Mali Eşyası Çalinanlar için Terkip

nones

Bayan Üye
Sevgili Dostlarım bu büyü terkipleri denenmiştir. Şimdilik ben Afrika Büyüleriyle UGğraşmaktayım Malesef Bu Tür Büyü Tekniklerini Kullanmıyorum şimdi Tekniğim daha güzel basit ve olumlu Eskiden bu Yazdığım terkipleri kullanıyordum ve Faydasını Gördüm ben,Cinlerni yoksa bu Terkipleri Kullanmayınız SizdenRicamdır Her Ayın ilk haftası sizlerle Bir Terkip paylaşıp Bu LAHUTİ Sitesinde Yayınlayacağım Lütfen terkipleri kötü yollarda kullanmayınız işte söz konusu terkip

الرجال منزل كين مي آه الحديد الجلد أكل ذ ناحوم واوربا اتخاذ غ جنيه هكتار نوران تغذية şi بيهي ناسى غرامة مسكون البلوط هو جين تاو لو و زو ينظر لو ماتي جنيه إذا كنت ما عدا من هكتار مرات على حد سواء زو الكافرين ذ الليل مرة أخرى لقانون ماجستير أو الرجيم
BİSMİLLAHİRRAHMANİRAHİM
Eve men kane meyten fe ahyeynahü ve cealna leha nuran yemşi bihi fin nasi kemen meselühu fiz zulümati leyse bi haricin minha kezalike züyyine lil kafirine ma kanu ya melun

Ayeti kerimeyi gelmesi matlup olan kimsenin ve annesinin ismini şayet çalınmış mal ise cinsini çini veya safran mürekkebiyle badehu bir çiriş üzerine yedi ilmek yap ve ilmeği yaparken Fatiha ve ayeti kerimeyi oku sonrabunları agzı dar bir şişeye koy ve üzerine sirke ilave et ve ağzını kapadıktan sonra karanlık bir yerde sakla bu ameliye çalınmış mal için yapılmış ise büyük bir nedamet ve pişmanlık duyar ve gözüne uyku girmez ve döner ancak gerek kacan gerekse çalınmıs mal geri geldikten sonra kagıdı çirişi şişeden çıkarıp temiz bir kapta yıkayıp ilmekleri çizmek ve sirkeyide basılmayan bir yere dökmek lazımdır sirkeye ve çirişe ve yazılı kagıda 11 defa muavvizetyn okumak faydalıdır. Not:bu tertikibi cinleri olan okuması daha uygundur.

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri