Merhaba

(a)Teizm

Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar. Sabahtan beri bir forum arıyordum. Baktım burası iyi biryere benziyor. İnşallah kalıcı oluruz :)

---> Merhaba

su imzanı deiştir adamın asabını bozma

senın gibi birinede hosgeLdin demem ;)

---> Merhaba

su imzanı deiştir adamın asabını bozma

senın gibi birinede hosgeLdin demem ;)

Biraz düşün ;) . Allahın Sana verdigi o iki omzun ortasındaki çıkıntıyı kullan :)

Hoşgeldiniz

İmzanızla nikizini anLayamadım ?

Hoşbulduk. nickim Teizm aslında. ( anlamını söylersiniz artık üstünüzdeki yorumu kullan arkadaşa :) )

hoşbulduk :)

---> Merhaba

Anlıyorum.

Biz Herkezin İnancına Saygı Duyuyoruz.

Ancak Forumda Tartışma Cıkartmasınıda Engellemek Zorundayım.

Sizde Bana Yardımcı Olun Lütfen.

İmzanızdan Bi Anlam Cıkartamadım.

Onu Degiştirirseniz Sevinirim.

---> Merhaba

peki. imzamda şu anlamda.
Namaz kılmaktan ayakları şişen peygamberin, Uyumaktan gözleri şişen ümmetiyiz.
Bu üsttekinin neresi kötü anlayamadım :) gerçekleri konusmak kötü ise. evet kötü.

Sen Bizans Kadar Hainsin K*ncık!! = Bu birisine ithafen.

Cıgara İçtiğinde Tribe Girip Namaza Tutulan Müslümancık! Yani. Cigara Diyor. uyuşturucu madde. bunu kullanıp namaza tutulan müslümancık. yani Sahte müslüman anlamında. Normalde kılmaz. Cigarayı çekince kılar anlamında.

Gönül Kabesinde Erkan İsteyen Münafık!! İnancında seviye istiyen Ara bozucu kişi.

umarım yeterince acıklayıcı olmustur. Sadece 10sn. Düşünseniz çözerdiniz :)

---> Merhaba

peki. imzamda şu anlamda.
Namaz kılmaktan ayakları şişen peygamberin, Uyumaktan gözleri şişen ümmetiyiz.
Bu üsttekinin neresi kötü anlayamadım :) gerçekleri konusmak kötü ise. evet kötü.

Sen Bizans Kadar Hainsin K*ncık!! = Bu birisine ithafen.

Cıgara İçtiğinde Tribe Girip Namaza Tutulan Müslümancık! Yani. Cigara Diyor. uyuşturucu madde. bunu kullanıp namaza tutulan müslümancık. yani Sahte müslüman anlamında. Normalde kılmaz. Cigarayı çekince kılar anlamında.

Gönül Kabesinde Erkan İsteyen Münafık!! İnancında seviye istiyen Ara bozucu kişi.

umarım yeterince acıklayıcı olmustur. Sadece 10sn. Düşünseniz çözerdiniz :)

Acıklamanız için Teşekkürler.

Ancak Çoğu kişi Tarafından Yanlış Anlaşılabilir

Nickinizden Dolayı

o Bakımdan Degiştirmenizi istiyorum.

---> Merhaba

Yada imzama bu sayfanın linkini koyayım. Anlamını soranlar ögrenmiş olur olmazmı ;).
Neyse hangisini degiştirelim?. imzamı nickmi?

---> Merhaba

Uyuşturucu madde kullanan namaz kılamaz mı yani ?
Ben içkimide içerim zinamıda yaparım, sonra paşa paşa cumama giderim namazımı kılarım.
Bir allahın kuluda çıkıp birşey diyemez. mesela... : )
Yani herkezin yaşantısına saygı duymak gerekir.
İlk bakışta imzanız garip gelebilir insanlara. Normal bu.

---> Merhaba

Yada imzama bu sayfanın linkini koyayım. Anlamını soranlar ögrenmiş olur olmazmı ;).
Neyse hangisini degiştirelim?. imzamı nickmi?

Yukardada Belirttigim Gibi

Bizim İnançlara Saygımız Var.

Bizim İnancımıza Saygı Duyuldugu Taktirde Elbette.

Benim Amacım Sadece Tartışma Cıkmasını Önlemek Bi Yönetici Olarak.

Şimdiden Teşekkürler.

---> Merhaba

Uyuşturucu madde kullanan namaz kılamaz mı yani ?
Ben içkimide içerim zinamıda yaparım, sonra paşa paşa cumama giderim namazımı kılarım.
Bir allahın kuluda çıkıp birşey diyemez. mesela... : )
Yani herkezin yaşantısına saygı duymak gerekir.
İlk bakışta imzanız garip gelebilir insanlara. Normal bu.

Uyuşturucu madde kullanan namaz kılamaz demiyorumki :) Uyuşturucu maddeyi almadan namaz kılamayan diyorum :) Kur'an açıp karıştırın biraz. İbadet esnasında kişinin kendinde olması gerekmezmi :) Allah'ın işi bu. belli olmaz kabulde edebilir yani :)
Dedigim gibi açıkladıklarımı birazdaha yogun düşünürlerse kimsenin kafasına takacak bir sorusu olacagını düşünmüyorum :)

---> Merhaba

Yukardada Belirttigim Gibi

Bizim İnançlara Saygımız Var.

Bizim İnancımıza Saygı Duyuldugu Taktirde Elbette.

Benim Amacım Sadece Tartışma Cıkmasını Önlemek Bi Yönetici Olarak.

Şimdiden Teşekkürler.

Peki anlıyorum sizide. Ama ben inançlara imzamda saygısızlık yapmıyorum.
İnancımı farklı bir şekilde dile getiriyorum :)

---> Merhaba

Uyuşturucu madde kullanan namaz kılamaz demiyorumki :) Uyuşturucu maddeyi almadan namaz kılamayan diyorum :) Kur'an açıp karıştırın biraz. İbadet esnasında kişinin kendinde olması gerekmezmi :) Allah'ın işi bu. belli olmaz kabulde edebilir yani :)
Dedigim gibi açıkladıklarımı birazdaha yogun düşünürlerse kimsenin kafasına takacak bir sorusu olacagını düşünmüyorum :)

Tamam kardesim, anladım ne demek istediğini zaten. Tabii ibadet sırasında insanın kendisinde olması gerekir. Benim dediğim başka bir yaklaşım : )

---> Merhaba

Tamam kardesim, anladım ne demek istediğini zaten. Tabii ibadet sırasında insanın kendisinde olması gerekir. Benim dediğim başka bir yaklaşım : )

evet Sizide anlıyorum :) Ama hiç birinizin kafasından İslam alemine Hakaret ettiğim geçmesin. benim şuan bütün dinlerden arkadaşlarım var. Satanist olanı bile var. Ama onlarda hakaret etmiyor.
Sonucta bende bir müslümanım yani.:)

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri