Marul Yaprağında Avokado Salatası

dedektif

Bayan Üye
Marul Yaprağında Avokado Salatası

Malzemeler;

2 adet olgun avokado

10-12 adet kiraz domates

6-7 adet marul yaprağı

Yarım limon suyu

2 çorba kaşığı zeytinyağı

1 çorba kaşığı sirke

1 tatlı kaşığı pul biber

Hazırlanışı;

Avokadolar soyulup küp şeklinde doğranır. Domatesler ikiye bölünür. Malzemeler bir kasede karıştırılıp üzerine; limon suyu, sirke, biber ve zeytinyağı konulup karıştırılır. Hazırlanan salatayı marul yapraklarına doldurup servis yapın.

[MENTION=159613]dedektif[/MENTION] yapılan uyarıları dikkate almadığınız için hesabınız dondurulacaktır

Moderatör tarafında düzenlendi:
---> Marul Yaprağında Avokado Salatası

merhaba arkadaşlar başlığı görünce hemen yazmak istedim çünkü çok sevdiğim bi salatadır. salatayı dahada güzel yapansa zeytinyağıdır :) arkadaşlar çoğumzu bilmeyiz ama zeytinyağı dediğin çok hassas bir yağ ve güneş ışığına da aşırı duyarlı. bu sebepten karanlıkta korunması lazım. ben böyle koyu renkli şişesi falan olan doğal bi ürün ararken Vedat Milör'ün düzenlediği zeytinyağı panelini buldum. aterna diye bi marka var. bu aternanın zeytinyağları birinci olmuş yarışmada. denemek için aldım ve cidden başarılılar. ben erken hasat dediklerinden aldım ilk olarak ama diğerlerinden de deniycem. benim aldığım zeytinyağı da bu

---> Marul Yaprağında Avokado Salatası

selam bora bey ben aylardır bahsetmiş olduğunuz zeytinyağını kullanıyorum. hatta daha öncede bu zeytinyağını kullananlar hakkında bilgi almak için forumda araştırma yapmıştım:) mükemmel bi zeytinyağı ben aylardır kullanıyorum va şiddetle tavsiyede bulunuyorum herkese..

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri