Mezarlikta Cİn ÇaĞirma ! ! !

karizma_tuncay

Kayıtlı Üye
Arkadaşlar anlatacağım olay gerçektir. Abartı yoktur...

Birkaç arkadaş Bilal diye bi arkadaşımızın evinde toplanmıştık. Arkadaşımın evi de rum mezarlığının içindeydi. Mezarlığa bakıyorlardı. Oranın görevlileriydi. Mezarlığın ortasında evleri vardı. Evlerinin yanında kilise vardı. Tam 8 Kişiyiz. Ve Emre cin çağıralım mı dedi ? Heycanlı olur, kesin gelir sonra dua okuyarak kovarız dedi. Ben başlarda hiç istemedim ama onlar beni ikna etmeyi başardılar. Kilisenin camlarını kapattık. Evin en karanlık odasına geçtik. Perdeleri de kapattık. (Bu arada annesi ve ablası pazara gitmişlerdi) Bir çaydanlığın alt kısmına adlarımızı yazdık içine attık ve en sonunda CİN yazıp attık. Çağıran arkadaşımız bir şeyler sölemeye başladı. Ama ben acayip tırstım nerdeyse ağlaycak kadar.Çünkü ; acayip korkutucu bir ortamdı. Cin çağıran arkadaşım (Emre) ; CİİİNNN eğer geldiysen bize bir işaret ver diye bağırıyordu. Veee çaydanlığa üflediği gibi havaya bir kağıt fırladı. Ama resmen fırladı. Kendiliğinden çıkmış gibiydi... Kağıdı açtık ve benim adım yazılıydı. Ben hemen odadan çıktım. Onlar devam ettiler. Ben bildiğim tüm sureleri okuyodum. Bi 30 saniye sonra oda çığlıklarla yıkıldı...

Hepsi birden çığlık atarak odadan çıktı. Ben ne oldu dedim. Onlar Emre gene üfledi bu sefer Cin yazısı çıktı dedi. Emre dua okudu. İnş. gitmiştir diye ümit etdik. Eğer gitmemişse benm peşime takılabileceğini söyledi. Dışarı çıktık. Kilisenin camları açıktı. İşte bu bize verdiği işaretti...

Gece yatakta dört döndüm yatamıyodum. Bir araya uykuya daldım. Ama ruyamda hep korkunc şeyler goruodum. Uyanamıodum sanki biri boğazımı sıkıyordu. Fatiha okudum. Zor uyandım Ve O gece uyuyamadım.Ve hep sure okudum. Ama iyi ki de ordan taşındık. Çok uzak bi yre. İyiki de taşınmışız...

ayyyyyyyyyyyy ben cinlerden çok korkuom gerçekmi gerçekten :D yha benn şimdi ihç bi odaya gidemem korkudan aaaaaaaaaaaaa annecimmmmmmmmm

hımmm...demekki saka niyetine yada zaman gecirmek amacıyla bazı seyleri kurcalamamak lasımmm...

GURUR:)

neden bu kadar cin cağırma heveslisyz acabaa:D

ben de korkarım ama cesaretinize hayran kaldım demicem cünkü yaptıgınız iş pek matah bişey diil

okurkn kortm ben de geçen sene(6. sınıfta ark.larda karanlık mbi sınıfta çaırmıstık...
ama abuk subuk yöntemlerle.

güzel bi hikaye dogru oldugu kesın guzel ve yasanmıs bır dılle aktarmıssın cin cagırmak yurek ısteyen bır sey oldugu kesın...

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri