Leasing Avantajları

Salvo

Kayıtlı Üye
Tüm dünyada yatırımların orta vadeli finansmanında yaygın olarak kullanılan leasing özellikle enflasyonist ekonomilerde kuruluşların her geçen gün artan işletme sermayesi ihtiyaçları karşısında yatırımlarının finansmanı için alternatif finansman yöntemlerine karşı büyük avantajlar sağlar .

Orta ve Uzun vadeli finansman imkanı; Leasing ile Türkiye'de az olan orta ve uzun vadeli finasman imkanı ile
TL'da 48 aya,dövizde ise 60 aya varan vadelerde kaynak yaratma şansınız bulunmaktadır.

KDV avantajı; Normalde % 18 olan KDV oranı, Leasing'de leasing yoluyla kiraladığınız yatırım mallarında % 1'e, ticari araç alımlarında % 8'e düşmektedir.

Esnek Kira Ödeme Planı; Fon akışınıza uygun esnek Kira ödemeleri ile nakit akışınızı ve yatırımınızı planlayabilirsiniz.

Özkaynak verimliliği; Özkaynaklarınızı ve bankalardaki kredi limitlerinizi daraltmadan yatırımlarınızın kendi kendini finanse etmesini sağlarsınız. Böylece özkaynağınızı işletmedeki diğer alanlara yönlendirebilrisiniz.

Teşviklerinizi kullanma imkanı; Leasing şirketine teşvik belgenizi devredebilir ve dolayısı ile teşviğinizi kullanabilirsiniz.

%100 finansman; tüm masrafları ile birlikte yatırımınızı anahtar teslim finanse etmiş olursunuz.

Sembolik bedel ile devir; Kiraladığınız malı, dönem sonunda sembolik bir bedelle satın alabilirsiniz.

Amortisman olanağı; leasing ile yapılan tüm sabit kıymet yatrımlarında amortisman ayırma ve yeniden değerleme yapma imkanınız bulunmaktadır.

Enflasyona karşı güven ortamı; Leasing ile Kiralama süresi ve kira ödemelerinin değişmezliğinin yarattığı güven ortamı yakalar enflasyona karşı bir önlem almış olursunuz.
 
takipçi satın al
Uwell Elektronik Sigara
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
Geri
Üst