LoKuMuM <3 ` нaчaт вana güzεL ♥

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> LoqKumum <3 | Yeni Resimlerim

way way way yenı yenı fotolar eklemıs bıtanesı:Dgıttıkce dahda mı bı guzellesıyosun ne:pyoksa benmı yaslanıyorum::D:D

cok guzelsın abısı allah senı sevdıklerıne bagıslasın:)gercı genelde benım duam kabul gormez ama bu sefer belkı olur:D:D

way way way yenı yenı fotolar eklemıs bıtanesı:Dgıttıkce dahda mı bı guzellesıyosun ne:pyoksa benmı yaslanıyorum::D:D

cok guzelsın abısı allah senı sevdıklerıne bagıslasın:)gercı genelde benım duam kabul gormez ama bu sefer belkı olur:D:D

sen yaşlanıosundur ne güzelleşcem yaa:D:D
tşkr ederim cnm abim:)

yaLnız bişeyi merk ettm nie hep saçını topLuosun büşüm:8:saçLarın süper özeLLikLe rengi.. bnm için bi dene de öLe çekersin mi:D

иαzlı;1547809' Alıntı:
yaLnız bişeyi merk ettm nie hep saçını topLuosun büşüm:8:saçLarın süper özeLLikLe rengi.. bnm için bi dene de öLe çekersin mi:D

neden topluyorum şöyleki bu saçların üstünden dozer geçse bile uçları kıvrılıyo uyus oluyorum ve şöyledki uyus kaptığım için kestirdim ve şöyleki senin için açıp foto çekerim:D:D:D:D

neden topluyorum şöyleki bu saçların üstünden dozer geçse bile uçları kıvrılıyo uyus oluyorum ve şöyledki uyus kaptığım için kestirdim ve şöyleki senin için açıp foto çekerim:D:D:D:D

puhahaaa şöyLe ki dozere ne gerek war bebişim ya bu dünyada düzLeştirici die bişe war dmihahaha şöyLe ki sabırsızLıkLa bekLiyorum yeni resmini:D

tatlışım şöyleki enn mükemmel düzleştiriciyle yapıom yok şöyleki ütülüyorum yok şöyleki bi ara denerm foto çeklmeyi:D:D

güzelmişsin Allah sevdiklerine bağışlasın..
son fotoda süper umarım sonsuza dek sürer dostluğunuz (;

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri