lütfen bakın çok önemli...!!!

zeus

Kayıtlı Üye
merhaba arkadaşlar...kız arkadaşımla bir ay önce ayrıldık ama kavgasız gürültüsüz oldu yani kötü ayrılmadık sebebini sormayın lütfen bende kalsın...şu anki sorun kızcağız akciğer kanserine yakalanmış ve ben çok üzülüyorum...bi yanım diyoki çık karşısına tut elinden bi daha bırakma bi yanımda o istedemen olmaz diyo neyapıcam bilemiyorum...lütfen bi cvp yazın...

çok geçmiş olsun...;)

sevgini hiçbişey için erteleme.. karşındaki insandan ilk adımı bekleme.. eğer sen seviyosan istiyosan.. git söyle...

ôncéLikLé qécmi$ oLsun :(

Béncé Séviosân Gidip Birdhâ BıraKmâ Sénin Dédiqin qiby ! ;)

Ama GERCEKTEN SEVİYOSAN !

çok geçmiş olsun bence git onun yanına ve hala sevdiğini ve onun yanında olmak istediğini söyle onu hiç bırakma

geçmiş olsun sevgi fedakarlıktır onu bu durumda yalnız bırakmamalısın sana hergünden daha çok ihtiyacı vardır tut ellerinden ve bidaha bırakma onu umarım herşey yoluna girer:)))

bncede bıraqmamaLısın eğer qerçqden sevdiysen dabi erteLemenin bi anLamı yoq ;) açıq açıq qonuş... bnce saNa en çoq ihtiyacı oLduuu Zamanda yaNıNda oLmaLısın ;) (qeçmiş oLsuN )

öncelikle geçmiş olsun bence gidip onu hala sevdiğini söyle kıza bişiy olursa sonra çok pişman olursun söylemedim diye:19::19:

istemesede defalarca koysada gıt yanına onu sakın bırakma ALLAH KORUSUN ONA BISEY OLURSA ILERDE YASAYACAKLARINI DUSUN . . . HERKESTEN DAHA COK SEW ONU

Ayrılığın Nedenini Bilseydim Daha Ii Bi Açıklama Yapardım Ama Sende Bende Kalsın Demişsin Tamam
Bence Gerçekten Seviosan Sonra Pişman Olursun çık Karşısına Sor Ona Söle Istio Mu Seni ......
Bilmiom Yani Bunları Diebilirim
Allah Yardımcın Olsun...

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri