Kürdistan, bayrak, toprak hayali ile yananlar

---> Kürdistan, bayrak, toprak hayali ile yananlar

Sabrımız gittikçe taşıyor artık 2-2 derken şehit sayımız 300 400 oldu bu sene içinde...Yeter artık bu pkk ve pkk yandaşlarının kökünü kurutma zamanı geldi de geçiyorrr

birakin bu isleri,
agzimi bozurmayin benim...

ozgurluk diye diye,
adabin sinirlarini zorladilar

peki,
zaten akhisar maclarinda gorusurz gibi geliyor bana :D

Ne mutlu Türk'üm diyene sözünü desteklediğim söylenemez. Fakat bu türden insanları Kâinatın fazlalıkları olarak görüyorum. Köpek sürüsünün dahi gözümde daha çok değeri vardır. Kanlarında mutlak bir bozukluğa uğramışlık seziyorum. O'nlara Türklüğü dikta edemeyiz, buna hakkımızda yok. Fakat buyrumuz altında yaşatabiliriz. eğer buyruğumuz altında yaşıyor ve buna isyan ediyorlarsa katledilmeyi hakediyorlar demektir. Belkide Türkiye'yi temizlemek gerekiyordur. Soykırımda yapılabilir bu konuda desteklerim. Pkk ve sempatizanlarını katletmek benim için büyük bir şeref olacaktır. Bununla beraber Bu söz konusu halkın tamamının Sempatizan olduğunu düşünmüyor fakat yinede her birinden endişe duyuyorum. Sistemde Sempatizanlığın bitirilmemesi yönünde bir eğilim seziyorum. eğer engelliyemiyorsak Türkiye'de ya yalnızca Türk'ler yaşamalı, başkaları yaşıyorsada kafalarını her uzattıklarında isyan muradında, ezilmeli.[/B]

Türk milletinin bölünmez yapısı var bu onlar için sadece hayal bende onlardan nefret ederim ama bu olayı ortaya çıkarın bi kaç insan yüzünden tüm kürtleri aynı kefeye koymak da bi zeka geriliğidir bir iki kendini bilmezin yaptığı suç yüzünden o kadar insanı kınamakta ayrı bi suçtur .

Ne mutlu Türk'üm diyene sözünü desteklediğim söylenemez. Fakat bu türden insanları Kâinatın fazlalıkları olarak görüyorum. Köpek sürüsünün dahi gözümde daha çok değeri vardır. Kanlarında mutlak bir bozukluğa uğramışlık seziyorum. O'nlara Türklüğü dikta edemeyiz, buna hakkımızda yok. Fakat buyrumuz altında yaşatabiliriz. eğer buyruğumuz altında yaşıyor ve buna isyan ediyorlarsa katledilmeyi hakediyorlar demektir. Belkide Türkiye'yi temizlemek gerekiyordur. Soykırımda yapılabilir bu konuda desteklerim. Pkk ve sempatizanlarını katletmek benim için büyük bir şeref olacaktır. Bununla beraber Bu söz konusu halkın tamamının Sempatizan olduğunu düşünmüyor fakat yinede her birinden endişe duyuyorum. Sistemde Sempatizanlığın bitirilmemesi yönünde bir eğilim seziyorum. eğer engelliyemiyorsak Türkiye'de ya yalnızca Türk'ler yaşamalı, başkaları yaşıyorsada kafalarını her uzattıklarında isyan muradında, ezilmeli.

Allahına kurban olurum senin gardaşım.

Şimdi buraya o hayal ile yanıp tutuşanlar için bir resim koyardım ama. Olmaz

son günlerde yaşanan olay artık bana da sitemleri sözler söyledi..şimdi belki bunu sen mi söylüyorsun diyeceksiniz..ama inanın yaşanan olaylar Allah sizi kahretsin dedirtiyor..bedua etmem fakat kadir gacesinde saldırı dinsizler vicdansızlar bu kuracagınız devlet dedirtiyor..
selametle kalınız..

Ne mutlu Türk'üm diyene sözünü desteklediğim söylenemez. Fakat bu türden insanları Kâinatın fazlalıkları olarak görüyorum. Köpek sürüsünün dahi gözümde daha çok değeri vardır. Kanlarında mutlak bir bozukluğa uğramışlık seziyorum. O'nlara Türklüğü dikta edemeyiz, buna hakkımızda yok. Fakat buyrumuz altında yaşatabiliriz. eğer buyruğumuz altında yaşıyor ve buna isyan ediyorlarsa katledilmeyi hakediyorlar demektir. Belkide Türkiye'yi temizlemek gerekiyordur. Soykırımda yapılabilir bu konuda desteklerim. Pkk ve sempatizanlarını katletmek benim için büyük bir şeref olacaktır. Bununla beraber Bu söz konusu halkın tamamının Sempatizan olduğunu düşünmüyor fakat yinede her birinden endişe duyuyorum. Sistemde Sempatizanlığın bitirilmemesi yönünde bir eğilim seziyorum. eğer engelliyemiyorsak Türkiye'de ya yalnızca Türk'ler yaşamalı, başkaları yaşıyorsada kafalarını her uzattıklarında isyan muradında, ezilmeli.[/B]

belkide hepiniz iyi derece okumuş insanlarsınızdır fakat daha türklüğün ne olduğunu bile bilmeden yorum yapıyosunuz gerçekten bu tür şeyleri okudukça üzülüyorum,yazdıklarımı okuyunca belkide atatürkün neden NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE dediğini anlarsınız,türk bir millete verilmiş genel bir isimdir,taa ezelden beri tarih sahnesinde hep türkler varolmuş ve bütün çağlarda farklı devlet isimleriyle dünyaya hükmetmişlerdir,mesala çerkezler(kafkas türküdür)tatarlar(tatar türküdür)azeriler (azerbaycan türküdür)kırgızlar(kırgız türküdür)kırım türkü,balkan türkü,uygur türkü,bunlar hep aynı aynı kapıya çıkar arkadaşlar,türkler orta asyadan göç ederken(BÜYÜK GÖÇ) tam 24 kola ayrılmışlardır,24 ayrı kola ayrılmış türklerin sadece bi kolu olan kayı boyu anadoluya gelmiş söğüt ve domaniç bölgesine yerleşerek anadoluyu yurt edinmişlerdir,ve osmanlı devleti gibi büyük bir devlet kurmuşlardır,,kalan 23 türk kolu ise dünyanın çeşitli yerlerine yerleşerek oraları yurt edinmişler ve başka isimlerde başka devletler kurmuşlardır,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE sözünü desteklemiyorum,içime sindiremiyorum,kaldıramıyorum diyenler varsa,bilinki ya kanında bi bozukluk vardır,yada tarih derslerine çalışmamıştır,KÜRTler ise ayrı bi konudur türklükle uzaktan yakından hiç bir kan bağı yoktur,fakat özellikle son yüzyılda türkiyenin kurtuluşuna ve kuruluşuna büyük katkıları vardır,o yüzden bizim kardeşlerimiz olmuşlardır ve hep öylede kalacaklardır,Arkadaşlık silkelenin ve kendinize gelin,katliam gibi,soykırım gibi cümleler çok yanlış,gün birlik günüdür kardeşlik mesajları verme günüdür,tarihte hainler hep olmuştur ve olacaktırda ama siz tutupta bütün kürt halkını hain ilan edemezsiniz,bir kürdün ben kürdüm demesi kadar doğal bişey yoktur,siz tutupta kürt kimliğini yok sayamazsınız,bu pkknında elinde en büyük kozdur sırf bunu kullanarak binlerce genç insanı insanı dağa çıkartıyor,,geçmişte bu tür hatalar olmuştur ama şimdi teker düzeltiliyor tekrar aynı hataya düşmeyelim,,siz merak etmeyin bu ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez,iş o raddeye geldiği zaman gereken neyse onu zaten yaparız,,türkiye cumhuriyeti kıyamete kadar yaşayacaktır alahın izniyle

belkide hepiniz iyi derece okumuş insanlarsınızdır fakat daha türklüğün ne olduğunu bile bilmeden yorum yapıyosunuz gerçekten bu tür şeyleri okudukça bir türk olarak üzülüyorum,yazdıklarımı okuyunca belkide atatürkün neden NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE dediğini anlarsınız,türk bir millete verilmiş genel bir isimdir,taa ezelden beri tarih sahnesinde hep türkler varolmuş ve bütün çağlarda farklı devlet isimleriyle dünyaya hükmetmişlerdir,mesala çerkezler(kafkas türküdür)tatarlar(tatar türküdür)azeriler (azerbaycan türküdür)kırgızlar(kırgız türküdür)kırım türkü,balkan türkü,uygur türkü,bunlar hep aynı aynı kapıya çıkar arkadaşlar,türkler orta asyadan göç ederken(BÜYÜK GÖÇ) tam 24 kola ayrılmışlardır,24 ayrı kola ayrılmış türklerin sadece bi kolu olan kayı boyu anadoluya gelmiş söğüt ve domaniç bölgesine yerleşerek anadoluyu yurt edinmişlerdir,ve osmanlı devleti gibi büyük bir devlet kurmuşlardır,,kalan 23 türk kolu ise dünyanın çeşitli yerlerine yerleşerek oraları yurt edinmişler ve başka isimlerde başka devletler kurmuşlardır,NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE sözünü desteklemiyorum,içime sindiremiyorum,kaldıramıyorum diyenler varsa,bilinki ya kanında bi bozukluk vardır,yada tarih derslerine çalışmamıştır,fakat bi insanda çıkıpta ben kürdüm derse onuda vatan haini ilan edemezsiniz,bu ülkede binlerce bu ülkeyi bölmek isteyen kürt varsa yüzbinlercede bu ülke için canını feda edecek kürt vardır emin olun,,KÜRTler ayrı bi konudur türklerle hiç bir kan bağı yoktur,fakat özellikle son yüzyılda türkiyenin kurtuluşuna ve kuruluşuna büyük katkıları vardır,o yüzden bizim kardeşlerimiz olmuşlardır ve hep öylede kalacaklardır,Arkadaşlar silkelenin ve kendinize gelin,katliam gibi,soykırım gibi cümleler çok yanlış,gün birlik günüdür kardeşlik günüdür,hepimiz kardeşiz tarihte hainler hep olmuştur ve olacaktırda ama siz tutupta bütün kürt halkını hain ilan edemezsiniz,bir kürdün ben kürdüm demesi kadar doğal bişey yoktur,siz tutupta kürt kimliğini yok sayamazsınız,bu pkknında elinde en büyük kozdur sırf bunu kullanarak binlerce genç insanı insanı dağa çıkartıyor,,geçmişte bu tür hatalar olmuştur ama şimdi teker düzeltiliyor tekrar aynı hataya düşmeyelim,,siz merak etmeyin bu ülkeyi bölmeye kimsenin gücü yetmez,bölmek isteyenler er yada geç cezasını misliyle bulacaktır,iş o raddeye geldiği zaman türk milleti olarak gereken neyse onu zaten yaparız,,türkiye cumhuriyeti kıyamete kadar yaşayacaktır alahın izniyle

Son düzenleme:

Kendi çapLarında takıLıyoLar Ancak bıdıbıdı yaparLar Zaten.

...gecmis tarihte bazi milletler ve irklar vardir,devletler kurmuslardir,zamanla devletleri ya isgal edilmis yada baska devlete baglanmislardir,zamanla bu milletler isyan etmis bagimsizliklarini kazanmislardir, ama konuda ki kurt halkinin hic bir zaman devletleri olmamistir,irk olarak da tarihe hic bir sey vermemislerdir,simdiyse bir kac dusmanimiz komsu devletlerin destekleriyle turkiyeyi bolmeye calisiyorlar,bolemezler bolemeyecekler ama yaptiklari olaylarla ekonomimize ve halkimiza zararlar verdiriyorlar.
..ne yapsalar asla muvaffak olamayacak sivil halka ve askerimize hain pusular kurup sehit eden adiler bir gun turk askerinin tozlu camurlu postallari altinda ezilerek can vereceklerdir..

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri