Lili. <3| Çalışmalarım.

---> Kαpris | Pнσтσѕнσρ Cαlısмαlαгıм.

Sınavlardan pek bakamadım foruma 1.5-2 gün kadar o yüzden beklettim özür dilerim. :Ü
heh sonunda beklıyorum sabırsızlıkla

Tatlım bir tane yapabildim, min ho nun avatara uygun gifini pek bulamadım. Beğenmezsen sorun değil. :) Dizilerini izledim bu arada.. Boys Over Flowersin o ayrılık sahnelerinde acayip ağladım. Bir dizi çekiyorsunuz ikinci sezonunuda çekin be.. Keşke Ji Ho ile olabilseydi Ji Ho'ya da çok ağladım.
icon9.gif

47712805.gif

şekerrrcimm hepsii çok güzel olmuşş :)

Sağol canısıı.
icon11.gif

Bende Gif İstiyorum yaaaa :(

Pekii.
shy2.gif

Evet. :)

Bana birseyler isterim .. :) veyahutta gonlunden ne olursa ... Avatar , gif , blog vs..

Tatlım bir tane yapabildim min ho nun avatara uygun gifini pek bulamadım. Beğenmezsen sorun değil. :) Dizilerini izledim bu arada.. Boys Over Flowersin o ayrılık sahnelerinde acayip ağladım. Bir dizi çekiyorsunuz ikinci sezonunuda çekin be.. Keşke Ji Ho ile olabilseydi Ji Ho'ya da çok ağladım.

47712805.gif

Teşekkür ederimm tatlım ellerine sağlık çok beğendim..Dizisini izlemende çok hoşuma gitti :)

bi ara istemiştim ama unutuldum sanırım :67:

Unutmadımmm sona bıraktım daha güzelini yapmak için sonra karne derdi çıkınca aksadıı. :( 20 Tane falan yapıcam telafi edebilmek için özür dilerim. :( :( Yanlış düşünmeni istemem :(

Unutmadımmm sona bıraktım daha güzelini yapmak için sonra karne derdi çıkınca aksadıı. :( 20 Tane falan yapıcam telafi edebilmek için özür dilerim. :( :( Yanlış düşünmeni istemem :(

asma o guzel suratını :pp
yerım sniii
sen bna daha guzelinı yap ben beklerım :I :I
hem yanlıs dusunmem ben yavrum ya :50:

Photoshopum b o z u l d u :| Sildim yükledim o da açılmıyor, hata veriyor. :( :(

Hepsi waLL~é'nin.
Photoshopu pcye format atıldıgında bırakmıstım bugün tekrar indirdim. :2:
@waLL~é

9ba2664894e8e05effcc55d6d1ac5c70.gif

amannt.jpg
aman.gif
tmam2.jpg

amanin2copy.jpg
gizemq.jpg
tmam1.jpg

9ba2664894e8e05effcc55d6d1ac5c70.gif

Son düzenleme:

tammammmm :D
beklemedeyim o zman :D

kişiye özelde isterimm ama :D
repimiiide verimm :D

Günün anlam ve önemini benim icin belirten resim.
@Gözde' [MENTION=25600]'birgül[/MENTION] [MENTION=120709]'-DamLa[/MENTION] [MENTION=95282]DeriN ~[/MENTION]

adasdl.gif

Kafama sıkar giderim yazacağdımda kro gözükmek istemedim. Ates et ve unut yazdım aynı sey kafama sıkar giderim. :M
Yorumlar icin tesekkür ederim [MENTION=25600]'birgül[/MENTION] 'üm ve [MENTION=153980]Gözde'[/MENTION] uğrasıyorum iste yoksa insan düşünüp kendini üzmemesi gereken seyleri düsünüyor aga. :p

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri