Metin2 Level atlama hilesi çıktı

4MinoRMacH1Né

Hard Work Beats Talent
Kayıtlı Üye
etin2 ye giriyoruz çarımızıza chat engineyi açıyoruz. yukarda bilgisayar resmi yanıp sönüyor ona tıklıyoruz sonra orada en altta metin2.bin adlı yazıya tıklayıp ok diyoruz
sonra oyunu açıyoruz dielim yeni level atladık 3 tane hayvan kesioruz 52 exp ver dielim 8 le çarpıp value ye yazıyoruz First scan a tıklıyoruz yanda dolu sonuçlar çıkıcak sonra yeninden 3 tane hayvan kesioruz mesela 87 exp geldi 87 8 le çarpıp
value ye yazıyoruz ve next scan a tıklıyoruz bir sonuç kalana kadar bunu tekrarlayın
sonra sonuca tıklıyoruz programın alt kısımında kırmızı bir ok var ona tıklıyoruz aşağıya doğru tıklıyoruz orada froze adlı bir kutucuk var onu onaylıyoruz ve alta aldımıız sonucu change record die birşey ona geliyoruz valueyi seçiyoruz ve sayıyı silip yerine 7000000 yazıyoruz noktasız 1 hayvan kestimizde 1 level atlıyoruz

---> Metin2 Level atlama hilesi çıktı

Hocam ben yapamadım acaba daha açık şekilde anlatabilirmisin?
Teşekkürler..

Metin2 Turkey'de olmuyor sanırım denedim ama ya yanlış yaptım yada çalışmıyor.. :(
Bi bulsam böyle birşey kopucam yaa :D

Metin2 Turkey yani normal Metin2 private değil private'lerde level kasması kolay gerçi pvp'lere böyle bir hile çıkarmaları saçma olurdu. Hocam konuyu yeni koymuşsun 1 hafta geçmemiş. Bu normal Metin2 için mi private için mi?

İnan!
.Ama yaLnızca biLdigin gerçekLere.
Güven!
.Ama yaLnızca içinde bagLadıkLarına.
Sev!
.Ama yaLnızca hak edenLeri.
PayLaş!
.Ama yaLnızca degerini biLenLerLe.
ÇaLış!
.Ama yaLnızca dogruluk yoLunda.
Yaşa!