Merhaba

---> Merhaba

.
Teşekür ediyorum,hoşbulduk Hayal hanım.Bütün arkadaşlarımızın imzalarında birbirinden güzel,fikirler ve konular mevcut.bunların hakkında konuşmayı çok isterim.
Mesela sizinki.:36: . Bu fikirler hakkında görüş alışverişinde bulunabilmek beni memnun eder. Ne dersiniz böyle birşey mümkün olabilirmi?.Teşekkürediyorum

---> Merhaba

.
Teşekür ediyorum,hoşbulduk Hayal hanım.Bütün arkadaşlarımızın imzalarında birbirinden güzel,fikirler ve konular mevcut.bunların hakkında konuşmayı çok isterim.
Mesela sizinki.:36: . Bu fikirler hakkında görüş alışverişinde bulunabilmek beni memnun eder. Ne dersiniz böyle birşey mümkün olabilirmi?.Teşekkürediyorum

teşekkür ederim mümkün tabiki ama bu bölüm sadece tanışma bölümü sohbet etmek için sohbet bölümüne buyrunuz)

---> Merhaba

Merhaba mekansız kıral.Hoş bulduk,teşekkür ediyorum.Bir ufak eleştiri.Bizler türk insanı olarak , harbi ve dobra insanlarız.Avatarınızdaki görüntü bu tür tanımlamaya uygun düşmüyor.Yani bizlerin,hepimizin,yüzü de gönlü de,yüreği de hep açıktır.gizli kapaklı işimiz olmaz.O avatar benim olsa söyle babayiğit bir koca yusuf koyardım bizleri temsilen.Kendini gizleyen bir resim değil..Lütfen saygısızlık olarak almayın.

---> Merhaba

Merhaba mekansız kıral.Hoş bulduk,teşekkür ediyorum.Bir ufak eleştiri.Bizler türk insanı olarak , harbi ve dobra insanlarız.Avatarınızdaki görüntü bu tür tanımlamaya uygun düşmüyor.Yani bizlerin,hepimizin,yüzü de gönlü de,yüreği de hep açıktır.gizli kapaklı işimiz olmaz.O avatar benim olsa söyle babayiğit bir koca yusuf koyardım bizleri temsilen.Kendini gizleyen bir resim değil..Lütfen saygısızlık olarak almayın.

zaten o resim bizi temsil ediyor araştırırsan öğrenirsin ;)

---> Merhaba

Anladım mekansızkral ama insan milimetrik te olsa bir ip ucu verir yahu.o kadar çok ihtimal var ki, sizce de öyle değilmi. Minik bir ip ucu.

---> Merhaba

Merhaba, hoşgeldin mavikalem bende Eda. :) Umarım kalıcı olabilirsin, iyi forumlar..

---> Merhaba

Merhaba, hoşgeldin mavikalem bende Eda. :) Umarım kalıcı olabilirsin, iyi forumlar..
.
Güzel dileğiniz için teşekkür ediyorum.Hoş bulduk.İsminiz çok hoş,çok beğendim. Formun işleyiş sistemini anlayabilirsek,kalma sorun olmaz. santraçta üç beş hamleyi tahmin edebiliyorum ama,burayı henüz tam çözemedim.Başaracağız inşallah.

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri