Mektupta Ne Yaziyor???

LîNKîN_PâRk

Kayıtlı Üye
SORU:
Zengin bir adamın oğlu varmış.babası ona okulu birincilikle bitir dile benden ne dilersen demiş.oğlu da okulu birincilikle bitirmiş ve yurtdışında bir tatil istiyorum demiş.babasıda onu fransaya yollamış.orda tanıdığı bir otelci arkadaşının otelinin kral dairesine yerleştirmiş.çocuk çok fazla fransızca bilmiyor tabikii.neyse zaman geçmiş ve çocuk orda bir kızla tanışmış.yemişler içmişler ve bir gece çocuk kıza sormuş "BENİ NE KADAR SEVİYORSUN?".Kız da ona birşey söylememiş ve yatmışlar.sabah kalktığında çocuk yatakta bir mektup bulmuş.kız yok tabiki ortalıkta.ama mektupta ne yazdığını anlayamıyor.çünkü çat pat fransızca biliyor.neyse inmiş lobiye otel sahibini çağırtıp mektubu okutmuş otel sahibi bunu otelden kovmuş.sonra elçiliğe gitmiş elçilik yurtdışı etmiş.memleketine gelmiş babasına okutmuş baba evlatlıktan reddetmiş. polise gitmiş polis nezarete atmış.mahkemeye çıkmış mahkeme İDAM kararı vermiş.en sonunda darağacına gelince çocuğa son dileğin nedir diye sormuşlar çocuk da mektupta ne yazdığını sormuş imam mektubu okumuş ve çocuğa NE YAZDIĞINI BİLMEK İSTEMEZDİN demiş.
MEKTUPTA NE YAZIYOR ARKADAŞLAR???

cevapları bekliyorum.sonra kendim açıklayacağım.

hehehehe türkçesini bulsak fransızcasını da buluruz sen önce türkçöesini yaz fransızcayı boşver:D

bi insanın başına bu kadar kötü şey ancak rüyada gelir bence mektup fln yok adam rüya görüyor yani kabus :D

adam idamlık bile olmuş bu bayan ne kadar ilginç cümleler kullanıyormuş ya.......hiç gelmiyor ki aklıma ne kadar kötü olabilir ya......merak ettim...

İdam Kısmına Gelince İnsanın Aklına Benim İcin Ölürmüsün Sorusu Gelio Ama Bu Nie Yurt Dısına Atılıo Ve Babası Tarafından Reddedilio Onu Anlamadım Karısık Bisey :S

bence kadın bi AIDS hastası olabilir we bunuda mektupta açıklamış olabilir ;)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri