kotumser adam..

TheTahribat

Kayıtlı Üye
yasli bir adam otobus kuyrugunda beklerken arkasinda, sirada bekleyen genc bir adam sorar; "Aferdersiniz, atesiniz var mi?" yasli adam biraz sinirli bir tavir sergileyerek cevap verir "Hayir yok." genc adam kendi kendine bos ver sinirlenme takmaya degmez der ve bir baskasindan ates alir.bir kac dakika sonra onundeki yasli adamin da sigara yaktigini gorur ve sorar: "Beyefendi, madem kibritiniz vardi neden yok dediniz?"
adam enteresan bir cevap verir:
"Bak simdi delikanli, sana ates verseydim buyuk bir ihtimalle konusmaya baslayacaktik. konusmaya baslasaydik, otobuste yanyana oturacaktik.yan yana otursaydik daha cok konuscaktik. iyi bir adam gibi gorunuyorsun seninle konusmaya baslamayi gercekten isterdim. sonra senden benimle ayni durakta inmeni ister ve seni bizim eve yemege davet ederdim.evime yemege gelseydi, buyuk bir ihtimalle kizimla tanisirdi. Kizimla tanissaydin kim bilir belki hadiseler birbirini izler ve sonunda evlenirdiniz. Ve ben kizimin cebinde bir cakmak alacak kadar parasi olmayan biriyle evlenmesini istemiyorum."

bayigram takipçi satın al instagram beğeni satın al instagram takipçi satın al tiktok takipçi satın al Buy Followers
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri