Kurucu Semih - ASKER!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
---> Kurucu Semih - ASKER!!

Valla 165 gün varda gel bana sor bahriyeli rahat derler alakası yok bir kere kara göremiyorsun ucan kuş görünce seviniyorsun limanı beklemek zorundasın liman attıkmıda cok atıyoruz dediğim gibi 10 ülke ve 20 yurt içi şehir dolastık ama liman olursa mesela yarın suriyeye karakola gidiyoruz kimbilir türkiyeye ne zaman geliriz :)

Valla 165 gün varda gel bana sor bahriyeli rahat derler alakası yok bir kere kara göremiyorsun ucan kuş görünce seviniyorsun limanı beklemek zorundasın liman attıkmıda cok atıyoruz dediğim gibi 10 ülke ve 20 yurt içi şehir dolastık ama liman olursa mesela yarın suriyeye karakola gidiyoruz kimbilir türkiyeye ne zaman geliriz :)
Bahriyeli olmak için şart var mı ?
Çok cazip geldi bu bahriyeli askerlik yapmakta.xD

Yok da aman kardesim olma derim bende derdim olayım diye keşke doğuda yapsaydım dediğim oluyor gece 1 de yatıyoruz 4.30 kalkış evet ülke ülke gezıyorsun farklı şehirlere gidiyorsun orası güzel ama sen hiç 1 derecede donmak üzere olan denize atladınmı gecenin 3ünde yarım yamalak tüple arnavutlukdaki çarpısan gemideki murettebatı kurtarmak için :)
yada hergun yangın elbisesi giyip eğitim ve su altı eğitimi aldınmı, evet doğuda zor ama orda bir değerin var denizde bir hiçten ibaretsin...

Sualtı eğitimi dışında sıkıntı yok.
Yüzmede bilmiyoruz zaten ilk eğitimde hiçlik maddesini yerine getiririz.:Ç

İyi o zaman ins olursun ve savas fırkateynıne düşersinde görürüm isyanlarını :D
merak etme bende yüzme bilmiyordum korkuyla öğrendık :D

Biter Diyemeyenler Düşünsün.

Biter Diyorsam BİTER ;)

Facede vAr bugra

:D saniye bile sayıyo garibim =) bnm sözlümle aynı kalmış allah yar ve yardımcınız oLsun =)

Baktım şimdi varmış

Bir insana askerlik anca bu kadar yakışır haha çok beğendim xD

365 gün)
bir yıla düşmüş ayLara düşünce daha bi koLay gecer

hayırlı teskereler, saymakla bitmez bu iş unut gitsin, zaman su gibi akıp geçer ..

ALLAH HayırLısı iLe GeLmeni Nasip Etsin Bende Şubatta %90 Gidiyorum Beni Tanırmısın BiLmiyorum.Ben Metin bi ara msnde Konuşmuştuk hatırLamazsan da Canın SaoLsun ALLAH yardımcın oLsun HayırLı TeskereLer.. :)

[QUOTE='hayaL
365 gün)
bir yıla düşmüş ayLara düşünce daha bi koLay gecer[/QUOTE]

Teşekkürler :)

Webmaster' Alıntı:
hayırlı teskereler, saymakla bitmez bu iş unut gitsin, zaman su gibi akıp geçer ..

Öyle Oluyor Zaten.

dawn0 bLoOdy ' Alıntı:
artık şafağı şöyle sayıyorum ;
460 sayfalık bi kitap aldım...
hergün bir sayfa okuyorum hem şafak atıyo hem bilgim hehehe:D:D:Dhahaha

xD afferim.

ALLAH HayırLısı iLe GeLmeni Nasip Etsin Bende Şubatta %90 Gidiyorum Beni Tanırmısın BiLmiyorum.Ben Metin bi ara msnde Konuşmuştuk hatırLamazsan da Canın SaoLsun ALLAH yardımcın oLsun HayırLı TeskereLer.. :)

allah razı olsun sagolasın.

hayırlı teskereler

Sagolasın.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri