kovuLan SekReTer...:D

Kovulan Sekreter

Bir adam arkadaşına sekreterini neden işten kovduğunu anlatıyormuş. "İki hafta önce" demiş ve devam
etmiş; "45. yaş günümdü ve o sabah kendimi iyi hissetmiyordum. Kahvaltı masasına oturduğumda karımın
doğum günümü kutlayacağını ve büyük bir olasılıkla bir hediye vereceğini tahmin ediyordum. Bırak
doğum günümü kutlamayı bir "Günaydın" bile demedi. Kendi kendime karım unuttu herhalde ama
çocuklarım hatırlar diye düşündüm. Çocuklar kahvaltıya geldi ve tek kelime etmediler. İşe giderken
moralim çok bozuktu ve üzgündüm. Ofisime girdiğimde, Janet Günaydın Patron doğum gününüz kutlu
olsun" dedi ve kendimi daha iyi hissettim birisi hatırlamıştı. Öğlene kadar çalıştım. Yemek zamanı
Janet kapıya vurdu ve "Dışarıda hava çok güzel ve bugün sizin doğum gününüz, haydi yemeğe çıkalım,
sadece siz ve ben". "Bütün gün duyduğum en güzel şey bu. Haydi gidelim" dedim. Yemeğe çıktık.
Normalde gittiğimiz bir yere gitmedik, şehir dışında özel bir lokantaya gittik. İki martini içtik ve
yemekten sonsuz zevk aldık. İs yerine dönerken, "Hava çok güzel, ofise dönmemiz gerekmiyor değil mi?
diye sordu."Hayır, sanırım gerekmiyor". "Benim evime gidelim ve size bir martini daha ikram edeyim"
dedi. Evine gittik. Başka bir martininin daha tadını çıkardık ve bir sigara içtik, ve Janet dedi ki
"Patron, izninizle, yatak odasına geçip üzerime daha rahat bir şeyler giyeyim" dedi ve ona
memnuniyetle izin verdim. Yatak odasına gitti ve altı dakika sonra yatak odasından çıktığında elinde
kocaman bir pasta taşıyordu, arkasından karım ve çocuklarım geliyordu. Hepsi "İyi ki
doğdun......şarkısını söylüyorlardı ......... ........... "Ve ben orada üzerimde sadece çoraplarımla
oturuyordum. " :174:

hahaha

---> kovuLan SekReTer...:D

hehe
asLa yapmam diYenden bidee Seviorm die peŞinden koŞana iNanmıcaksın Zaten.. neySee sohBete dönmeSinn uyarı yemeyeLmm hahaha

---> kovuLan SekReTer...:D

e doğal marrtini içmiş evine gitmiş kadın üstüme rahat bişey alayım demiş e adam da haklı o zman bende soyunayım demiş:D

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
Geri