Lise Anılarınız, Mazi'de kaldı diyip geçmeyin.

bu sene son senem gerçekten lise yılları kadar güzel başka bişe yok:)herhalde sınıfça kopya çekerken yakalanışı asla unutamam:(

ben arkadaşlıkları unutamam gerçekten çok samimim dostlar kazanmıştım ama malesef okul bitince onlarda bitti... Keşke o zamana geri dönüş olsada söyliyemediğim bi kaç cümleyi o yeşil gözlü kıza söyleyebilsem :)

lise yıllarımın üstünden yaklaşık 5 sene geçti ama çok güzel günlerdii.aldığım düşük sözlü notları dersten kovulmalar sınıfta uzun eşek oynamalar ve daha bir.ok şeyy..hey gidi günler heyy

hala lisedeym lisenin ilk senesnde ilk 2 ayda arkadaşımla okulu kırmıştık aslında okulu kırmaya okulun bahçesinde karar verdik :Dsonra arkadaların evine gidip biz baya süslendik vede çıktık gesmeye. Gezerken bide ne göriyim geçen seneki türkçe öğretmenim ayrıca kiracımız oluyor kendisi.Bİzi gördü mecbur konşmak zorunda kaldık.Babamı arayacak die çok tırstım.nese kazasız belasız eve geldik arkadaşların evine allahytan kimse yoktu evde ben yine okul kıyafetlerini giyip eve gitmştm dönüş saatinde .ertesi gün okula giderken müdür arkadaşı aramış(kendi num. vermiştik de:D) okula çağırmştı meğer bizim okuldan kaçtığımız gün öğretmenler toplantısı varmış ve hocalar bizi okulun bahçesinde görmüş.toplantıda da bunu söylemiş.müdür benim cebi aradı die çok korktum.nese eve geldik annem balkondan kızgın kızgın bana bakıyo.yüzde yüz müdür evi aramıştır dedim. eve gittiğimde annemin bana ilk cümlesi'kızım nerdesin markete gitcez seni bekliorus nie geç kaldın ' ... ardından bi ohh çekme ama hala onun korkusyla yaşıyorum..

son senemm lisede bitti ya ne mazilerim vardıkıı ya :(:(

sevdiğim için okuldan kaçmakmı okuldan uzaklastırılmakmı

hebsi bi ayrı güzell lise ortamı bir baska ya en iyi arkdslarımı dostlarımı burda kazandım lisede zaman su gibi geçiyor kıymet bilmiyoruzz

konu için teşşkürler ozkan +rep

---> Lise Anılarınız, Mazi'de kaldı diyip geçmeyin.

sevgilimin beni başka biriyle basmasıyla

dersi kaynattıgım zamanları

sınıftan atıldıgım zamanları unutmam...

arkadaşlar lise yıllarının tadını çıkın değerini bilin ben o kadar diyorum amaan lise bi an önce bitsede kurtulup gitsek diyenleri çok gördüm hepsi sonunda bin pişman oldular

Lisé günLéRi unutuLuRmu ßéé déRsté yoK yazıLmadaN dısaRı cıKmak iciN sopa yédigim günLéRi éN coKta héRzamanqi qißi okuLa geLdiqim qißi ßos sıNıfıma gecip siqaRa icip sabahTan aKsama kadaR odRa otuRduqumuu..!

Jöle yüzünden müdürden yediqim dayakları unutamam.

lisede her günüm ayrı güsel nasıl unutablrm kie. . .(=

çok anım var xD
genelde disipline gider ve yırtardım onları unutmam xD

Bi ara okuldan kaçtık diye 5 kız disipline gitmistik neyseki kredimiz vardı müdürün gözünde :p bu sene nasıl olacak bakalım

takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri