Mesaj Sayısı Düşenler ??

-oZKan-

Ceo
Admin
Merhaba Evet Konu Açılmadan Ben duyuruyorum..

Soru: Mesaj Sayım Azalmış Neden Acaba ?

Cevap: Sitemizdeki 30 bin ve 40 bin üzeri cvp sayısı Olan Konular Silinmiştir.

Soru: Hangi Konular Silindi ?

Cevap: Sohbet edelim, Geyik forum konuları, Oyun Konuları

Soru: Açtığım Konular Azalmış Benim!!

CEVAP: Olduu başkaa ?? Konu sayısı hiçbir şekilde ellenmemiştir. Gereksiz yani sohbet alanındaki geyık msjları sılınmıstır

Soru: Neden Buna İhtiyaç Duydunuz ki ?

Cevap: Sitenin Database Yani anlayacağınız Dilden YEDEĞi ok büyüdü bilindiği gibi 2 bucuk Milyon Msj var sitemizde bunlar zamanla sistemi yavaşlatmaktadır. daha iyi hizmet verebilmek adına cok fazla cvp olan konuları siliyoruz ( oyun geyık sohbet konuları )

Soru: Bu Arada Cevapla Paneli Bozuk renkler vs vs Çalışmıyor ?
Cevap: Artık Çalışıyor Halledildi..

DUYURU : Hızlı Cevapta artık yazdıgınız her mesajda sayfa yenılenmeyecek. cok daha hızlı bır sekılde mesajınızı gönderebileceksiniz...

İyi Forumlar.
28 mart 2011 saat: 05,00

---> Mesaj Sayısı Düşenler ??

Yeni bir üyeyim ama aklıma ilk gelen şey bu oldu yani çok fazla cevap var ve sistem bir hayli ağır çalışıyor..

İyi oldu nasılsa sohbetin oyunların peşi gelecektir önemli olan konulardı :)

evet aslında 1 hafta kadarda hiç çalışmıyordu.

Konular: 329.839, Mesajlar: 2.396.290,

bir süre sonra ya çok büyük bir dedicated server almanız gerekıyor yada çözume gıtmenız bız çözumlere gıdıyoruz cunku forumun amacı tamamen bılgı paylasım eglence bu yuzden reklam hıc yok .

Bende sanıyordum benden kaynaklı bu yavaşlık.
Şimdi forum baya hızlı.
Thx DF yönetim :D

Bende dedim kendim mi hata yaptım mesaj sayım düştü mü diye meğersem forumdan kaynaklıymış :) Neyse ohhh rahatladım :D

Ek olarak aynı konu değil ama okuyun ; Mesaj yazan üyeler mesajlarında bizler tarafından duzenleme gordugu zaman sormasın neden editlendi diye. Zaten sebebi yazıyor mesajın altında.

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri