Koca Arayan Rus Kadınlar

NewCS

Kayıtlı Üye
Rusya'da on binlerce evlilik üzerine arkadaşlık sitesi bulunuyor.

Bunların dışında internetin yaygınlaşmasıyla birlikte çok sayıdaki Rus kadını
, dünya genelindeki evlilik ve arkadaşlık sitelerine üyeler.

Önemli bir kısmı Rusya'nın taşrasında yaşayan bu kadınların tek amacı maddi durumu iyi bir yabancıyla evlenip gelişmiş ülkelerden birisine kapağı atmak.Orta yaştaki Rus kadınları bile koca bulabilmek umuduyla günlerinin önemli bir kısmını bilgisayar başında kendisine gelecek teklifleri beklemekle geçiriyor.

Bu kadınlar o kadar pervasız durumdalar ki
, kendilerini anlattıkları profillerine çıplak resimlerini bile koymaktan çekinmiyor.Yaşları 50'ye dayanan Rus kadınları bile en erotik pozlarını bu sitelere yolluyor.

Yaşlı kadınların dışında Rus genç kızları da daha çok mankenlik ve hosteslik için birilerinin dikkatini çekmeye çalışıyor.

Bugün uluslararası ajansların tamamı bu düşüncedeki Rus kızlarından gelen taleplerden yılmış durumda.

Rusya'da bir internet sitesi koca arayan orta yaş ve mankenlik peşindeki genç kızların görüntülerini yayınladı.

rus_kokana__3_.jpg

rus_kokana__5_.jpg

rus_kokana__4_.jpg

rus_kokana__6_.jpg

rus_kokana__10_.jpg

rus_kokana__7_.jpg

rus_kokana090__2_.jpg

rus_kokana090__4_.jpg

rus_kokona5543__10_.jpg

rus_kokona5543__14_.jpg

rus_kokona5543__3_.jpg

rus_kokana77575__4_.jpg

---> Koca Arayan Rus Kadınlar

rus_kokana77575__4_.jpg

Bu resim hariç , diğerlerine bakarken midem bulandı

Ahlaki çöküş bu olsa gerek ,

Biraz derin düşündüğümde ulaştığım sonuç beni dehşete düşürüyor

Rusyadaki erkekler bunları doyuramıyor neden ?

Askeri teknoloji ve sanayi bakımından gelişmiş bir rusyadan bahsediyoruz , peki ama bu rusya neden fakir ?

Arkadaşlar orada emeğin karşılığı olan ücret çok ucuz

Yüksek enflasyon cabası

Sonuç göç

Neden ki o resim çok mu ahlaklı Tolga

Aslı beni yanlış anladın arkadaşım : )

Bu resimleri çektirip nete koyan bu kadınların hepsi ahlaksız ( Ahlaki çöküş içindeler )

Benim ayırdığım resim ahlaklı değil tabiki , ama resime dikkatli bak : ) diğer resimlerden farklı : ) güzel diyemem ama idare eder anlamında , midemi bulandırmadı demek istemiştim

Kızma adminim :)

Hiçbirinin 1 gram değeri yok gözümde.
Mide bulandırıcı olup olmadığı konusunda değilde etik olup olmadığı konusunda konuşulmalı bu resimler.(Ki olmadığı çok açık bizim toplumumuz açısından)
İnternette böyle resimleri dolaşan bir kadının oğlu, kızı, annesi, babası yerinde olsaydınız ne düşünürdünüz ?

Aslı beni yanlış anladın arkadaşım : )

Bu resimleri çektirip nete koyan bu kadınların hepsi ahlaksız ( Ahlaki çöküş içindeler )

Benim ayırdığım resim ahlaklı değil tabiki , ama resime dikkatli bak : ) diğer resimlerden farklı : ) güzel diyemem ama idare eder anlamında , midemi bulandırmadı demek istemiştim

Kızma adminim :)

Ne kızcam yaa ahlaksız bir kaç rus kadın için birbirimize düşmeyelim hahaha

bu konuyu bir araya toplayan arkadaş nasıl düşünmüş ya zzaazaza xd

Resimler Komik Degil

Bir kac resimi yok etsen mesela 4 Resim

kokoş bunların hepsi hele o 4. resim pazularını gösteriyor sanki :D

sırf rusça bildiğim için rus kızlarını ayarlamak isteyen arkadaşlardan yaka silktim..

yahu bizim türk kızları varken ne yapacaksınız rus kızlarını diyesim geliyor ama her defasında boğazım düğümleniyor..

rus bayanları 40 yaşına kadar genelde güzel kalıyor ama sonra hızlı bozuluyor:)

takipçi satın al
instagram takipçi hilesi
takipçi satın al
tiktok takipçi hilesi
vozol
antalya havalimanı transfer
Geri