değiliz ki demiştim kız mahcup olmuştu. Fakat o gün çok yakıştırılıyoruz sevgili mi olsak diye gülüp durmuştuk. Ama bi türlü ne o adım atıyordu ne de ben. Neyi bekliyorsak :3dtk4: Ama sonrasında iyi ki de oldu. :R

"
Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ? " İsterseniz Anlatırsınız Veya Boş Bırakabilirsiniz Bu Soruyu "

Sevilmeyen yönünün olduğunu sanmıyorum
Beni sevmeyenler dolaylı olarak onu sevmediyse bilemem.
Sevilmeyecek insan değil vallahi çok iyi birisi. :3dtk4:

Son düzenleme:
---> Mist

Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir?
İyi kalpli ve sevecen biri olması. Efendiliğini hiç bozmaması.

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler?
Efendi ve saygılı oluşu.
Kimseye ters davranmamış olması.
Atatürk sevgisi, ve de film kolik olması.

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadığın Veya Komik Bir Ortak Anınız Var mı?
Hayır, yok. :Ü

---> Mist

Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir ?

Evet o benim sevgilim olabilir ama sevgili olmadan öncesinde arkadaştık.
Sohbeti mükemmeldi bu arkadaşın. Aralıksız saatlerce filmlerden bahsettiğimizi biliyorum. Film karakterlerinin dedikodusunu az yapmadık. :3dtk4:
Galatasaray konusunda bayağı iyidir bu arkadaş. Şu sıralar takip edemese de o zamanlar futbol muhabbeti çok iyiydi. Benimle muhabbeti çok etmedi ben anlamadığım için ama ortak nokta diye Galatasaray'a az sığınmadık. :D
Başak burcunun tüm iyi kötü huyları mevcuttur kendisinde. Ama o kötü huylar hiç kötü durmaz onda. Bu büyük bir başarı.
Hikayeleri ve yazıları enfestir. O hayal gücü yemin ederim çoğu senaristte yoktur.
Yazmaya kalksa öyle senaryolar Türkiyede yer yerinden oynar. Kurgu falan çok güzel olur. Keşfedin şu adamı. Ülke biraz iyi senaryolar görsün vallaha ya. :utan:
Mükemmel bir Atatürkçüdür. Düşünceleri fikirleri öylesine güzel ki. Çok güzel tespitlerde bulunur her konuda.

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler ?

Filmkolik oluşu seviliyor.
Efendiliği karakteri sevilir.
Beni sevmesi ve her daim yanımda olmasını takdir edenler vardı.
Açtığı konular da seviliyor bildiğim kadarıyla.

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadığın Veya Komik Bir Ortak Anınız Var mı ?

Biz daha yeni yeni sevgili olacakken daha olmamıştık :D Zeynebim bize avatar yapmıştı. İkimizin nickinin olduğu sevgili avatarı. Ben de sevgili değiliz ki demiştim kız mahcup olmuştu. Fakat o gün çok yakıştırılıyoruz sevgili mi olsak diye gülüp durmuştuk. Ama bi türlü ne o adım atıyordu ne de ben. Neyi bekliyorsak :3dtk4: Ama sonrasında iyi ki de oldu. :R

"
Forumda Arkadaşının Sevilmeyen Yönleri neler ? " İsterseniz Anlatırsınız Veya Boş Bırakabilirsiniz Bu Soruyu "

Sevilmeyen yönünün olduğunu sanmıyorum
Beni sevmeyenler dolaylı olarak onu sevmediyse bilemem.
Sevilmeyecek insan değil vallahi çok iyi birisi. :3dtk4:

Canım sevgilim benim. Sabahtır gülmeyen yüzümü güldürdün ya Allah eksik etmesin seni başımdan. :pXCm0: Senin varlığınla iyiyim, senin varlığınla kendimdeyim... Seni çok seviyorum :221:

Senin İçin En İyi Arkadaşın Olma Nedeni Nedir?
İyi kalpli ve sevecen biri olması. Efendiliğini hiç bozmaması.

Forumda Arkadaşının Sevilen Yönleri Neler?
Efendi ve saygılı oluşu.
Kimseye ters davranmamış olması.
Atatürk sevgisi, ve de film kolik olması.

Forumda Arkadaşının Ve Senin Unutmadığın Veya Komik Bir Ortak Anınız Var mı?
Hayır, yok. :Ü

Teşekkür ederimm. :R

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri