KoJiRo Çalışmalar

---> Kendi Yapımım İmzalar

GnZdJ7.gif

BXOqQ9.gif

[MENTION=165530]GOTCHA[/MENTION] umarım beğenirsin kardeşim böyle yaptım

aqgoBB.gif

glbkLb.gif

Rica ederiim, güzel olmuş. :)

Tşk Ederim Yardımın için kusura bakma ismini bilmediğim için ne tür hitap ediceğimi bilemiyorum

Emegine Saglik ...Güzeller

Tşk ederim Sağolun

Şimdi şöyle bişey var profil fotoları derken üye resimlerindekimi onlarsa alamıyorum onları haberin olsun kopyalama falan yok yapıcaktım olmayınca olmadı eğer üye resimlerindekileri diyorsan

oQdBdo.gif

glPmbL.gif

MY1qRa.gif

[MENTION=164193]Derin42[/MENTION] Zeynep bana çok yardımın dokundu tşkler bende bunları sana yaptım inş beğenirsin elimden bunlar geldi yardımların için çok tşk ederim

ayy yeni gordum cook mutlu oldum tesekkur ederim begendimm kullanirim
+rep (yureginin guzelligi icin cansin :) )

[MENTION=106284]KoJiRo[/MENTION] yalniz kaydettim ama yazdigin Derin42 hareketlisi bende gorunmuyor indirdigimde malesef olsun oylede kullanirim

Tşk Ederim Ne Demek Rica Ederim

Ben indirdim tek tek hepsini gifli olarak çıkıyordu .

[MENTION=161689]Sim[/MENTION] yardimci olabilir misin neden indirdigimizde hareketli yazim cikmiyor normalde cikiyorduda senin yaptigin avatarlar normal gorunuyor Kadirinki neden olmuyor?

@Sim yardimci olabilir misin neden indirdigimizde hareketli yazim cikmiyor normalde cikiyorduda senin yaptigin avatarlar normal gorunuyor Kadirinki neden olmuyor?

Bi dakka sen avatar olarak yaptınmı yoksa pcde gözükmüyormu avatar boyutları biraz büyük @Sim söyleyince 170x250 diye sonradan düzenleme yapıp öyle yapıyorum :( burdakiler büyük biraz @Sim söylemişti en başta avatar olarak koyarsan gifli çıkmaz diye forumda boyutlarını 170x250 yap diye demişti onlar büyük biraz bu yüzden avatar olarak koyarsan çıkmayabilir :( tüh bee bi çuval inciri berbat ettim iyimi :(

Son düzenleme:

Bi dakka sen avatar olarak yaptınmı yoksa pcde gözükmüyormu avatar boyutları biraz büyük @Sim söyleyince 175x250 diye sonradan düzenleme yapıp öyle yapıyorum :( burdakiler büyük biraz [MENTION=161689]Sim[/MENTION] söylemişti en başta avatar olarak koyarsan gifli çıkmaz diye forumda boyutlarını 175x250 yap diye demişti onlar büyük biraz bu yüzden avatar olarak koyarsan çıkmayabilir :( tüh bee bi çuval inciri berbat ettim iyimi :(

him olsun ne olacak bende oyle kullanirim dusunmen yeterli :) ama kullanirim silmem hic ben boyle seylere cok deger veririm ..

him olsun ne olacak bende oyle kullanirim dusunmen yeterli :) ama kullanirim silmem hic ben boyle seylere cok deger veririm ..

[MENTION=164193]Derin42[/MENTION] Zeynep Tamamdır Bak bu olucak inş :) 170x250 imiş pardon şimdi ayarladım umarım beğenirsin

JLW6A5.gif

@Sim yardimci olabilir misin neden indirdigimizde hareketli yazim cikmiyor normalde cikiyorduda senin yaptigin avatarlar normal gorunuyor Kadirinki neden olmuyor?

Boyuttan kaynaklanır canım, telefondan değil de pc'den yükle bi de, senin avatarların nedense miniminnacık çıkıyor. :)

Tşk Ederim Yardımın için kusura bakma ismini bilmediğim için ne tür hitap ediceğimi bilemiyorum

Derin42 adaşım olur.
Sim de diyebilirsin, fark etmez. :Ü

Bi dakka sen avatar olarak yaptınmı yoksa pcde gözükmüyormu avatar boyutları biraz büyük @Sim söyleyince 170x250 diye sonradan düzenleme yapıp öyle yapıyorum :( burdakiler büyük biraz @Sim söylemişti en başta avatar olarak koyarsan gifli çıkmaz diye forumda boyutlarını 170x250 yap diye demişti onlar büyük biraz bu yüzden avatar olarak koyarsan çıkmayabilir :( tüh bee bi çuval inciri berbat ettim iyimi :(

Hallettiniz galiba. :)

Boyuttan kaynaklanır canım, telefondan değil de pc'den yükle bi de, senin avatarların nedense miniminnacık çıkıyor. :)

Derin42 adaşım olur.

Derin42 adaşım olur.

kr0aZJ.gif

@Nymphadora eda bana çok yardımcı oldun tşk :R bende elimden geldiğince bunu yaptım umarım beğenirsin bu arada bu konumu kendi çalışmalarım olan bölüme koyabilirmisin dicektim :)

0VrabY.gif

@Fatih 34 abim buda senin için inş beğenirsin

DXGrk3.gif

@yesil83 canan ablacım buda senin için sen beni kardeşin gibi gördün her zaman tşk ederim buda kardeşinden ufak bir hediye inş beğenirsin :)

JLWM7n.gif

Son düzenleme:

Derin42 adaşım olur.

Tşkler Hallettik [MENTION=161689]Sim[/MENTION] Genede Çok Sağol Sen Olmasan Aklıma Bile Gelmezdi Boyutları

Son düzenleme:
takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri