Kücükken nelere inanirdik

TuTSaK

Bayan Üye
KücüKKen herkezin gercek oldugunu sandiqi biseLer vardir..
iLk ben kendimkini anlatiyim. isterseniz sizde kendinizinkini yazin...
Ben kücüKen ne zaman di$im dü$se annem kizim qit onu bahceye qöm dis aqaci cikacak derDii :D
E bende tabim anne yaLan sölemez diyerekten.. qider gömerdim üstüne bide her dakka basi gider suLardim di$ aqacim cabuk ciksin diye :D:D:D
:51: Cocukluk iste :D
:73:

ben kolay kolay bişeye inanmazdım çünkü çok kurnazmışım yani hep kolay yola kaçarmışım şimdide öyleyimdir aklımı kullanırım :)

yaramazlık yapınca iğne polis amcalar seni alır ,canavar gelir yer seni yemeğini yemezsen arkandan ağlar

beni hep çingenlerden aldıklarını sölerlerdi .. ne akla hizmet ederek sölüolarsa =)

zeytinin çekirdeğini yutarsam midemde zeytin agacı çıkacağını sölerlerdi ,

abim ve ablam yadikleri küçük meyveleri benimkiyle değiştirmek için aa baqq özlem ne sevimli derlerdii değişirdim bende =)

Benide Cok Kandirirlardi Doktora Gotururuz Igne Yaptirirm Falan Diye Bisi Istediklerinde Yapmazdim Doktor Diyince Korkudan Hemen Yapiyodum :)

:11: ben küçükken asansöre bindiğimizde biz asansörün içinde duruos kapılar yukarı veya aşağı inio sanardım sanki kapılar hareket edio biz duruos gibi

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri