Kral-23

By SerhaT

Kayıtlı Üye
By SerhaT

Merhaba arakadaşlar.Kısa kendimden bahsedeceğim.

Adım Serhat.17 yaşındayım.Elazığ'da oturuyorum.(Düz)Lise 3. sınıfa gidiyorum.Genellikle internette forum sitelerime takılıyorum.Aslında bundan 5-6 ay önce sadece bir siteye takılıyordum.Ama sonra daha çok sitede online olmaya başladım.Bir süre sonra forum siteleriyle aşırı ilgilenmeye başladım.Bedava siteler açmaya başladım.Baktım olmuyor üye çekmiyor ücretli bir forum sitesi açtım.Bir süre onla ilgilendim ama derslerim yüzünden siteyi kapatmak zorunda kaldım.Çünkü siteyle ilgilenen yoktu.Sitemi kapattıktan internette sadece forum sitelerine takılmaya başladım.Şuan sadece iki forum sitesinde vakit geçiriyorum.Biri bu site biride oyun ile alakalı bir site.Şuan bir sitede yöneticiyim.Oyun oynamayı seviyorum.En sevdiğim oyun Counter Strike...Oyun ve animasyon yapmmak için çabaladım ama başaramadım.Bu yüzden müzikle uğraşmaya başladım.Programlarla beat yaptım.Müziklere remix yaptım.Kulağıma hoş gelen tüm müzikleri dinlerim.Ama genelde arabesk ve arabesk rap dinlerim.Galatasaray'ı tutuyorum ama öyle fazla fanatik değilim.Elhamdulillah müslümanım.

Arkadaşlar benden bu kadar aklıma geleni yazdım.​

Son düzenleme:
---> Kral-23

ben tahmin etmiştim....sen yaşını ilettigin zaman anladım...Elazıg güzel bir şehirdir...selametle...

---> Kral-23

Seni tanımak güzeLdi.

Ama akLıma bişeyh takıLdı. xD

-DF Şuben Bursa görünüo ?

bursaLı mısın :) ?

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri